Fitness ženy

7 úžasných výhod Walking Lunges

7 úžasných výhod Walking Lunges

Chcete mať dokonale fit telo, ale nie sú na zdvíhanie ťažkých bremien? Či existuje nejaký cvičením, ktoré vám môžu poskytnúť celkovú kondíciu a zlepšiť svoju silu? Potom je tu jedno cvičenie, ktoré vám presne to, čo chcete dať. Ale skôr, než hovoriť o tom, prvé poďme pochopiť, aké sú chyby, ktorých sme sa zvyčajne robiť.

Kedykoľvek cvičíme, naším hlavným cieľom je zmierniť naše svaly a dosiahnuť celkovú kondíciu. Avšak, tam sú niektoré časti nášho tela, ktoré máme tendenciu ignorovať počas našich pravidelných tréningov. Sme všeobecne zanedbávať vnútornej a vonkajšej strany stehien, zatiaľ čo pracujeme na iné svaly nášho tela. Mnohí z nás si ani neuvedomujú, že je dôležité tónovanie týchto svalov - zostávajú väčšinou skryté, po tom všetkom! Ale to je veľmi dôležité, aby tón hore týchto svalov rovnako. Tónovanie z týchto svalov by nielen aby vyzerali zaujímavo, ale bude tiež podporovať stabilitu bedrového kĺbu, zvýšiť náš športový výkon a pridať k celkovému stehná hmoty. A ten výkon, ktorý môže prispieť k dosiahnutiu tohto všetkého je výpady.

Robí výpady je skvelý spôsob, ako rozvíjať stehenných svalov a posilniť boky. Sústreďujú sa na dvoch súboroch svalov; jeden z bedrových extenzorov a druhý na kolená extenzorov. Pohyb v výpady je veľmi podobný tomu, ktorý v podrepe. Avšak pri vykonávaní výpady dostane širší rozsah pohybu a lepšiu namáhanie svalov.

load...

Druhy výpady:

Výpady možno všeobecne rozdeliť do dvoch typov:

1. Stacionárne výpady

2. Walking výpady

Chôdza výpady rutina je považovaný za lepší ako stacionárnych výpady, pretože využíva všetkých nôh a stehenných svalov sa. Tu je porovnanie medzi týmito dvoma typmi výpady:

load...

Stacionárne výpady:

Stacionárne výpad zahŕňa pohyb nadol, v ktorom je silným excentrické kontrakcie stehna, štvorkolky a zadku. Tým je zaistené, že celá váha tela dopadá na prednej nohe. Noha, že chodníky (spätná noha) poskytuje lepšiu rovnováhu a podporu tela. Pri pohybe smerom nahor, obe nohy sa tlak, aby sa zasadila telo späť do stoja.

Chôdza výpady:

V pešej výpad, vsakovaním zostáva rovnaká s presne rovnaký tlak je kladený na všetkých nohách a stehenných svalov. Avšak, pohyb smerom nahor je v tomto tvare výpady. All dôraz je kladený na prednej nohe so všetkými svaly na prednú nohu zmluvnú maximálne v snahe znovu rovno stáť. Jeden potrebuje stabilitu pri plnení tejto úlohy. To je dôvod, prečo nie je moc tlak vyvíjaný na zadnej svaly nôh v tomto výpadu tréningu.

Chôdza výpady nefungujú zadné svaly na nohách, ktoré dobre. To je dôvod, prečo je dôležité vykonávať stacionárne výpady v pravidelných intervaloch spoločne s pešou výpadmi.

Výhody Walking výpady:

Chôdza výpady sú vraj lepší forma výpady, keď v porovnaní s pevnými výpadmi kvôli vplyvu, ktorý majú na nohách a stehenných svalov. Avšak, na rozdiel od toho, existuje niekoľko ďalších výhod pešej výpady, ktoré by ste mali byť vedomí:

1. Zlepšenie bilancie:

Cvičenie na základe výpady pracuje na oboch stranách tela, čo je jednostranný cvičenie. To zlepšuje rovnováhu a koordináciu svojho tela. Cvičenie, ako drepy a mŕtve vleky nikdy nemôže poskytnúť podobné výsledky.

2. Posilňuje Funkčnosť:

Chôdza výpady vlak tela takým spôsobom, že jeho funkčnosť zlepšuje veľa záhybov. Pomáhajú tiež jeden získať lepšie držanie tela.

3. Symmetrical tónovacie:

Vzhľadom k tomu, pešej výpady sústrediť na ignoroval častiach tela, to help jeden dosiahnuť symetricky tónovaný telo. Chôdza výpady cvičenie sa stará o časť tela, že ďalšie cvičenia prehliadnuť!

4. Zvyšuje Hip flexibilita:

Chôdza výpady zvýšiť flexibilitu ohýbača bedrových svalov, ktoré majú tendenciu sa stať pevne v dôsledku sedavého spôsobu života každý deň vedieme. Na rozdiel od naťahovacie cvičenia, výpady sú pozoruhodný spôsob, ako priviesť určitá flexibilita bedrových a stehenných svalov.

5. Tónovanie sedacie svaly:

Tieto sedacie svaly sú väčšinou ponechaná nevyužitá počas našich pravidelných tréningov. Vykonaním pešej výpady, je možné zamerať sa na ich aktiváciu a uvoľnenie ich s bežnou praxou.

6. Lepšie Jadro Stabilita:

Ak vzpieranie nie je váš šálka čaju, ale napriek tomu by chceli podporiť stabilitu vašich hlavných svalov, potom pešo výpady sú skvelý spôsob, ako to dosiahnuť. Tieto cvičenia posilní svaly sa svojím pohybom hore a dole.

7. Opierka pre chrbtice:

Zatiaľ čo väčšina foriem cvičenia opustí chrbát napäté, pešia výpady majú tendenciu poskytovať odpočinok a zotavenie k chrbtici. Ak ste na ťažké cvičenie a silový tréning, pešia výpady môže byť ideálny spôsob, ako si odpočinúť chrbticu.

Tam sú niektoré iné formy výpady, ktoré možno vykonávať pomocou zariadenia ako sú činky, atď Avšak sa odporúča, aby predtým, než prejsť na tieto druhy výpady, cvičíte a zvládnuť základný tvar. To by vás a vaše telo pripravené pre ďalšie formy. Ak je to nutné, môžete tiež požiadať o pomoc a školenia od profesionálneho fitness expert, aby sa ubezpečil, že budete vykonávať výpady správne.

Výpady môže zdať ako taký základné cvičenia! Skutočnosť je však taká, že výpady, a to najmä pešiu výpady, môže dať vaše telo dobrý tréning. Takže, ak máte v úmysle svoj tréningový režim, uistite sa, že výpady tvorí súčasť. Odporúčame vám pohovoriť s odborníkom a vytvoriť tréningový plán, ktorý pracuje pre vás najlepšie.

Všetky telesá sú rozdielne. A to je dôvod, prečo potrebujeme rôzne cviky na našich rozmanitých telesných typov. Ale pešej výpady cvičenie môže pracovať pre takmer každého. Takže, či už ste začiatočník alebo expert, výpady vám môže pomôcť!

Má váš tréning režim zahŕňať výpady? Čo svaly pracujete s výpadmi? Aké ďalšie cvičenia odporúčate pre prácu a tonizáciu vnútornej strany stehien? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie!

load...