Makeup

10 obrázkov Dia Mirza bez make-upu

10 obrázkov Dia Mirza bez make-upu

Dia Mirza je skvele známy ako najlepší Božieho stvorenia za svoju bezchybnú krásu a oslnivý úsmev. Bývalá slečna Asia Pacific a uznávaný model ona len pôvaby svojich kolegov spolupracovníkov hviezdy s jej ohromujúci vzhľad bez námahy. Sneh biele B Town, keď je bežne určená, je vnímaný ako populárny voľbou pre spomalenie procesu pre rôzne popredných návrhárov v krajine. Doplní je len last minute detail pre ňu aj bez neho, môže si dať niektorého ťažké časy.

Dia Mirza bez make-upu Pictures

Tu sú niektoré z najlepších obrazov Dia Mirza bez make-upu.

1. Dia Mirza teší nedeľný brunch:

Videli v predmestskej reštaurácii tešia perfektné nedeľný brunch, nádherné Dia Mirza na sebe letné vzhľad. S žlté, červené oranžovej Bandhini inšpirovaný šatách, ju spárovať dobre svetlo hnedej bojovníkov a pol zopnuté vlasy zostávajú otvorené. Ona ani nemusí potrebovať lesk ako tajomstvo jej sladký lesklé pery sú ananásy. Vážne.

load...

2. Dia Mirza so svojím priateľom Sahil Sangha:

Dia Mirza môže byť najlepší glam bábiku, ale niektoré dni si môže dať, ktoré vyzerajú odpočinúť. Kontrola do kina s priateľom Sahil Sangha, táto nádherná dáma bola videná v jej príležitostných najlepších -checkered červených bielych košeliach a modrých džínsoch. Zodpovedajúce téma filmu, ona sa rozhodla šatka to s gamcha a ešte podarilo vyzerať jednoducho ohromujúci!

3. Cirkevné aféra:

Na modlitebné stretnutie po smutnej demisii Priyanka Chopra otca pani Mirza urobil to miesto, ktoré je v jej najjednoduchšie. Kým ostatní ešte postaral byť paparazzi reprezentatívne, Dia zvolil jednoduchý Kurta churidar s zviazaný účes.

4. Dia Mirza v sociálnych službách:

Dia Mirza vždy veril v charite a tu ona podporovala Shiksha základ v jednej zo svojich akcií. Rozhodli ísť s jednoduchosťou prípade, že si obliekol béžovej Chikan pracovná doska s bielymi nohavice opustila svoj dozlatista zvýrazní vlasy voľné.

load...

5. Travelogue:

Cestovanie je pravidelným záležitosť v živote celebrity, a tak je Dia Mirza Videli vždy v jej ohromujúci najlepší. S pohodlie vo svojej mysli, Dia sa rozhodla nosiť čierne a biele tričko spárovaný s modrými džínsy a čiernej koženej bunde bodnutie. Doplní nemusí byť kritériá ako pohodlie je jej prioritou vždy.

6. Modlitba a uctievanie:

Náboženská príroda, pani Mirza navštívi Amritsar chrám zakaždým ona plánuje spustiť film na želanie všetkého dobrého. Videli na Zlatý chrám, krásna herečka bola videná v ružovej salwar Kurta s jej Dupatta na hlave robiť jednoduchý štýl vyhlásenie na jeho vlastné. S anjelským chôdzi, keď kĺzal dole po schodoch chrámu.

7. Dia Mirza má športový vzhľad:

Nádherná dáma bola vonku na štadióne nosnej jej obľúbený tím v priebehu IPLs keď bol tento pic kliknutí. V prostom dres nechala vlasy voľné a skákal vzrušením zakaždým, keď niektorý pálkar hit 6 alebo 4. Niektoré miesta či udalosti stačí žiadny pôvab ani make-up a Dia to vie najlepšie.

8. Politická Zhromaždenie:

Dia Mirza nemusí byť dobrý v diplomacii, ale prostý jednoduchý vzhľad v salwar kamize zdobia jej naklonená byť politikom. Ak tomu tak nie je jej slová, jej krása určite ozdobou mnoho pódií.

9. Dia Mirza v Movie Promotions:

Kliknutie na propagáciu filmu, kráľovná krásy vykreslil "žiaden make-up a žiadne značky" Hej, ale zvolil jednoduchý dva tónovaný šifón top a spárovaný to s džínsami. Ona ho doplnený dlhým zlatou reťazou.

10. Stretnutie:

Dia Mirza miluje visieť-out so svojimi priateľmi. Obliekol v jej kašmírové tlači krátke šaty v šifónu, pani Mirza vyzeral celkom ako dievča od vedľa. Žiadny make-up a žiadny pôvab, ale stále krásny a bezchybný je jej jednoduchá mantra.

Tak čo hovoríte chlapi? Nie je Dia Mirza módne hľadá nádherná aj bez make-upu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...