Fitness ženy

5 úžasné výhody Monkey skok cvičenie

5 úžasné výhody Monkey skok cvičenie

Niet pochýb o tom, že cvičenie je ten správny spôsob, ako zostať zdravý a fit. Zatiaľ existuje len veľmi málo ľudí, ktorí skutočne využívajú toho. Výhody poskytované cvičenia sú bezhraničnej a existuje mnoho spôsobov, ako na ne!

Zaujímavý spôsob tréningu je začlenením zábavnou presun do svojej rutiny, ktoré nielen spaľuje tuk, ale tiež zvyšuje váš metabolizmus. Áno, hovorím o opicu skoky cvičenie! Sú skvelé pre vaše nohy a stehná a niečo, čo by ste mali určite robiť každý deň pri práci von!

Monkey Jump Cvičenie:

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o opičí skok cvičení, ktoré vám pomôžu začať!

The Right Oblečenie:

Monkey jumping je ako každý iný cvičenia, len trochu ťažké! K tomu správnu cestu, budete potrebovať správne oblečenie prvý! Chytiť dobrý pár tenisiek pre vaše nohy. Tím ju syntetickými nohavice a dlhé tričko vašej veľkosti. A tie sú dobré ísť!

load...

Warm Up:

Predtým, než začnete off s opičí skok cvičenia, čo musíte urobiť, zahriatie po dobu asi 10 minút. Stráviť nejaký čas robiť náhodné jogging, skákanie sedla a výpady, aby si vaše tepová frekvencia zvýšená. Zahŕňať aj ďalšie cvičenia, ktoré fungujú vaše členky, nohy, zadok, kolená a holene. Až budete hotoví s warm up, môžete prejsť k ďalšiemu kroku.

Vyberte koľajnici / stenu alebo lavice:

V prípade, že múr alebo lištu je príliš vysoká, nebudete môcť skákať cez neho. Preto sa uistite, že vybrať ten správny prekážku! Musíte mať na pamäti, pokiaľ ide o to, čo je na bokoch. Koľajnice sú tiež veľkou prekážkou ste mohli začať. Lavička by tiež veľkou pomocou. Avšak, majte na pamäti, že lavička alebo železničné nie je príliš nízka. Malo by to byť niekde okolo pupku.

Get Ready For The Monkey skok:

Akonáhle ste pripravení k tomu opice skok, pokúste sa cítiť pohodlne a sebaisto. Príliš veľa nervozita alebo úzkosť sa bude držať späť. Nedovoľujú aby sa to stalo! Stačí postupovať podľa pokynov uvedených tu a budete môcť na klinec tento krok v žiadnom momente.

load...

1. Jog smerom k prekážke pri strednej rýchlosti. Niekde medzi behu a behania bude robiť.

2. Ak sú 4 až 5 stôp od prekážky, squat dole s vami nohy mierne od seba.

3. Teraz položte obe ruky na prekážku. Uistite sa, že existuje priestor pre vás dostať medzi koľajnicou. Avšak, nemali by ste rozšíriť svoje nohy príliš veľa. To by pod iba nohy a zastaviť vás od toho skočiť bez zranení.

4. Ak budete skákať, zastrčiť obe nohy hore a snaží sa priviesť medzi rukami. Tlačiť sa dopredu počas tejto doby.

5. Akonáhle ste vo vzduchu, uistite sa, predkloniť. To vás zastaviť orezové obe nohy. Budú tiež vyššie, ak to urobíte.

6. Akonáhle ste na vrchole vzduchu, pozrite sa na pristávaciu mieste.

7. Teraz pustiť a pristáť mäkko.

8. Spustiť teraz preč. Hrdí na seba a úsmev! Ste práve dokončili opičí skok!

Výhody Of The Monkey skok cvičenie:

Ako každá iná cvičenia, opice skok príliš pomáha telu v mnohých ohľadoch a sú:

  1. Vám pomôže schudnúť a topiť tuk rýchlo
  2. Zvyšuje flexibilitu metabolizmus a zvyšuje
  3. Tóny nohy, stehná a vnútornej strany stehien
  4. Znižuje stres a úzkosť
  5. Splošťuje brucho.

Takže pridať nejaké korenie do vášho cvičenia rutiny a začať robiť opice skoky! Vaše telo vám poďakuje za to a nezabudnite nechať slovo v sekcii Komentáre nižšie.

load...