Fitness ženy

10 najlepších Butterfly Zdvihový plavci cvičenia tonovať svoje telo

10 najlepších Butterfly Zdvihový plavci cvičenia tonovať svoje telo

Ste rád plávanie? Plávanie je jedným z najviac uctievaný športov po celom svete. Plávanie nie je len obmedzený na profesionálnych športovcov a plavcov. Dokonca aj laici môžu vychutnať kúpanie. Je to šport, ktorý slúži dvojaký účel - to vám pomôže zostať fit a zdravá, a tiež vy a vaša rodina nekonečné hodiny zábavy.

Na tomto oznámení, ako by ste radi spoznávanie motýlieho mŕtvice? Táto mŕtvice je jedným z najobľúbenejších ťahy v plávaní, a to po vás naučí, ako to zvládnuť.

Chceli by ste sa dozvedieť viac? Čítajte ďalej!

Plaveckých:

Existujú rôzne plavecké štýly. Avšak, z ktorých najznámejšie sú prsia, bočného zdvihu, znak a freestyle. Nie každý môže zvládnuť butterfly mŕtvice, ako to potrebuje správnu synchronizáciu medzi nohy a ruky. Avšak, butterfly mŕtvice je jedným z najlepších plaveckých cvičenie, ktoré pomáhajú pri tónovanie a posilňovanie celého tela.

load...

Takže ak sa chcete naučiť alebo zlepšiť butterfly mŕtvice, mali by ste byť pri pohľade na vykonávať cvičenia, ktoré umožnia to.

Motýľ Stroke plávanie Cvičenie:

Tu je desať butterfly mŕtvica plávanie cvičenia, ktoré vám pomôžu tón celé vaše telo a tiež zlepšiť svoju schopnosť plávať túto mŕtvicu.

1. Pozícia Kick Cvičenie:

Pozícia Kick je tiež známy ako delfín kopu a vykonáva svoje telo od pŕs až do prstov. Človek sa musí držať ich nohy pri sebe v tejto pozícii a pohybovať hore a dole. To je považované za najlepší butterfly zdvihu cvičenie pre telo posilňovanie.

load...

Vám môže priniesť variácie na tomto cvičení. Pokúsiť sa plávať rôznych dĺžok v rôznych polohách, bez toho by v skutočnosti pohybujúce sa ruky. Môžete cvičiť kop cvičenie s pravým ramenom predĺžená nad hlavou a neskôr pomocou ľavej paže. Môžete tiež cvičiť cvičenia na chrbát, ľavú stranu a pravú stranu.

2. Arms-Only:

Vynikajúce plávanie cvičenie, zbrane, len je všetko o tom, push-and-pull pohyb s rukami. Jeden potrebuje vytiahnuť bóje tohto zdvihu. Držte pull bóje medzi vaše stehná a prax push a pull ťahy v polkruhu. Nesnažte kop. Musíte sa sústrediť len na push a pull ťahy a nič iné. Odpočinku po každej dĺžky a opakovať toto cvičenie do dokončenia štyroch dĺžkach.

3. Hrudník Press:

Držte ruky na vašej strane pri vstupe do vody lícom nadol. Stlačiť svoje telo, hlavne váš hrudník a hlavu, vnútri vody, aby sa vaše telo začne cítiť svetlo. Zákona, ako keď máte stlačiť pľúca vnútri vody. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť a pustiť. Nepotrebujete nič pre toto cvičenie, dokonca ani plutvy. Akonáhle sa naučíte základy, rozšíriť ruky do svojho front. Pomaly sa pridá väčší tlak do svojho zdvihu.

4. Vertikálne kop:

Zvislá kop je rozšírenie pozície kop cvičenia. Môžete volať to vyrovnanejší butterfly mŕtvice, že mnoho medzinárodných plavci využiť.

Kríž ruky v prednej časti hrudníka pri nácviku toto cvičenie. Ubytujte sa v hlbokých vodách. Kopať, takže vaša hlava je nad vodou, zatiaľ čo vaše telo vo zvislej polohe. Človek by mal robiť toto cvičenie na pol minúty a potom odpočívať pol minúty. Potom, čo môžete urobiť toto cvičenie dokonale, aby vaše paže z vody takým spôsobom, že lakte sú ohnuté a sú vo vnútri vody. Môžete tiež použiť závažia pridať ďalšiu silu a odolnosť voči vašej cvičenia.

5. Jeden Arm Only:

Ak chcete zlepšiť svoju silu paží, skúste si ruky na jednej ramenom cvičenia. Kúpiť plutvy a kickboard robiť toto cvičenie. Držte kickboard oboma rukami a držať ju na dĺžku paže od tela. Vaša tvár by mala byť dole, s výhľadom na vodu. Pustiť pravo aj naďalej drží dosku s ľavou rukou. Výdych a pritom tlačiť a ťahať. Môžete dýchať len keď ste tlačí na cievnej mozgovej príhody. Kopať, ako dýchate.

Opäť robiť pravej paže mŕtvicu prináša ruku na prednej časti hlavy. Nepoužívajte po-vyvíjať. Preveďte zdvih po dobu asi 50 yardov a relaxovať. Teraz opakujte ľavú ruku. Ak si prajete, aby sa tieto cviky ťažké vyhnúť kickboard. Šnorchel a maska ​​by pomôcť tým, ktorí majú problémy s dýchaním.

6. Streamline Dolphin Kick:

Začnite s paží umiestnené za chrbtom a zamknuté. Použite svoje jadro a abs kopať. Skontrolujte, či používate rovnaký tlak na pozitívne a pesimistické o kopu. Držať vytiahnuť bóje medzi kolenami. Tým bude zabezpečené, že urobíte správne ťah, a tak sa vaše abs bude vykonávať dobre. Skúste rovnaké cvičenie do strán, rovnako ako vy v delfínov kopu. Skúste a udržať kopať z jadra a nie kolená. Liečiť ruky, hlava a ramená ako jeden celok.

7. Fist Kúpanie:

Zovrieť v päsť a plávať v päsť plávanie mŕtvicu. Nie je vám dovolené umiestniť svoje ruky ako karate kotleta. Je dôležité mať dokonalú polohu tela. Predlaktie by mala byť v úlovku. Počas úlovku a pri údere lakťom treba ohnúť čo možno najviac používať predlaktia.

8. Four Kicks Per Arm Cyklus:

Budete musieť plutvy robiť toto cvičenie. Nosí plutvy a praxe štyroch delfínov kopy pod čiarou ponoru. Ďalej sa pokúsi jeden plný zdvih. Účelom prvých dvoch kopy je zabezpečiť pozíciu úlovku. Tretí kop prináša ruky v akcii, a štvrtý kop je pre obnovu pod vodou. Udržať kopať, aby zabezpečili impulz.

Dá sa udržať dýchanie počas úderov. Ale neberte vysokých a hlbokých nádychov. Ako si vziať mŕtvicu, vytiahnite svoje telo dopredu takým spôsobom, že vaša brada je nízka, a boky sú vysoké. Vydýchnite. Rovnaké cvičenia možno vykonávať v postupnosti piatich kopov či šiestich kopy a jedným ťahom zvýšiť svoju úroveň obtiažnosti.

9. Veslovanie:

Je potrebné zamiesť cez vodu pomocou rúk a lakte by mal byť v pokoji. Použite svoje ruky, ako vrtule. Zmeniť polohu tela s rýchlosťou. Človek nemusí mať nejaký pohyb zotavenie v tomto plaveckom butterfly mŕtvice. Vaše ruky pomôcť svoje telo držať a posun gravitácia. Môžete plávať po dne bazéna len zmenou uhla medzi rukou a predlaktia. Uistite sa, lakte sú na vodnej hladine. Sledujte vŕtačku stierače čelného skla podľa zametanie rukami pod ním. Zahrnúť Veslovanie pohyby vo svojom plávaní.

10. Free Style:

Freestyle je jedným z najvýhodnejších ťahy plavci. Tiež sa nazýva dlhá os zdvih, ako plávať, otočíte hlavu až k päte na svojom tele. To má rôzne variácie pridaním vŕtačiek. Znak je často odbitý s freestyle ponúknuť plavec tú výhodu, že aeróbny tréning sád.

Plavecké tipy:

  • Uistite sa, že urobiť warm-up a naťahovacie cvičenia pred rozjazdom s niektorou z týchto motýľov plaveckých cvičení.
  • Nikdy nadmerne vyvíjať sami.
  • Piť veľa tekutín pred a po kúpaní.

Povedzte nám, ako to po vás pomohlo. Dajte nám vedieť prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...