Fitness ženy

Najlepšie cvičenia Kettlebell a ich výhody - náš top 10

Najlepšie cvičenia Kettlebell a ich výhody - náš top 10

Kettlebell už nie je jediným motívom telom tvorca, ale je teraz súčasťou niečí pravidelné cvičenie režimu. Dôvodom, prečo kettlebell je považované za dobrou voľbou je, že tvoria ťažisko a umožňuje vyrovnať svoje telo. Je to veľmi užitočné, pokiaľ ide o vytvorenie pevnosti jadra a svalov.

Niekoľko výhod tohto hardcore Kettlebell cvičenia sú:

  • Pomáha pri budovaní silnej vytrvalostný výkon.
  • Rozvíja dobré svaly a posilňuje ich základné silu a stabilitu.
  • Môžete zlepšiť rovnováhu tela a byť pružnejšie.

Kettlebell cvičenie

1. Dva Handed Kettlebell hojdačka:

Kettlebell hojdačka je jedným z cvičenia začiatočník úroveň, ktorá sa zameriava predovšetkým na bedrá, stehná, paže a nohy. Ak chcete začať s držať sa k kettlebell a stojí rovno s nohami ďaleko od seba v smere bokov. Po nastavení swing Kettlebell hore a potom umiestnite medzi oboma nohami dozadu. Mierne pokrčte kolená, ako si ho vziať so sebou a vydať sa získať späť svoju pôvodnú pozíciu. Preveďte tento 10 krát za deň, aby sa uvoľnil tlak na boky a stehná.

load...

2. One Handed Kettlebell Swing:

Všetko, čo musíte urobiť, je držať na boky, zdvihnite druhú ruku s kettlebell a ohýbať, ako si ju hojdať medzi nohami. Nezabudnite nie je blbec, ako budete vykonávať to, aby sa zabránilo vnútorné zranenia.

3. Dva Arm Kettlebell Row:

Dva rameno kettlebell riadok dáva vaše rameno toľko potrebnú svalovú silu a vytrvalosť cez tréningu. Len budete musieť ohýbať dopredu drží kettlebell, s bokmi tlačil chrbát a hrudník sklonila v rade na kolená. Akonáhle dosiahnete pozície, je nutné vytiahnuť Kettlebell k hrudníku s lakťami ohnutiu smerom von. Toto cvičenie vám dáva možnosť zamerať sa na svoje paže a ramená a tvaroch hrudníka.

4. Kettlebell Obrázok 8:

Kettlebell obrázok 8 je druh izometrickom drepu, kde prechádza na kettlebell tvoriaci obrázok 8 okolo nôh po dobu 3 sekúnd a potom sa obrátiť celý postup. Toto cvičenie vám pomôže vytvoriť silné brušné svaly a pevnejšie ruky.

load...

5. Kettlebell High Pull:

Zameraním na ramien, paží, zadok a hamstringy je kettlebell vysoký ťah, kde sa držte kettlebell nízky linkách do panvice a vytiahnite ju ako remenice. Začiatočníci začať to oboma rukami, ale jeho účinnejšie, ak vykonáva jediná osoba, pretože sa viac kladie dôraz.

6. Kettlebell Predné Squat:

Drepy boli známi vyvinúť guľaté zadky, tvarované stehná a boky. Ale keď urobil s kettlebell tlak je double. Tieto Kettlebell predné drepy potrebuje ťa držať Kettlebell na jednej strane a vyvažovanie telesnej hmotnosti udržať druhú ruku rovno, squat nadol a nahor. Toto cvičenie s opakovaním 10 až vidieť výsledky.

7. Kettlebell Výpad Press:

Kotlík zvon výpad lis je všetko o tom, vaše výpady trochu pod tlakom. Držíte Kettlebell vysoko vo vzduchu, vykonávať výpady na každú nohu 10x zobraziť výsledky uspokojivým tempom.

8. Kettlebell Russian Twist:

Kettlebell ruský Twist je len pridaná hmotnosť nosíte formovať a posilňovať svaly abs. Všetko, čo musíte urobiť, je ľahnúť si na chrbát a držať Kettlebell nad žalúdka. Zdvihnite svoje telo hore a otočiť smerom doprava spolu s kettlebell, bez toho aby ho nechal dotýkať podlahy. Množstvo opakovanie robíte vám pomôžu vytvarovať rýchlejšie.

9. Kettlebell Veterný mlyn:

Kettlebell veterný mlyn je cvičenie, kde ste porazili hmotnosť kettlebell s vašej telesnej hmotnosti (pôsobí proti gravitácii). Vydrž na váš Kettlebell jednou rukou a zatlačte na druhú ruku dotknúť opačný bočný prst. Do tej doby sa snaží zvýšiť ruka drží kettlebell vysoko nad zemou.

10. Kettlebell prak:

Kettlebell prak je o rotujúce kettlebell okolo vášho tela. S rukami v súlade s vašej úrovni hrudníka, musíte praku kettlebell dozadu jednou rukou a uchopiť ju druhou rukou ju vytiahnuť vpredu. To dokončí hornej časti tela tréningu režim za pouhých 10 opakovaniach.

Dúfam, že sa snaží tieto Kettlebells cvičenia. Prosím, zanechajte nám komentár a dajte nám vedieť, ako vám to pomohlo!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

load...