Fitness ženy

5 úžasných účinkov cvičení na skákanie na svojom tele

5 úžasných účinkov cvičení na skákanie na svojom tele

Všetky top trénerov prisahajú na účinnosť tajtrlíci cvičenie. S najväčšou pravdepodobnosťou ste robil toto cvičenie, pretože si bol štyri roky staré dieťa. Jumping jack cvičenie je jedným z najzákladnejších a foundational kalestenika cvičenie vonku. Toto cvičenie je jednoduchý praktizovať, ale zároveň ponúka powerhouse zdravotných výhod.

Výhody tajtrlíci cvičenie:

Tajtrlíci cvičenia poskytuje mnoho výhod, aby sa vaše telo fit a pokutu. Poďme sa pozrieť na tieto dávky:

1. Spáliť kalórie:

Tajtrlíci vám poskytne celkové telesné cvičenie aerobiku. Je to kardio hnutie, ktoré si vyžaduje vysokú úroveň energie a spaľuje veľa kalórií. Vaše telo dostane zahreje s len 10 až 15 zdierok. Predstavovať 100 tajtrlíci a budete spaľovať veľké množstvo kalórií.

load...

2. Warm-up:

Aká je vaša obľúbená a najviac konzistentné ťah zahriať svoje telo pred každou kardio alebo také cvičenia? Tajtrlíci, že jo? Tajtrlíci povýšiť tepovú frekvenciu a zároveň uvoľniť končatiny. Ako cvičenie sa môže zdať,, starej školy 'na vás, ale je to stále obľúbený warm-up cvičenie u väčšiny trénerov po celom svete.

3. Kardiovaskulárne Výhody:

Zdviháky, aby sa vaše srdce zdravé a núti vaše pľúca dýchať viac kyslíka. Z toho majú prospech svoj kardiovaskulárny systém a posilňuje ju. Konektory sú známe na zlepšenie hladiny cholesterolu. Toto cvičenie je tiež účinne reguluje vysoký krvný tlak. Ďalších chronických ochorení, ako je cukrovka môže byť tiež bráni tým, že robí kardio cvičenia, ako je skákanie zdviháky.

4. Get Stronger:

Jumping jack je telesná hmotnosť cvičenia. Nebude posilniť svaly a zvýšiť veľkosť ako pevnostné pohybuje, ale posilní svaly. Jeho hlavné účinky sa môžu cítiť v zadku, lýtok, stehien, chrbta a ramenných svalov. To zasiahne všetky hlavné svalové priestor vo vašom tele a zároveň znižuje tuku s integrovaným celkom telesnej kardio hnutia.

load...

5. Vytrvalosť a klimatizácia:

Jumping Jacks sú používané pre-športovcov a armády po celom svete pre vytrvalostné a kondičné cvičenie. Zlepšuje našu vytrvalosť tým, posilňovanie svalov a podmienky naše kardiovaskulárny systém pre lepší výkon a väčšiu efektivitu.

Ako to urobiť tajtrlíci:

Poďme nasledovať kroky na vykonanie jumping jack cvičenie:

 1. Stánok s nohami hip šírku ramien, chrbtice vzpriamene, ramená vrátiť späť a abs tesný. Držte ruky na vašej strane.
 2. Teraz, pokrčte kolená mierne a skákať do vzduchu.
 3. Ako si skočiť, otvorenie nohy široký.
 4. V rovnakej dobe, zdvihnite ruky nad hlavou v zametanie pohybe.
 5. Land pomaly na zem s nohami široký a so zbraňami nad hlavou.
 6. Teraz, skákať znova a aby vaše nohy k sebe a znížiť vaše ruky nadol a obracače pohybu.
 7. Pozemok v miernom podrepe a urobiť to znova.

Variácie:

Môžete vyskúšať niektoré variácie skákanie zdviháky, ak hľadáte niečo náročnejšieho, alebo nejaký druh zranenia je vám bráni robiť svoje obvyklé tajtrlíci.

1. Polčas-Jacks:

Ak máte akékoľvek zranenie rotátorovej manžety, robiť plné tajtrlíci môže zhoršiť situáciu. Ale to neznamená, že ste zahodiť svoj obľúbený kardio ťah, pretože polovičky konektory sú tu pre vašu záchranu.

 • Polovičky zdviháky sa vykonáva podobným spôsobom ako skákanie zdviháky. Jediným rozdielom je, že v polovičných konektorov nemusíte zdvihnúť ruky nad hlavou úplne. Ramená sú zdvihnuté len do úrovne ramien, aby sa zabránilo akejkoľvek dôraz na rotátor putá.
 • Pohyb - skok a rozšíriť vaše nohy. Súčasne zdvihnite ruky do výšky ramien s lakťami ohnuté. Skákať znovu a prísť do východiskovej polohy.

2. Jumping Jacks s váhami:

Ak si prajete, aby posilnili svoje tajtrlíci a zvýšiť výzvu, potom urvat pár činky v ruke a robiť konektory. Môžete tiež kravatu členku hmotnosti a zápästné závažia.

Tipy Ak chcete sledovať a pritom tajtrlíci:

Riaďte sa tipy, ktoré sú uvedené nižšie, keď začnete robiť tajtrlíci cvičenie:

 • Môžete prijať výzvu do zárezu tým, že skočí vyššie do vzduchu a tiež tým, že zvyšuje rýchlosť, s akou sa vám vaše spodky.
 • Pozemky v drepe pozícii namiesto stojí rovno po dokončení rep. To berie riziko trhnutím z kĺbov a tiež zapája svalstvo nôh lepšie.
 • Spárovať tajtrlíci s push-up a výpady dať svojmu telu kompletné integrované cvičenie a schudnúť rýchlejšie.

Tajtrlíci nikdy nevyjdú z módy a teraz viete, prečo! Takže udržať skákanie si cestu k dobrému zdraviu!

Čo si myslíte o skákanie zdviháky? Máte radi im darí? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...