Fitness ženy

21 najlepších zariadení na cvičenie Ab Vyskúšajte

21 najlepších zariadení na cvičenie Ab Vyskúšajte

Prajete si roztrhol abs, ako je vaša obľúbená filmová hviezda? A to by vás zaujímalo, čo by mohlo byť najlepší spôsob, ako ich získať? Abs sú trend práve teraz, a nie je divu, že väčšina z nás chcieť chváliť!

Pomocou správneho vybavenia je najlepší spôsob, ako dosiahnuť také telo, ktoré chcete. A tento post hovorí o špičkové stroje, ktoré vám pomôžu dostať tie dobre tónovaný abs! Chcete ich vyskúšať? Pokračuj v čítaní!

Ab cvičenie prístroj - Top 21:

1. Posadiť lavice:

Abs lavica je najčastejšia a často používaný abs výkon zariadenia. Je k dispozícii takmer vo všetkých telocvičniach alebo fitness centrá sú lavičky môžu byť použité pre rôzne cvičenia. Sú vhodné ako pre začiatočníkov či pokročilých trénermi. AB bench je známa tiež ako nastaviteľné sit-up stroje, ako si môžete nastaviť (zvýšenie alebo zníženie) uhol lavicu. Strmý uhol pridáva väčší odpor, a preto, je ťažšie pracovať. Podobne širší uhol je ľahšie a vhodnejšie pre začiatočníkov. Pomáhajú pri posilňovaní svaly.

load...
 1. Ľahnite si na chrbát na lavičke.
 2. Položte nohy pod dosadacích plôch a aby sa vaše ruky na hrudi, pozrite sa na strop a tieseň. Keď chrumkavý up, zdvihnite ramená z lavičky, čo zaisťuje, že nemusíte zdvíhať dolnej časti chrbta z lavičky.
 3. Zastávať funkciu po dobu 30 sekúnd. Znížiť seba a vrátiť sa do východiskovej polohy. Kontrolované pohyby sú kľúčom k posilneniu svaly ako je rectus abdominis, bočné abs, a obliques.

2. Abs Swing:

ABS Swing je jedným z tých strojov, ktoré sa neustále sporných okolo. To funguje, alebo je to len ďalšie cvičenia stroj, ktorý by ste mali odpísať? Akýkoľvek druh abs fitness zariadení v kombinácii s cvičenia spaľovanie tukov a správnej diéty sa zobrazia výsledky. ABS hojdačka má otočný sedadlo s držadlami na oboch stranách a je určený pre prácu dolnej a hornej polovice.

 1. Sedieť na sedadle a zabezpečiť svoje nohy s popruhmi v spodnej časti.
 2. Sústreďte sa na svoje dolnej abs a uzavrieť zmluvu je ako budete ťahať kolená k hrudníku. Zastávať funkciu po dobu 10 sekúnd a potom nižšia nohy. ABS hojdačka funguje svojej hornej ABS, bočné šikmé a posilňuje dolnú časť chrbta.

3. Kapitánskeho kresla:

Kapitánov Chair je cvičenie stroj s zaveseným operadlom a opierkami na oboch stranách. Podobne ako pull-up bar, pozastaviť svoju váhu na opierkami, sa chrbtom pevne k operadlu a nohy nad podlahou.

 1. Jednoduché brušnej cvičenie, ktoré môžete vykonávať na kapitánskom kresle je pokrčte kolená k sebe a pozdvihnúť ich na úrovni pása. Pri vykonávaní cvičení, musíš sa uistiť, že sa nepohybujú hornej časti tela a sú vedome zmluvné brucha.
 2. Rovnako ako pull-up bar, tento stroj funguje vaše rectus abdominis, šikmé a panvu.

4. Pena Roller:

Táto pena Roller je všestranný výkon zariadenia pre abs. Hoci to bolo pôvodne používaný k úľave od napätia svalov a napätia, to bolo prispôsobené ako posilňovacie náradie. Pena valec je celkom-telesné cvičenie nástroj, ktorý pomáha pri tónovanie vaše kľúčové svaly ako paží, stehien a brucha. Vzhľadom k svojmu tvaru, že sa používa pre posilnenie svaly a zlepšiť rovnováhu. Pre vaše brucho, môžete vykonať nasledujúce cvičenia pomocou penového valčeka.

load...
 1. Ľahnite si na chrbát a držať valček pod kolená.
 2. Držte ruky na vašej strane a vytiahnite kolená k hrudníku.
 3. Zastávať funkciu po dobu 10 sekúnd a návrat. Dokončiť 10 opakovaní. Táto kríza variácie pomocou penového valčeka je účinný pre spevnenie a rozvíjať svoje spodné brušné svaly.

5. Kettlebell:

Kettlebells sú váhy, ktoré sa používajú pre silový tréning. S rukoväťou na vrchole, vyzerajú ako kríženec medzi činka a delová guľa. Jeden kettlebell cvičenie, ktoré sa špecificky zameriava na vaše brušné svaly, je Kettlebell Windmill.

 1. Stál s nohami od seba, držať Kettlebell v ľavej ruke.
 2. Zdvihnite kettlebell nad hlavu a zase váš trup smerom doprava.
 3. Zapojiť svaly na ľavej strane. Po 10 opakovaniach, mení strany. Táto špecifická cvičenia zaberá celý jadro, rectus abdominis a vaše šikmé.

6. Ab Kolesá:

Na prvý pohľad sa Abs kolesa javí ako pomerne jednoduchý stroj pracovať. Avšak, tam je oveľa viac, než to, čo sa na prvý pohľad. Vyzerá to ako malý činka na kolieskach, ktoré je možné držať na každej strane.

 1. Ak chcete vykonať výkon, dostať sa na ruky a kolená.
 2. Držať na abs kolesá a vrátiť sa sám odovzdal tvorí priamku (zdvíhať kolená z podlahy a kontrakciu vaše abs.) Držať túto pozíciu po dobu 30 sekúnd. Používanie abs (a nie chrbát alebo boky) Vytiahnite sa späť do východiskovej polohy. To je extrémne účinný pri posilňovaní svaly, horné a spodné časti brucha, šikmé, dolnej časti chrbta, paže, ramená, pás, stehná a nohy.

Pohyb ab kolesa pracuje na ABS a rozvíja v dolnej časti chrbta. Navyše, kolesá sú ľahko ovládateľné a uloženie a môže byť kdekoľvek.

7. Pull-Up / Chin-up Bars:

Vedeli ste, že jednoduchý bar môže byť použitý tón vaše brušné svaly? Človek by si myslel, že použitie pull-up bar bude stavať iba hornej časti tela, paže a chrbát. Avšak, pull-up barov poskytujú intenzívny rutina, ktorá posilňuje a buduje svoje dolné, horné a šikmé svaly. Pri použití pull-up bar, jeden z najlepších brušnej cvičenie je nožnicový kop.

 1. Drží na bare, zdvihnite pravú nohu v priamom smere, takže je rovnobežná s podlahou.
 2. Zatiaľ čo vy znížiť pravú nohu zdvihnite ľavú nohu súčasne. Tak, napodobňujúci pohyb nožnicový je. Toto cvičenie pracuje s nižšou rectus abdominis, šikmé, prsné svaly a bicepsy.

8. Cvičenie / Stabilita lopty:

Hoci je ples stability nie je práve "stroj", je to jeden z najefektívnejších zariadení, ktoré tónom vašu bránice. Stabilita lopta je obrovská a gumová lopta, ktorý sa používa na rôzne účely, od posilňovanie svaly a zvýšenie rovnováhu zlepšenie držania tela, fyzikálnu terapiu a rehabilitáciu. Guľové cvičenia môžu byť použité v mnohých spôsobov, ako trénovať celého tela a robiť každodenné cvičenie zábavnejšie.

 1. Sadnite si na loptu, ako by ste sedieť na stoličke, aby vaše nohy na podlahe. Ak ste nikdy nepoužívali stability loptu skôr, bude to trvať nejakú prax, ako je ťažké udržať rovnováhu na loptu.
 2. Umiestnite ruky za hlavu a dolnú seba späť. Zastávať funkciu po dobu 30 sekúnd a potom sa vrátiť hore, zmluvné svaly. Stabilita loptu bude posilňovať a rozvíjať vaše abs.

9. Bosov Balančné:

Rovnako ako stabilitu lopty, BOSU Balančné (alebo bosov ples) vyzerá ako stabilitu lopty, znížiť na polovicu a umiestnené na plošine. Obe strany môžu byť použité k výcviku. Jedným z najčastejších a účinné abs cvičenie zariadenia na BOSU loptou je doska.

 1. Umiestnite stranu loptu na zem a miesto seba na doske s lakťami na platforme a vaše telo rovno.
 2. Nasávať v žalúdku a udržať si jadro tesný. Držte túto pozíciu dosky po dobu 20 sekúnd. BOSU Lopta je vaša obvyklá doska náročnejšie, pretože budete musieť pracovať tvrdšie na udržanie rovnováhy, pracuje svoje priečne brušné svaly, šikmé, zadok, štvorhlavý sval a hamstringy.

10. Veslovanie Machine:

Veslovanie stroj je navrhnutý tak, aby replikovať vonkajšie veslovanie s mechanickými veslami na oboch stranách.

 1. Sediaci na posuvnom lôžku, užívatelia majú na riadku s oboma veslami. Odolnosť a rýchlosť môže byť nastavená, čím sa pracovné každú veľkú svalovú skupinu v tele.
 2. Veslovanie pohyb sa skladá zo 4 ťahov: úlovku, menič, cieľ a obnovy. Pri každej z týchto pohybov, budete pracovať vaše nohy, ramená, paže, chrbát svaly, zadok, hamstringy a štvorkolky. Najlepšie je, že jadro je v zábere v priebehu ťahov, ktoré veslára vykonáva.
 3. Zvyšujú odolnosť cítiť kontrakcie.

11. Nastaviteľné posadiť Machines:

Najlepšie typy posadiť lavice sú nastaviteľné ab lavice - v ktorom si môžete nastaviť uhol dosky, čím sa mení odpor podľa svojich potrieb cvičenie. Okrem sit ups, môže byť použitý pre širokú škálu ab cvičenie, ako je drví, nohy povedomie, zvratov a tak ďalej.

12. Ab Stolička:

Ab stoličky sú pohodlné a bezpečné pre nikoho na použitie. Ich hlavnou výhodou oproti lavici je to, že sú štruktúrované takým spôsobom, že zadná je chránený. AB stoličky pomáha stimulovať tieseň pomocou mechanizmu skladacie. Tu je nutné použiť vaše abs, aby zrušila svoje nohy, keď ho používate. Tento pohyb má za následok stimuláciu dolných svalov. Je to dobré pre začiatočníkov, pretože nevyžaduje existujúce silné jadro.

13. Ab klzáky:

Klzák Ab je navrhnutý tak, aby vykonávať potešenie. Klzáky majú špeciálnu konštrukciu, ktorá vás núti k stimulácii krízy. Kompletný pohyb je riadený stroj, zatiaľ čo tréning všetky svaly. Zameriava sa tiež na ramenách a chrbte. Ako ab klzáky sú väčšie stroje, môžete ich použiť pre celé telo cvičenie.

14. Ab Valce:

Ab valčeky sú skvelý spôsob, ako stimulovať hornej svaly tela. Ab valčeky sú nevyhnutné k rozvoju hornú časť brušných. Najlepšie Výhodou tohto nástroja je, že poskytuje podporu na krku a pomáha vyhnúť sa kmene. Je to dobrý nástroj pre ženy, ktoré robia základné cviky, najmä ak sú začiatočníci.

15. Ab Slide:

AB slide je pomerne lacná domáci posilňovací stroj, ktorý pomáha získať ploché brucho. To tiež pomáha efektívne pracovať na celé telo. To je užitočné pre začiatočníkov i pokročilých trénermi, a možno ho použiť kdekoľvek vďaka svojim malým rozmerom. V dôsledku neustáleho odporu, AB valec účinne vlaky bránice.

16. Odolnosť Kapely:

Odpor kapela môže byť použitý v mnohých spôsobov, ako zlepšiť spoločné základné cvičenia, ako je drví, sit-up a tak ďalej. Tento nástroj pomáha posilňovať ab svaly a podporuje aj brušné spaľovanie tukov procesu. Môžete to urobiť efektívne cvičenie s kapelou a ako odpor rastie postupne zlepšuje zdravie, pružnosť a obratnosť osoby.

17. Ab Power kola:

Sila koleso Ab je mocný nástroj, ktorý pracuje sa celé jadro. Sú lacné a vhodné pre všetky úrovne fyzickej zdatnosti. Power Wheel je dodávaný s nožným pedálom, ktorý vám umožní vykonávať viac druhov cvičenia do práce bránice s hornej časti tela sa pohybuje.

18. Power Tower stanice:

Opôr patrí medzi najzložitejšie domáce telocvičňa stroje, ktoré vám umožnia robiť veľa dynamických telesnej hmotnosti cvičenie. S týmto druhom stroja, budete môcť vykonávať všetky jednotku hmotnosti cvičenie, ako je push up, pull up, ab cvičenie a tak ďalej.

19. Ab Carver:

Ab Carver prichádza s jedinečnou technológiou, ktorá pomáha pri plnení efektívne brušnej cvičenie. Má silnú pružinu vnútri, ktorá slúži k lepším výkonom. To tiež podporuje vykonávanie pohyb presne efektívne pracovať brucha.

20. Ab Crunch Machine:

Tieseň stroj ab podporuje krk a poskytuje plný rozsah pohybu. Odpor môže byť nastavený a maximálna brušnej kontrakcie môže byť dosiahnuté, čo je dôležité pre efektívne základné školenie. To vám pomôže k posilneniu celého bránice efektívnejšie.

21. Činky:

Činky sú tiež účinné nástroje pre ab tréningu. Po prvé budete tráviť čas robiť rôzne telesné hmotnosti základný výcvik, až získaš dosť sily. Potom skúste cvičenie ab. Postupne zvyšovať množstvo závažie, ktoré používate.

Existuje mnoho strojov dnes, ktoré vám pomôžu zmierniť vaše abs. Keď sa dostanete jeden, voliť múdro, pretože to by malo spĺňať Vaše požiadavky, nesmie byť príliš drahé a tiež musí byť ľahko skladovať. Okrem toho by sa vám pomôžu pri cvičení a tonizáciu celé vaše telo. Hneď od pracovnej vaše abs, mala by tiež pomôcť pri rozvoji ramená, šikmé, zadok a dolná časť tela. Spolu so správnym zariadením, budete musieť vrhnúť tuk tým, že robí kardio cvičenia a jesť správnej diéty mať viditeľné a dobre definované svaly.

Poznáte inú ab cvičebné zariadenie, ktoré pomáha človeku dostať silný a sexy ABS? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...