Fitness ženy

10 minút tréningu na spaľovanie tukov

10 minút tréningu na spaľovanie tukov

Unavený vidieť bruchom zakaždým, keď sa pozriete do zrkadla? Je vaše šaty príliš tesné okolo pása? Myslíte si často vidieť váš žalúdok vydutie, keď budete nosiť úzke džínsy? Ak áno, potom budete musieť vyskúšať 10 minút ab cvičenia. Toto cvičenie sa skladá zo štyroch cvičení, ktoré možno vykonať za desať minút.

Chceli by ste sa dozvedieť viac o tomto 10 minút ab cvičenie? Čítajte ďalej!

1. Kosiť cvičenie

Toto cvičenie je idylické pre všetkých milovníkov plavky. To bojuje proti brušný tuk a tóny svojej ab svaly ako žiadny iný.

 1. Postavte sa rovno a jemne rozísť nohy.
 2. Ruky by mali byť od svojich stranách.
 3. Teraz dotknúť pravú prst a otáčať telom smerom doľava.
 4. Ľavú ruku by sa mala predĺžiť smerom nahor súčasne.

2. Chop B Cvičenie

Tento 10 min ab cvičenie je pre zbrojenie, pásu a abs. Ak máte radi trochu výzvu, skúste cvičenie s 5 libier činky v každej ruke.

load...
 1. Postavte sa rovno a časť nohy.
 2. Ohnúť ľavej nohe malá a nakloniť ľavý palec smerom k zemi.
 3. Teraz ohnite pravú nohu, otočiť trup smerom doprava a dostať sa do styku s podlahou.
 4. Preveďte 20 opakovaní na každú stranu.

3. Twist Použitie Činky

Toto cvičenie bude fungovať vaše ABS, nohy a ramená.

 1. Ľahnite si na podložku a pokrčte kolená.
 2. Teraz drží 5 libier činka v každej ruke.
 3. Pokrčte paže a priviesť ich v blízkosti vášho hrudníka.
 4. Zdvihnite nohy do oni sú rovnobežné so zemou.
 5. Ukazovať nohy k stropu.
 6. Priviesť ich späť k normálu a opakovanie.

4. Ruskí Twists

Ruskí zvraty vám môže pomôcť udržať veľkú držanie tela. Pracujú vaše brušné, šikmé a Dorsi.

 1. Sadnite si na zem a pokrčte kolená ako prvý.
 2. Podporujeme vaše telo na zadok a udržanie správnej pozície, zdvihnite nohy do vzduchu (zabezpečiť, aby vaše nohy aj naďalej byť ohnuté v kolenách).
 3. Predloží obe ruky a udržať je priamo na úrovni ramien. Pridajte sa k svojim dlane.
 4. Teraz ohnite hornú časť tela, spolu s rukami chovaných v rovnakej pozícii, na pravej strane.
 5. Pauza po dobu niekoľkých sekúnd.
 6. Opakujte to isté na druhej strane rovnako.

Nižšie sú uvedené sedem najlepších ab cvičenie, ktoré môžete vyskúšať. Pozrite sa na video a začlenenie týchto cvičení vo svojej rutiny!

load...

1. Rebecca Louise Abs Workout

Rebecca Louise je jedným z najlepších cvičenie lektorov a jej pohyby sú zábavné a rovnako náročné. Ona je vždy tak povzbudivé celom videu. Tie sú určite zapôsobí túto dievčinu. Skúste svoje úžasné cvičenie práve teraz, ak máte nie.

2. Cassey Ho Abs Workout

Desať minút do veľkého abs je teraz super ľahké sa odstrelu Cassey Ho je úžasný tuku brušný tuk a ab tréningu. Najlepšia vec, o Cassey je, že ona je vždy tak nadšený. Jej tréningy nie sú nikdy jednoduché, ale oni sú tak účinné. Ste povinní vidieť skvelé výsledky v priebehu niekoľkých dní.

3. Fitness Blender Ab cvičenie

Fitness Blender je známy po celom svete dnes kvôli jeho úžasné, efektívne a tuku tryskanie tréningu. Avšak, to môže byť trochu nudné po bode, pretože neexistuje žiadna hudba na pozadí vás povzbudiť. Plus rozprávač znie trochu monotónna. Avšak, cvičenie je stále skvelé, pretože to ukazuje všetky správne pohyby pre veľkú abs. To je dostatočný dôvod pre vás sledovať toto video.

4. Dolné Ab cvičenie

Tento 10 minút nižšia ab cvičenie navrhol Kelsey Lee je super zábava. Čo mám rád o tomto trenažéra je, ako uvoľnene, že je po celú dobu. Ona má vyškolené modely ako tajných anjelov Victoria a je jedným z najviac inšpirujúcich kondičných trénerov po celom svete dnes. Jej cvičenie bude mať vaše brušné spaľovanie tukov v žiadnom momente.

5. Ploché Abs Jessica Smith

Jessica Smith je úprimne jeden z najviac dobre postavené trénermi vo svete fitness. Jej cvičenia sú veľmi jednoduché, ale sľubujem vám skvelé výsledky, ak ste dosť usilovní.

6. Keaira Lasham Workout

Máš rád tancovanie? Ak áno, Keaira Lasham je tvoje dievča. Ona vám pomôže pracovať tie abs pri tanci. Budete sa cítiť, ako by ste sa v klube. Aj napriek tomu, že väčšina cvičenia sú kardio, sú stále dostatočne efektívne, aby vám pomôže spáliť brušný tuk a formovať tie abs. Skúste toto čoskoro.

7. FitSugar cvičenie

FitSugar cvičenia sú zvyčajne tí, ktorí vypracovali v určitom okamihu svojho života. To nie je niečo, čo začiatočníci môžu vyskúšať. Ak ste nevyužili predtým, potom odporúčame nechať tento tím. Ale ak máte nejaké skúsenosti, potom toto video vám dokonale vyhovovať.

8. Beach telesné cvičenie

Telo cvičenie Beach je niečo, čo môžete urobiť doma, vonku, alebo dokonca v parku! Toto cvičenie je efektívna, ako budete mať osobného trénera v celom videu navádzať. Avšak, uistite sa, že ste na lačný žalúdok, zatiaľ čo robí toto cvičenie.

Belly Spaľovanie tukov Foods musíte jesť

1. Celozrnné potraviny

Potraviny, ako je hnedá ryža, organické chleba, celozrnné cestoviny a ovsených vločiek, môžu byť klasifikované ako celé potravín zŕn. Pomôžu spáliť dvakrát viac kalórií, keď pracujete von, a zaplniť prázdny žalúdok, pretože ich obsah vlákniny. Ovsené vločky poskytuje svoje telo s nevyhnutnými zložkami, ktoré podporujú funkciu mozgu, a podporiť rast kostí a vápnika (1).

2. Chudé mäso

Nahradiť bravčové a hovädzie mäso s kuracím mäsom, ryby a morské plody. Ak máte radi ryby, jesť veľa lososa. Obsahuje bielkoviny a omega 3 mastné kyseliny, ktoré vám pomôžu schudnúť rýchlejšie. Spálite 30% kalórií, ktoré potraviny obsahujú. Chudé mäso, ako je morčacie sú najlepšie známy pre telesnej stavby a zachovanie svalovej hmoty (2).

3. Nízkotučné mliečne výrobky

Low-mliečne výrobky obsahujú tónovaný mlieko, tofu a nízkotučný syr. Sú bohaté na vápnik a vitamín D, ktoré vám pomôžu udržať metabolizmus a zachovanie svalovej hmoty. Syr je niečo, čo sa musí snažiť. To predchádza vzniku zubného kazu a obsahuje baktérie zdraviu prospešné, ktoré zmenia váš životný štýl v priebehu času (3).

4. Zelený čaj

Piť 4 až 5 šálok zeleného čaju denne vrhnúť 6 až 8 libier za dva mesiace. To vám pomôže spáliť veľa tuku okolo brucha a pásu. Tiež zelený čaj je dobré pre vaše celkové zdravie. To znižuje cholesterol a krvný tlak, zvyšuje imunitu a trávenie, a znižuje možnosť zdvihu (4).

5. Šošovka:

Šošovka sú super zdravé. Pokrývajú až 35% svojich denných potrieb a poskytne vám dostatok energie pre celý deň. Obsahujú všetky dôležité živiny, ktoré vaše telo potrebuje. Jesť viac šošovku bude určite pomôže dosiahnuť vaše ciele chudnutie. Šošovky sú tiež výborným zdrojom vlákniny, ktorá reguluje hladinu cukru v krvi. To tiež robí menej náchylné na život ohrozujúce ochorenia, ako je rakovina (5).

Rýchle Chudnutie Tipy

Tu je niekoľko tipov, chudnutie, ktoré by určite vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele čoskoro!

1. Zmeniť svoj životný štýl

Priniesť malú zmenu v tom, čo obvykle robíte. Take po schodoch miesto výťahu. Domov pešo namiesto vezme taxi. Nie viac ako dopriať pri stole jedlo. Uchopiť pohár vody zakaždým, keď sú medzi jedlami.

2. Eliminovať Sweets Úplne

Keď sa vzdať sladkostí úplne, budete mať možnosť povedať nie na sacharidy a stratiť väčšiu váhu. Vždy pamätajte, že cukríky a čokolády sú vaši najväčší nepriatelia v chudnutí cesty. Tak urob si láskavosť a vystrihnúť na oblátky a zmrzliny, ktorú milujete tak draho.

3. Zastaviť stolovanie vonku

Nech je to miesto k jedlu von len raz za týždeň. Áno, môžete jesť, čo vám najviac páči, ale uistite sa, že zvyšok svojich jedál na deň sú ľahké. Pite dostatok vody a zeleného čaju v rovnaký deň.

4. Ukončite alkoholu a cigariet

Úplne vzdať sa alkoholu a cigariet. Niektoré ženy majú údajne stratiť viac ako 35 libier za dva mesiace po ukončení cigarety.

Páčilo sa vám čítať tento príspevok? Už ste vyskúšali 10 minute cvičenie ab predtým? Dajte nám vedieť svoj názor tým, že komentuje do poľa nižšie.

load...