Fitness ženy

11 najlepších cvičení Kegel Videá a ich výhody

11 najlepších cvičení Kegel Videá a ich výhody

Cvičenie sprísniť a vyhnúť otázkam pisoár inkontinencia sa nazývajú Kegel cvičenia. Tieto cvičenia režimy prispejú k posilneniu panvového svaly, rovnako ako pomoc na udržanie dobrého sexuálny život. Tu sú najlepšie Kegel cvičenia videa zdvihol pre vás žať svoje výhody, ak pravidelne cvičil.

Výhody Kegel cvičenia a ich videá

Tu sú niektoré Kegel cvičenie pre ženy videa, ktoré vám pomôžu urobiť, je doma

1. Zadné Tilt:

Ak chcete začať s tvrdým panvovej tréningu režimu, treba zahriať ako prvý. Jedná sa o cvičenie, ktoré pomáha prekrvenie vytekať cez panvovej oblasti, čo dáva svaly dobrý strečing. Cvičenie vám musí ležať na chrbte s kolenami chovaných hore a pomaly zdvíhajte zadok smerom k oblohe. Udržanie pozície po dobu 10 sekúnd, čo umožní dobrý zahrievací sedenie do panvovej oblasti. To Kegel cvičenie Video vám pomôže získať jasnú predstavu.

load...

2. Classic Kegel:

The Classic Kegel cvičenia výhody, aby posilnili svoje svaly panvového dna. Toto cvičenie je nutné počas tehotenstva posilniť panvovej oblasti. Ak chcete vykonať to isté, jeden môže ľahnúť na zem, alebo sedí na telocvičňu loptu s nohami dokorán. Potom bez tlakovanie spodnej časti brucha alebo stehna, len utiahnuť panvovú oblasť otvoru a odpočinku. Je to otázka kontrakcie a uvoľnenie aspoň 4 až 5-krát denne.

3. Panvové push-up:

Push-up nie sú len chcel tón zbraní, ramená a brucho, ale tiež môže byť dobrý spôsob, ako posilniť svaly panvového dna. Tento štýl môže byť trochu odlišný od bežného jeden. Všetko, čo musíte urobiť, je udržať sa v polohe pre push-up; pokúsiť sa zvýšiť vaše nohy hore balansovanie na kolená a dlane. Potom tlačiť sa dole s miernym ohybom lakte a vstane. Pamätať nevedú svoje nohy dole, kým ste urobil s 10 opakovaní cvičenia.

4. Rameno most:

Most cvičenie je skvelý spôsob, ako sprísniť vaše brušné svaly a panvovej oblasti. Ramenné most je jeden taký výkon, ktorý dáva vytrvalosť panvovej potreby oblasti. Ako ste si ľahnúť na chrbát a zdvihnúť vaše kolená k stropu, pomaly zdvihnite boky hore tvoriť most a potom natiahnuť svoju ľavú nohu rovno. Po 10 sekundách zdvihnite vystreté nohy hore, ako keď pochodujú svoju cestu vpred.

load...

5. Bočné noha ležiace zdvih:

Výťah strana noha je cvičenie dostať škaredé rukoväť lásky na svojom mieste, ale to pomôže pri uťahovaní svaly panvového dna tiež. Ležať čelom k ľavej strane vášho tela s ľavou rukou pod aj na bok a zdvihnite ľavú nohu hore a dole päťkrát. Potom, čo urobil, posunúť základňu na pravej strane a opakovať to isté.

6. Motýľ:

Motýľ trepotaní je celkom zábavná cvičenia a pomáha jeden de-stres ľahko. Ako je to vykonané zamerať sa na panvovej oblasti, to tvorí veľmi dôležitú Kegel cvičenia. Sedieť vo vzpriamenej polohe s nohami v blízkosti vašej panvovej oblasti. Formácia bude mať vaše kolená ohnutá k ľavej aj pravej strane súčasne. Držte si nohy a začať vlajúce stehná hore a dole po dobu najmenej 10 krát. To posilní vnútornej strany stehien dávať tlak na panvovej oblasti.

7. Hlboké dýchanie:

Dýchanie je najlepší spôsob, ako výdych stres a vdychovať čerstvý vzduch a rovnakým spôsobom kontrakcie panvovej oblasti dýcha dovnútra a von. Sedí v pohodlnom prekrížené nohy držanie tela dychu dovnútra a von; trvať 5 hlbokých nádychov a zakaždým, keď sa jeden kontrakt dych svalstva panvového dna a uvoľnenie pri výdychu.

8. Spinálna Twist:

Spinálnej Twist je dobrý spôsob, ako uvoľniť svoje brušné svaly. Všetko, čo musíte urobiť, je ohnúť dopredu udržať svoje ruky na kolená a ohnite smerom k ľavej strane a potom doprava. Opakujte to isté po dobu najmenej 10 krát.

9. Valcovacie kolená:

Ľahu na podlahe si môžete dať svoje svaly panvového dna dobré tlačiť a ťahať s kolenom úlohu. Zdvihnite kolená k hrudníku a urobiť virtuálne kruh vo vzduchu s kolenami. Ako vy, že panvovú oblasť sprísňuje ups zakaždým, keď sa úlohy.

10. Mušle:

Ak chcete vykonať toto cvičenie budete musieť ležať čelom k ľavej strane a vytiahnite kolená k hrudníku. Akonáhle ste v tejto pozícii, držať nohy k sebe a zdvihnite ľavé koleno do strany a pomaly privedie ho. Do tohto cvičenia päťkrát a zmene polohy na pravej strane vykonať to isté.

11. Leg - Zadné úsek:

Úsek nohu panvovej je o uvoľnenie svoje svaly na nohách a posilňovanie svalov panvového dohromady. Zaujať pozíciu ležiaceho na bruchu a zdvihnite nohy dozadu. Vykonávať to s rytmom preťahovanie každú nohu dozadu a nechať dotknúť zadok.

Nasledujúcim Kegel cvičenie pre ženy videá a posilňovať svaly panvového dna. Nezabudnite nám zanechať komentár!

load...