Fitness ženy

9 úžasných prínosov Capoeira Workout na posilnenie vášho tela

9 úžasných prínosov Capoeira Workout na posilnenie vášho tela

Zdravé telo je nevyhnutné, aby si a žiť svoj život naplno. Mnohí z nás nasledovať pravidelné cvičenie rutiny. Avšak, pravidelné cvičenie môže vyzerať monotónna a nudná po určitej dobe. Worry nie! Existuje veľa, zábavných 'rutín, ktoré poskytujú výsledky namáhavé cvičenie. Capoeira je jedna taká fyzická aktivita, pri ktorej je zdravé a zároveň sa zdá zaujímavé. Double Whammy!

Čo je to Capoeira?

Je Capoeira bojové umenie? Áno, Capoeira je forma bojových umení a vďačí za svoj pôvod ako v Afrike a Brazílii. Bol vytvorený afrických otrokov v Brazílii okolo 1500 nl. Je to kríženec bojových umení a tanca, ktorý ponúka obrovské výhody pre telo. To pomáha pri tónovanie a posilňovanie štvorhlavý, zadok a hamstringy pri vykonávaní rutiny ako tanec. Capoeira obsahuje veľa kolesá od vozidla, spriadanie a kopal, to všetko sa robí ako tanečné sekvencie.

Ako vykonať Capoeira?

Capoeira sa vykonáva začlenením akrobacie, hudba a tanec do sebaobrany pohybov. Existuje niekoľko miest, ktoré vykonávajú triedy skupiny pre učenie a cvičiť Capoeira. Začiatočníci sa nemusia báť o odborné znalosti potrebné pre vykonávanie Capoeira fitness rutiny. Výkon zariadenia je všeobecne voľné nohavice a dobre vybavená tričko. Capoeira sa vykonáva cvičenie s nejakým druhom hudby na pozadí.

load...

Výhody Capoeira cvičenie:

Tam sú obrovské výhody prevedení Capoeira pravidelne. To cvičením nie je len dobré pre vaše telo, ale aj pre vašu osobnosť a sociálne grooming. Pravidelná prax Capoeira má nasledujúce výhody:

1. Sila:

Na cvičenie rutiny Capoeira vyžadujú veľa horných pohyby tela, ako pohybujúce sa okolo na ruky počas headstands, predstavuje, rožky, atď. Tieto pohyby zahŕňajú pútavý niečí jadra a ABS, čo má za následok fantastickú hornej časti tela silu.

2. Flexibilita:

Usilovnej rutiny podporujú flexibilitu v tele, takmer na rovnakej úrovni ako joga. Dokonca aj keď nie ste odborník na Capoeira, budete stále cítiť zvýšenie pružnosti tela.

load...

3. Vytrvalosť:

Na rozdiel od mnohých iných športoch, Capoeira zapája svalových skupín v unikátnym spôsobom. Všetky tieto postupy vyžadujú veľa energie na koordináciu so skupinou. Všetky tieto faktory, okrem opakovanými pohybmi, aby Capoeira intenzívne kardio cvičenie. Tým sa zvyšuje svalovú a kardiovaskulárne odolnosť tela a poskytuje väčšiu výdrž.

4. Koordinácia:

Capoeira je jedinečný takým spôsobom, že všetky pohyby nasledovali ako tanečné rutina. Všetky pohyby sú dobre koordinované a aby sa pohybujete elegantne a hladko medzi rôznymi Capoeira štýlov. To robí telo koordinovanejšie a zavádza zmysel pre rytmus rovnako.

5. Speed:

Hlavnou podstatou vykonávanie Capoeira je robiť všetky pohyby fluidly vo veľmi krátkom čase. Ako technikou bojových umení, bude to váš čas odozvy lepšie a telo agilnejšie reagovať späť na pohyby druhých.

6. Zostatok:

Capoeira učí telo kontrolovať okamžitý a komplexné pohyby a byť vyrovnanejší, ale nerobí to.

7. Zníženie stresu:

Živé pohyby kvapalín na zvukovou stopou uvoľňuje telo a myseľ úplne. Môžete úplne cítiť príval endorfínov post relácie.

8. Confidence:

Capoeira je veľmi zriedkavá forma cvičenia. Tak robí Capoeira rutiny budete istejšie ako osoba.

9. Vlastné výraz:

Vzhľadom k tomu, je tanec aspektom Capoeira, to sa stáva vynikajúca forma sebavyjadrenia.

Pozor:

Capoeira vyžaduje veľa tekutín a intenzívne pohyby. Začiatočníci by nemali zdôrazňovať sami seba a núti svoje telo prispôsobiť okamžite. Pravidelná prax bude rozširovať pevnosť a pružnosť potrebnú. Ďalej sa vyhnite noseniu veľmi voľné oblečenie, zatiaľ čo cvičí Capoeira. Mali by ste mať pravidelné preventívne opatrenia ako u akékoľvek iné formy cvičenia.

Capoeira je zábavná, ale účinný spôsob, ako získať zdravšie telo. Nájsť inštruktor Capoeira a tancu svoju cestu do tela montéra dnes!

Ste si vedomí Capoeira cvičenie? Cvičíte Capoeira? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...