Fitness ženy

10 úžasných prínosov cvičení Ab Doer Twist

10 úžasných prínosov cvičení Ab Doer Twist

Ste unavení z práce von na rôznych strojoch v posilňovni? Máte často pocit frustrovaní pracovať na rôznych strojoch zmierniť rôzne časti svojho tela? Niekedy, existuje príliš veľa strojov sme cvičenie na, že sme sa odradiť s prácou von úplne.

Ale čo keď je tam jeden cvičenie stroj, ktorý môže zmierniť celé naše telo? Aký veľký by to bolo, že jo? A ak vás zaujíma, či je stroj takto, potom musíš veriť, že je tam jeden!

Je Ab ťahúň Twist!

Má ab ťahúň Twist naozaj funguje? Ab ťahúň Twist je moderný a inovatívny cvičenia stroj, ktorý sa zameriava na celkovú telesnú kondíciu. To robí a udržuje dvanástnika abs. Je to sedí stroj, ktorý beží na dvojaký poňatie aerobiku a svalovej tónovanie.

load...

Znie to úžasné, že? Takže chcete vedieť viac o tejto kickass zariadení na tele tónovanie? Potom tento príspevok je must-čítaj pre vás!

Základné cvičenia na Ab ťahúň Twist Machine:

Ab ťahúň Twist je ideálny stroj pre začiatočníkov rovnako. Ako už názov napovedá, môžete vykonať niekoľko krútiacich cvičenie na tomto stroji. To podkoní ramenné svaly, ABS, stehenných svalov a paží. Preskúmať úžasné fakty o základných krútenie cvičenia ponúkaných Ab ťahúň twist.

 1. Ab činiteľ skrúteniu ponúka dobrotu aerobiku (1). Musíte sedieť s dokonale zladené a vztýčené chrbtica chrbát dotýkať masážny valček. Nastaviť výšku stroja podľa vášho pohodlia. Udržujte svoje nohy na zemi, tiahla ďaleko od seba ponúknuť najlepšie priľnavosť. Pomaly pohybovať rukami dovnútra a von, zatiaľ čo drží rukoväť s rukami. Zvýšenie otáčok podľa vášho pohodlia. Twist stred tyče doľava a doprava pri naťahovaní zbrane do a späť. Jedná sa o Ab grooming cesta, zatiaľ čo sprucing výhod aerobiku.
 1. Presunúť svoje nohy a chrbát, zatiaľ čo otáčaním stredovej tyče Ab ťahúň twist. Nastavte masážny valček presne v strede hornej časti chrbta. Twist úchyty vľavo a vpravo naproti nohy. Napríklad, keď sa pohybovať rukami doprava presunúť svoje nohy na ľavú a naopak. To je úžasný spôsob, ako tónovanie svaly paží, stehenných svalov a ABS, všetky v rovnakom čase.
 1. Po zoznámení so základnými cvikmi na Ab ťahúň krútenie, je čas naučiť sa správnym postupom prísne cvičenie na tomto stroji divu. Čítajte ďalej skúmať celý postup hardcore cvičenia na Ab ťahúň Twist.
 1. Sedieť v pohodlnej polohe na stroji a prispôsobiť sa k neustálemu pohybu a vzor.
 1. Upraviť výšku ramien tyče a priviesť ich presne nad ramenami.
 1. Začať cvičenie rameno-krútenie a zvýšiť pohyb postupne. Uistite sa, že postupne zvyšovať frekvenciu pohybu. Tým sa minimalizuje pravdepodobnosť chrbta a zranenia ramena.
 1. Udržiavať frekvenciu pohybu tak dlho, ako budete cítiť pohodlne robiť.
 1. Zmena krútenie sprava doľava a zamerať sa na nohy, tiahnuci sa.
 1. Jedná sa o kontinuálny proces, a je potrebné udržiavať určitý rytmus. Napríklad, jednou rukou úsek nasleduje ľavého a pravého zákrutu rúk a nôh. Opakovať určitý vzorka, kým sa začnete cítiť unavený.
 1. Nenechajte okamžite zastaviť, keď sa začnete cítiť únavu.
 1. Podtaktovat postupne, rovnako ako vy ju zvýšil.
 1. Spomalenie tempa rotácie a pomaly klesať dole ramien tyče.
 1. Pokračovať v cvičení pomaly, kým sa rameno bar dosiahne presne v strede hornej časti chrbta pod ramená.
 1. Znižovať odpor, ktorý zvyšuje (pokiaľ ju zvýšil) na akčnom číselníku.
 1. Odpočinku vaše svaly a zhlboka dýchať na pár minút.
 1. Vstať z kresla a chodiť pomaly po dobu piatich minút.

To je úžasná sekvenčná sprievodca prísnemu tréningu na Ab ťahúň twist. Stále nie je presvedčený o priniesť domov toto telo tónovanie a tvarovacie stroje? Prečítajte si o viac o jeho výhodách a potom!

load...

Výhody Ab ťahúň Twist:

 1. To tóny dole stuhnuté chrbtové svalstvo a krčné svaly. To poskytuje dlhodobú úľavu od svalovej stuhnutosti a bolesti.
 2. Masážny valček ponúka výhody liečebné masáže. Je to de-zdôrazňuje kompletnú chrbticu a vás ochráni pred bolesťou chrbta, rozpad svalového tkaniva alebo nežiaduce únavy.
 3. To robí štíhlejšie. Štíhlosť je celkovo a nie je lokalizovaný len brucho a ruky. Horí ďalšie vrstvy tuku na nohách, bokov a zadku. To vám dáva dokonalý tvar, ktorý ste vždy žiaduce pre.

Úžasné spaľovanie tukov stroj je potrebné mať pre ľudí zdravie vedomej. Ab ťahúň Twist je dodávaný s 3 DVD, aby vám pomohol von. V uplynutí riadneho výkonu rutiny, vaše telo má tendenciu vyberať nezdravé tuky. Nezdravé tuky môže viesť k mnohých ochorení, ako je krvný tlak a srdcový infarkt. Twist stroj Ab ťahúň tonizuje svaly a zlepšuje celkovú kondíciu svojho tela.

Sú teraz presvedčení o výhodách cvičenie na tomto divu stroj? Vy ste aktívnym používateľom tohto tvarovacie stroje už? Podeľte sa s nami tým, že komentuje v poli nižšie!

load...