Fitness ženy

3 najlepšie očné cvičenia pre astigmatizmus

3 najlepšie očné cvičenia pre astigmatizmus

Ste trpí astigmatizmom? Je vaša vízia chudobný a je vaše oko zdravie zhoršuje? Musíte byť s ohľadom na liečbu, to je jasné. Ale potom existuje niekoľko cvičení, ktoré môžete urobiť, aby pomohla vyrovnať sa s ochorením a urýchliť zotavenie.

Zaujíma vás, vedieť, čo sú zač? Potom si musí dať tomuto príspevku dôkladné čítanie.

Očné cvičenie a očné zdravie - stručný:

Ak máte radi čítanie, alebo ak je vaša práca so sebou nesie pracovný dlhé hodiny v prednej časti počítača, sme úplne pochopili, aké ťažké to musí byť pre vás vyrovnať so zlým zrakom. Aj napriek tomu, že váš lekár vám dal slušný recept a tí o operácii, mali by ste čoskoro podstúpiť, je tu ešte tretia alternatívu môžete skúsiť - očné cvičenie. Hoci tieto cvičenia nemusí zlepšiť svoju víziu úplne, ktoré umožňujú podmienka nájsť rýchle uzdravenie. Tu sú niektoré cvičenia, ktoré by ste mali zvážiť.

load...

1. Uvoľnenie svalov:

Tieto cvičenia vám pomôžu uvoľniť rectus svaly a umožniť váš zdravotný stav sa hoja rýchlejšie. Zmyslom je, aby sa vaše svaly cítiť menšiu záťaž. Takže, ak sa cítite bolesť a bolesť na chvíľu trvať krátku prestávku a zastaviť svoje svaly z pocitu navyše pod tlakom.

 1. Priniesť palcom von a umiestniť ju pred nosom. Uistite sa, že je aspoň vo vzdialenosti 10 cm medzi palcom a nosa.
 2. Môžete pohybovať palcom pomaly hore do takej výšky, kde nemusí byť schopný vidieť. Zastavte ho tam a nechať ju zostať po dobu dvoch sekúnd cca.
 3. Budete určite začnete cítiť napätie svalov v tejto chvíli. Priviesť späť palcom do prvej polohy len veľmi pomaly. Keď sa pohybujete vzad, vaše svaly musia byť pocit uvoľnene teraz.
 4. Namiesto toho, tlačí ju nad hlavou, tentoraz by ste mali tlačiť do boku svojho čela.
 1. Môžete pokračovať v úsilí o tlačenie palcom na rôznych miestach imaginárny okolo hlavy, a kým ste späť tlačí ju nad hlavu (ako ste pôvodne).
 2. Čas trvania cvičenie by malo byť po dobu 2 minút a opakovanie by mala byť dvakrát až štyrikrát denne.

2. Eyeball Masáže:

Toto cvičenie je celkom užitočné, najmä pre ľudí, ktorí trpia ťažkou astigmatizmus. To pomôže obnoviť prirodzený tvar šošovky. Tu je rýchly nápad na to, ako by ste mali ísť o tom.

 1. Umiestnite oba prsty na hornej časti zatvorenými viečkami.
 2. Uistite sa, že tlak je veľmi jemný a nevyvoláva toľko bolesti v oku.
 3. Môžete pokračovať v pohybe očí zľava doprava, hore a dole, v smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek.
 4. Každá sada pohybov by sa mali zopakovať 10-krát.
 5. Mali by ste robiť malé pohyby doletu, ktoré sú šetrné.
 1. Doba trvania tohto cvičenia by mala byť asi minútu.
 2. Kmeň oko by tiež malo byť médium.

3. Knižnica Science Cvičenie:

Toto cvičenie je vlastne celkom zábavné a zaujímavé, ak sa na to pozriete. To možno vykonať kedykoľvek počas dňa a je potrebné pokračovať až do tvojich očí sa cítite trochu napätý.

load...
 1. Odštartovať bez korekčné šošovky.
 2. Dalo by sa tiež začína čítaním nejaké učebnice.
 3. Ďalej, aby vaše pohľad na úplne iný objekt; napríklad hracie karty.
 4. Vráť sa do textu, ktorý bol čítanie na prvý a potom pokračovať v čítaní.
 5. Dalo by sa prepnúť na iný objekt a sústrediť sa na to na krátky okamih.
 6. Urob to po dobu niekoľkých minút, kým vaše oči unaviť.

Ako sa vám tento post? Už ste vyskúšali tieto cviky skôr? Poznáte niekoho, s astigmatizmom? Odporúčam tento príspevok k nim a povedať nám výsledky v poznámkach nižšie.

load...