Makeup

Ako odstrániť Gel na nechty doma

Ako odstrániť Gel na nechty doma

Bol to dlhý deň v práci. Že ste sa potýkali k dodržanie termínov, zúčastniť konferencií, a jednať s ľuďmi, ktorí nie sú práve váš obľúbený. Existuje snáď lepší spôsob, ako de-stres, než aby vaše nechty? Sedí a relaxáciu, zatiaľ čo vaše nechty vyzerajú esteticky v pastelovo modrý odtieň na konci to - znie skvele, že? Teraz poďme rýchlo dopredu asi o dva týždne neskôr, keď sa gél začína zlomiť. Z osobnej skúsenosti viem, že by ste nechceli strácať výlet do salónu len aby sa poľský odstránený. Nemaj strach, lebo som tu, aby som vám povedať, ako sa bezpečne odobrať gélové nechty priamo v pohodlí svojho domova.

Ako odstrániť Gél lak na nechty s acetónom?

Pozrite sa na dva spôsoby, v ktorom môžete odstrániť gél lak na nechty doma.

Táto fólia Method

Táto metóda spočíva v krytí svoje nechty s tampónom namočeným v acetónu a uvedenia fólie nad ním. To je najbezpečnejší spôsob a jeden z najobľúbenejších rovnako. Ak ste niekedy boli na salóne, aby si to odstrániť, všimnete si, že robia to isté!

load...

Budete potrebovať

 • 10 - 15 vaty
 • 10 - 15 pásikov hliníkovej fólie (dosť veľký, aby obal okolo prsta)
 • Čistý acetón
 • Kostrbata pilník na nechty
 • Oranžová palicu
 • Vazelína

Ako odstrániť Gél lak na nechty fólií metódou?

Krok 1: Odstrániť Top lesklú srsť

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je odstrániť vrchný lesklú srsť, čo je to, čo udržuje farby z štiepkovanie. Máte väčšiu šancu na odstránenie lesku, akonáhle táto vrstva je preč. Chytiť súbor drsný nechty a buff preč vrchný náter. Mali by ste mať nechty, ktoré vyzerajú takmer matný a hrubý. Nepodáte mimo vrchného náteru, ako si môže prísť príliš blízko k vašej skutočnej necht a poškodiť ju.

Krok 2: Použiť vazelína

Naneste vazelínu na koži okolo nechtov. To pomáha chrániť pokožku pred silným acetónu.

Krok 3: Miesto Cotton loptu cez Nail

Uhasiť vatový tampón v acetónu, a byť veľkorysý o tom! To je to, čo pomôže gél na nechty sa odlupovať. Uistite sa, že acetón je 100% čisté, ako je to najúčinnejší. Umiestnite vatový tampón cez klinec úplne.

load...
Krok 4: zabaliť do alobalu

Zabaliť výpalky z hliníkovej fólie cez vatových tampónov. Fólie pomôže udržať acetón z odparovaním a sa vsiaknuť do gélu na nechty. Teraz musíte počkať po dobu asi 30 minút. Áno, jedná sa o časovo náročný proces, ale hej, musíš vychutnať si gél manikúru po dobu dvoch týždňov, nie? Buďte trpezliví a počas tejto doby odpočinku, alebo sledovať film.

Krok 5: Skontrolujte, či poľskej Je zložiť

Po 30 minútach skontrolujte, či je na nechty je odlupovanie off. Môžete použiť buď oranžovej palicu či necht na kontrolu. Mierne začať tlačiť na konci nechty. V prípade, že zistíte, že niektoré oblasti nie sú odlupovanie off, namočte ju znovu po dobu ďalších 10 minút. To by malo byť dostatok času pre poľský vystriedať.

Krok 6: Čisté a umývať si ruky

Vyčistite zvyšky lesk a umyte si ruky mydlom, ako sa zbaviť acetónu na prsty. Dôveruj mi; Nechcete chodiť takto, aby si chcem vznietiť! Acetón je vysoko horľavý, takže uistite sa, že pre ukladanie preč na chladnom a suchom mieste. Až budete hotoví, naneste na nechty olej alebo krém na ochranu nechtu, ako to môže vyzerať suché.

Prehrievacia Method

Tento proces trvá dlhšie a nie je tak výhodné, pretože ide priamo namáčanie prsty v acetónu. To ešte funguje rovnako, a vy nemusíte fóliou alebo vatových tampónov.

Budete potrebovať

 • Jedna veľká misa
 • Jeden medium miska
 • Čistý acetón
 • Kostrbata pilník na nechty
 • Oranžová palicu
 • Vazelína

Ako odstrániť Gél lak na nechty namáčaním metódu?

Krok 1: Pour acetónu na teplú vodu

Naplňte väčšiu misku s teplou vodou. Uistite sa, že je to len v teple a nie horúci. Udržujte acetón od extrémneho tepla, pretože je vysoko horľavý. Pour acetón do stredne veľkej mise a vložte ju do väčšej misy, aby sa dosiahlo kotly efekt dvojaký, a nechajte ju po dobu 3 - 5 minút.

Krok 2: Buff Vonku Top Coat

Do tej doby, podobne ako predchádzajúce metódy, musíte buff preč vrchného náteru vrstvy so súborom kostrbata na nechty. Až budete hotoví, mal by vyzerať matný. Kabát koža okolo nechtov v vazelíny pre ochranu pokožky.

Krok 3: Namáčanie prsty v teplom acetóne

Položte prsty do teplého acetónu a namočte po dobu asi 10 až 15 minút alebo kým lesk začne odlupovať.

Krok 4: Odstránenie okraji odlupovanie poľskom

Použite oranžovú tyčinku alebo vaše nechty, aby sa zasadila na okraji odlupovanie nechty. Malo by ľahko zložiť. Ak je to stále tvrdohlavý, môžete namočte na chvíľu dlhšie.

Krok 5: Čisté a umývať si ruky

Vyčistiť akékoľvek zvyšky lesk a umyte si ruky mydlom, aby úplne odstrániť acetón na prstoch. Vaše nechty budú pravdepodobne vyzerať a cítiť v suchu v tomto bode, takže nezabudnite použiť krém na nechty a kožičky olej. Odstránenie gél lak na nechty s acetónom môže byť zdĺhavý úlohu.

Môžete tiež odobrať gélové nechty bez acetónu, ale ja by som nedoporučoval, že. Avšak, ak ste zúfalí a sú pripravené k poškodeniu nechtov, potom postupovať opatrne.

Ako odstrániť Gél lak na nechty bez acetónu?

1. Súbor je preč

 • Znížiť svoje nechty tak, že sú krátke a zvládnuteľné.
 • Použitie hrubej súbor zrnitosť nechty, sp nechty pomaly. Zachovať fúkania prachu preč skontrolovať, ako ďaleko ste od svojho prirodzeného nechtu. Tie by nechcel spôsobiť žiadne škody.
 • Potom, čo takmer dosiahnu svoje prirodzené nechty, prejsť na mäkšie pilník na nechty. To nie je tak tvrdá a bráni svoje nechty od dobývania príliš poškodené. Opäť platí, že vziať si na čas s postupom podania aby sa ubezpečil, že nie ste podanie off svoje skutočné necht.
 • Potom, čo podáte off všetky gélové nechty, umyť nechty mydlom. Uistite sa, že platiť určité množstvo oleja na celom nechty, aby poskytovali maximálny výživu. Zúfalo potrebujú po všetkej tej podaní.

2. Namočte a olúpte Off

To je ďalšia technika, ktorá je veľmi nevhodný, ale v prípade, že nemáte inú možnosť, urobte to opatrne.

 • Namočiť nechty v teplej vode, alebo stačí spustiť proces po horúcej sprche.
 • Aj keď sú vaše nechty sú stále mokrá, použite kožtičky tyč tlačiť späť na nechty na štiepané hrany.
 • Malo by byť celkom ľahké je odlepiť v tomto bode.
 • Odlepiť, rovnako ako je to možné, a ak existujú nejaké časti, ktoré sú tvrdohlaví, súbor je preč.

Tip: V prípade, že gélové nechty nie sú rýchlo odlupuje, neskúšajte to! Tie by mohli odlepiť svoje skutočné nechty.

Nech sa páči! Dva istý metódy Strela bezpečné odstránenie gél manikúru. Teraz už nebudete musieť prerušiť svoj rozvrh, strácať čas a peniaze, a ísť celú cestu do salónu pre získanie gélové nechty odstrániť. Teraz, keď viete, ako zložiť gélové nechty, čo ešte čakáte? Dobre, teraz idem a naplánovať gélovou manikúru pre seba, a tak by ste mali!

load...