Fitness ženy

6 úžasných výhod z Box Jump cvičenie

6 úžasných výhod z Box Jump cvičenie

Unavený vykonávať rovnakú starú cestu? Je to niekoľko mesiacov, a vy ste bol behať, chodiť, behať a tancovať. Ale teraz je to stále dosť nuda. Musíš skúsiť niečo zaujímavé! Prečo nedáte cvičiť doma pokus? Niekoľko žien bolo to robia a oni to úplne milujú. Môžete si vytvoriť svoj vlastný playlist, dobrú prácu out plán a udržať výkon, rovnako ako sa vám páči. Bude to rovnako účinné ako behanie alebo beh, alebo dokonca s použitím vybavenie telocvične.

Keď sa snažíte niektoré nové pohyby a techniky pri práci von, by bolo vhodné zamerať sa na niektoré z nich ťažké. Vzhľadom k tomu, že nepoužívate žiadny vybavenie telocvične, máte robiť cvičenia srdce povznášajúci a tryskanie tuku. To je miesto, kde hard core pohybuje ako box skoky ďalej. Sú to jednoduché urobiť, veľmi efektívne a sľubujú formovať svoje telo počas niekoľkých týždňov. Môžete problém sami a zvýšiť počet každý deň!

Takže sa teším na vedel, čo kolónka skoky sú a ako na ich vykonanie? Potom ísť dopredu a dať tomuto príspevku pre čítanie!

Správna technika:

Predtým, než ste vlastne začať s cvičením, prosím, poznačte si správnu techniku. Je dôležité, aby ste vedeli, tie správne kroky. V opačnom prípade môžete zraníte.

load...
  1. Postavte sa rovno. Váš chrbát by mala byť pevná. Tie by mali byť v atletickej polohe. Uistite sa, že nohy sú od seba len nepatrne. Držať sa stranou od poľa, ale nie príliš ďaleko.
  2. Keď si myslíte, že ste pripravení na skok, dostať sa do pozície štvrťroku drepy veľmi rýchlo. Teraz hojdačka tie ruky a tlačiť nohy nad zem a skočiť na krabici.
  3. Nerobia chybu pristátie s žuchnutím. Ľahšie pristátie, tým lepšie pre vás.

Výhody boxu Jump cvičenie:

Existuje celý rad výhod, ktoré prichádzajú s box skoku tréningu. Tu je niekoľko, mali by ste určite vziať na vedomie.

  1. Tento pohyb je tak výbušná a účinné, že môžete očakávať, stehná a zadok, aby sa posilnil v priebehu niekoľkých týždňov.
  2. Bude tiež zlepšiť svoje fyzické zdatnosti. Dôvodom je, že tento krok je ťažké klinec a niečo, čo nie je pre všetkých začiatočníkov veľmi jednoduché. Takže keď vykonávate tento krok, uistite sa, že dávať to nejaký čas. To bude určite zlepší.
  3. Bude sa stavať štíhle svaly a pomoc pri úprave tela. Ak by ste chceli, aby tón vášho tela, nie je lepší výkon ako box skoku tréningu.
  4. Budú aktivované svalového tkaniva. To však závisí od toho, ako vysoko a výbušný ste ochotní skočiť.
  5. To zvýši váš metabolizmus a topiť tuk!
  6. Môžete spáliť veľa kalórií a schudnúť ľahko s pomocou tohto tréningu!

Kľudové obdobie:

Vzhľadom k tomu, box skok cvičenie je ťažké robiť, bude to zdaniť nervovú sústavu pri kapacite, ktorá je mimoriadne vysoká. Technika musí byť tiež dobré. Takže to je dôvod, prečo je potreba dať si trochu odpočinúť. Zakaždým, keď dokončiť päť sád 3 opakovania, prosím, oddýchnuť po dobu jednej minúty alebo tak. Tým sa zabráni vaše telo zranenia.

Box Jump Variácie:

Box skok cvičenie tiež prísť s niekoľkých variantoch. Dalo by sa dať nasledujúce možnosť:

1. Kolónka Jump burpees:

Ten môže vyzerať jednoducho, ale určite je ťažké na klinec. Zakaždým, keď urobíte box skok, budete musieť vykonať Burpee tesne pred. Vykonajte desať opakovaní po dobu niekoľkých dní a potom zvýšenie počtu.

load...

2. Side Box Skoky:

V tomto, budete musieť skočiť do strany a potom späť do krabice platforme.

3. Hĺbka na lyžiach:

Budete musieť klesnúť z nižšej plošiny a potom skok nahor do škatule.

Box skok cvičenie je jedným z najlepších, pokiaľ ide o pobyte fit, bez biť do posilňovne! Začať robiť to a využívať jeho výhody! Už ste niekedy skúšali box skok tréningovú rutinu pred? Ako ste sa cítili? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v komentároch!

load...