Makeup

K dispozícii je 10 najprirodzenejších základov

K dispozícii je 10 najprirodzenejších základov

Nadácia je základnou požiadavkou pre všetky make-up vyzerať dokonale. Správna nadácia poskytuje prirodzene vyzerajúce tváre a dokonalý vzhľad. Určite farbu kože na T pre výber správneho nadácie odtieň.

Najlepšie prírodné Foundations

Tu sú top 10 prírodné základy, ktoré vám najlepšie a prírodný povrch.

1. Oriflame Studio Artist Foundation (Natural):

Kúpiť Oriflame Studio Artist nadácie @ www.amazon.in/oriflame-studio-artist-foundation

Táto nadácia má krémovú textúru, ktorá sa rýchlo rozsvieti na kožu a umožní bezchybné skončení veľtrhu. To dokonale pokrýva jazvy, nerovnomerný tón pleti a dáva prirodzený vzhľad tváre. Jedná sa o ľahký základ, ktorý nevyzerá ťažké na tvári a zároveň, zvlhčuje pokožku. To nedostane lesklé s časom a obsahuje SPF 15 Oriflame Studio Artist Foundation (prírodná) prichádza vo fľaši a je vhodný pre všetky typy pleti.

load...

2. Lakmat Face Mágia pre denné nosenie, soufflé Foundation (prírodný mramor):

Kúpiť Lakmat Face Mágia pre denné nosenie, soufflé Foundation for ₹ 180.00 @ www.amazon.in/lakme-face-magic-daily-wear-souffle-foundation

Obsahuje výťažky z uhorky, ktorý chráni kožu pred poškodením slnkom. Je veľmi ľahký and100% na báze vody, a preto je najlepšie pre každodenné nosenie. To má tiež vitamín E, ktorý dáva veľmi prirodzený a bezchybný povrch s perfektným pokrytím. To je vaša pleť vyzerať orosený; Je to každodenné nosenie suflé. To neznamená, že vaša pleť vyzerať olejových alebo upchávajú póry, ktoré vedú k breakouts.

load...

3. Oriflame Matte Control Foundation (Natural):

Kúpiť Oriflame Matte Control Foundation @ www.amazon.in/oriflame-matte-control-foundation

Táto nadácia od Oriflame je veľmi ľahký a poskytuje hodvábne hladký a matný povrch. To má dobrú trvalú silu a obsahuje mikro oxidu kremičitého škrupiny. To pomáha, aby sa vaša pleť vyzerať matný tým, že absorbuje ďalšie olej. Jedná sa o najlepší prírodný základ pre kombináciu a mastnú pleť. Má krémovú textúru, ktorá umožňuje ľahko šíri a rovnomerne rozotrite.

4. Maybelline Dream Mousse Liquid Foundation (Creamy Natural):

Kúpiť Maybelline Dream Mousse Liquid Foundation for ₹ 950.00 @ www.amazon.in/maybelline-dream-liquid-mousse-foundation

Maybelline Dream Mousse Liquid nadácia poskytuje žiarivý a bezchybnú vyzerajúca pleť. Tento základ má hladkú krémovú textúru a dáva hodvábny povrch. Toto nastavenie je vhodné pre normálnu i citlivou pokožkou pre dokonalé pleti. Poskytuje výživu pokožky a je bez vône. Táto výzva prichádza v kvapalnej forme a je ľahký, takže je ľahko použiteľná. Je nekomedogénny a neupcháva póry, ktoré vedú k breakouts. Je dermatologicky testovaný, takže je bezpečné používať, bez toho by to vyvolalo nejaké alergie alebo podráždenie pokožky.

5. Oriflame Veľmi Me Smoothie Foundation (Natural):

Kúpiť Oriflame Very Me smoothie Foundation for ₹ 339.00 @ www.amazon.in/oriflame-very-me-smoothie-foundation

Oriflame Veľmi Me Smoothie nadácia poskytuje výživu na kožu a robí to vyzerať hladké. Ten obsahuje bobule a jogurt extrakty, ktoré pomáhajú dať perfektné bezchybný povrch pokožky. Táto výzva prichádza vo fľaši a je vhodný pre všetky typy pleti. Má krémovú textúru takže je ľahko použiteľné a šírenie.

6. Loreal Paris Feather - Light Souffle Matte MorphOS Foundation (Beige Natural - 140):

Kúpiť Loreal Paris Perie - Light soufflé Matte MorphOS Foundation for ₹ 3,076.64 @ www.amazon.in/loreal-paris-feather-light-souffle-matte-morphose-foundation

Loreal Paris Feather - Light Souffle Matte MorphOS základom prichádza do pohára a má mousse textúru. To je jeden z najlepších základov pre denné nosenie s jednoduchosť aplikácie robí. To dáva dokonalý matný povrch a pomáha pri redukcii jemných liniek.

7. Rimmel London Stay Matte Foundation (Natural Beige):

Kúpiť Rimmel London Stay Matte Foundation @ www.amazon.in/rimmel-london-stay-matte-foundation

Rimmel London Stay Matte Foundation (Natural Beige) má najdlhší pobyt silu 25 hodín. To udržuje pokožku bezpečné pred horúčavou a vlhkosťou, zatiaľ čo dáva dokonalý matný vzhľad. Tento obsahuje minerálne komplexy a aqua primeru, ktoré pomáhajú hydratujú. Je ľahká, je najlepšie vhodný pre celodenné nosenie.

8. Revlon Touch & Glow hydratačný make-up Foundation (Natural Mist - 9):

Kúpiť Revlon Touch & Glow Hydratačný nadácie make-up pre ₹ 261.00 @ www.amazon.in/revlon-touch-&-glow-moisturising-makeup-foundation

Tento make-up nadácie Glow Hydratačný rýchlo rozjasní tvár a dáva orosený povrch. To je vaša pleť vyzerať bezchybné a zdravé, vďaka svojim jedinečným zložiek. Dáva svetlo na pokrytie strednej a skrýva škvrny na koži. To je základom na báze vody a zanecháva pokožku jemnú a vláčnu. To neupcháva póry, a preto nie sú k dispozícii žiadne breakouts.

9. Avon Magix tváre Perfector SPF 20 Foundation (Smotanový prírodná 380-329):

Kúpiť Avon Magix Face Perfector SPF 20 Foundation for ₹ 1,352.00 @ www.amazon.in/avon-magix-face-perfector-spf - 20 nadácie

Tento základ je veľmi ľahký a je dodávaný v géle práškovej textúry. To má výdrž 7 hodín, potom sa dostane lesklý. To tiež pomáha pri minimalizácii pórov, pretože má Optix rozptyľujúce svetlo technológie. To je vaša pokožka jemná, hebká a redukuje jemné vrásky. To je k dispozícii v kontajneri trubice, ktorá umožňuje jednoduché a hygienické používať.

10. Dolce & Gabbana:

Predám Dolce & Gabbana @ www.amazon.in/dolce-&-gabbana

Tento základ z Dolce & Gabbana je vo forme prášku a môže byť použitý buď za mokra alebo za sucha. To dáva veľkú pokrytie, redukuje jemné linky, vrásky a mnoho takých nedostatkov. Tým sa vaša pleť krásna a orosený keď platil za mokra. Pri aplikácii za sucha, to dáva mäkké, matný a jemný základňu. Môžete ich nájsť v mnohých odtieňoch rovnako. Prirodzený odtieň sa najlepšie hodí pre stredné tón pleti.

load...