Makeup

10 fotografií Beyonce bez make-upu

10 fotografií Beyonce bez make-upu

Beyonce Giselle Knowles-Carter, populárno známy ako Beyonce pristane dieťa s titulom osudu dokonale. Má za sebou dlhú cestu od svojich prvých dňoch bojov na posledných dňoch luxus. Videli sme, jej štýl a osobnosť vyvíjať, a to vždy k lepšiemu. My všetci milujú svoju hudbu, jej hojdacia hlas a jej štýl. Toľko sa zmenilo v priebehu rokov, ale to, čo zostáva rovnaké aj dnes je ohromujúci vzhľad Beyonce, najmä jej nádherný tvár. S krásou, ako je ona sa nemusí dať do veľa úsilia, aby vyzerá úžasne s akýmkoľvek stopy make-upu. Teraz sa pozrime, niektoré fotky z Beyonce tvár bez make-upu.

Beyonce Knowles bez make-upu Pictures

Tu je top 10 obrázkov Beyonce Knowles bez make-upu.

1. Beyonce v čiernej kombinéze:

Čierna kombinéza, čierne okrúhle okuliare a ohromujúci úsmev s blond vlasmi nechať stratiť. Čo viac si môžeme pýtať od Beyonce, aby sa nám zamiloval do nej viac! Žiadne množstvo make-upu môže zodpovedať, že prírodné krásy.

load...

2. Beyonce teší jej materstvo:

Veriť, Beyonce, aby sa štýl vyhlásenie so všetkým, čo sa nosí. Je tu vidieť, Beyonce Zdá sa teší jej materstvo. Milujeme vysokú neformálne smrekový, okuliare a tie malinké nohy dieťa Beyonce ukazovať. Materstvo, či priniesla krásny žiara na Beyonce tvári. Ona nepotrebuje make-up! Len veselý úsmev je dosť zachytiť našu pozornosť.

3. Beyonce v Bielej bez rukávov:

Biely top bez rukávov a biele nohavice doplniť ju dokonale žiarivý tvár a blond vlasy, je všetko, čo Beyonce je potreba priviesť na celý dom.

4. Polka príbeh:

Veriť Beyonce vám prekvapí zakaždým, keď sa svojimi krásnymi pohľady. Milujeme polka bodkovaného číslo, ktoré sa tu športových s trochu stráca drdolu. Čo milujeme ešte viac sú tie lustre sú inšpirované našimi indickými vzormi. Obdarený prirodzeným tmavá pleť, Beyonce zlozi tento odev s eleganciou a to aj bez make-upu!

load...

5. Beyonce s čierny oblek a modré topánky:

Beyonce rozhodne pre jednoduchý čiernom oblečení s modrým topánky a tašky ísť s. Sme nenašli oblečenie, ktoré mimoriadny, ale nie sme si sťažujú jeden. Jej osobnosť a atraktívne tvár dodáva všetku pozornosť tento pohľad potrebuje. Koniec koncov, je to všetko príde, že sú krásne, prirodzene.

6. Say Hello na žltú Oblečený Beyonce Knowles:

Oceňujeme voľby Beyonce žltých teplých nohavíc, so žltým odpalisko, vybavenú plášťom. Outfit vyzerá jednoducho rozbíjanie spárované s týmito prírodnými blond kadere a kontrastné spojky. Jej žiariace pleť a úsmev nahradiť make-up viac ako dokonale.

7. Bubbly Beyonce:

S tými vidieť skrz pančuchy s tlačenými tuniky, čierny kabát a vysoký smrekový, Beyonce, či môže dať nikomu bežať za svoje peniaze.

8. Beyonce s modrým Denim a bielou hore:

Všetci sme vlastné, že jeden párov modré džínsy, ktoré sme vždy spolupracovať s bielou hore; Beyonce robí to isté, ale s trochu inak. Dodáva trochu jazz na jej vrchol a týmto postojom sa zabiť, že zabezpečí, že nedostatok make-upu neovplyvní jej vzhľad ani v najmenšom.

9. Krátky a Strappy:

Musíme mať preťažené to úchvatný úsmev Beyonce má, ale nemôžeme si pomôcť, ale zamilovať sa do nej žiarivú krásu a znova a znova. Tento krátky a strappy šaty s pleteným nízkou žemľu a zíza doplňuje jej prirodzenú krásu tak dobre. Počkaj, to hovoríme žiadny náznak make-upu!

10. Gray veciach:

Beyonce len kefy trochu riasenku a lesk na pery trochu sprevádzať túto šedú off ramenami vrchol. Máme špeciálne radi vlnené pokrývky hlavy; perfektný doplnok k vyrovnaniu to Anjel podobné tváre a úsmevu.

Takže aký je tvoj názor na tento Beyoncé Knowles žiadne kolekciu make-up? Neváhajte a klesať podľa Vášho názoru v komentároch!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...