Fitness ženy

3 najlepšie cvičenia na zníženie počtu smiech

3 najlepšie cvičenia na zníženie počtu smiech

Každý, kto chce vyzerať mlado po dlhšiu dobu. Niet pochýb o tom. Avšak to, čo sa pýtal, ako odstrániť jemné linky a vrásky od vašej tváre alebo iných častí tela.

Povedzme hovoriť o smiech liniek. Druh, ktorý sa zvyčajne objaví na vašich tvárach; existuje mnoho prírodnej liečby a tváre cvičenia, ako odstrániť vrásky smiechu. Chceli by ste ich poznať? Čítajte ďalej a zistiť!

Ako sa zbaviť vrásky smiechu - Top 3 cvičenia:

Cvičenie 1: Posilniť orbicularis Oris:

 1. Pomocou svojej ukazováky, háčik kútiky úst a jemným ťahom smerom k stranám.
 2. Nepreháňajte úsek; len asi ¼ palca.
 3. Držte túto pozíciu po dobu niekoľkých sekúnd. Teraz pracujú na opačnej strane.
 4. Kresliť kútiky úst smerom k sebe navzájom, odolávanie hnutia opäť pomocou svojej ukazovákmi.
 5. Relax a opakujte cvičenie 25-krát.

Ako to funguje?

load...

Orbicularis oris sval je úplne nevyhnutné, a pomáha zaistiť, aby prekrývajúce koža je dostatočne podložená, aby sa zabránilo prehýbaniu.

Cvičenie 2: Resistance Smiles:

 1. Toto cvičenie je tiež skvelý liek pre prevenciu smiech linky. Vykonajte cvičenie umiestnením prsty pevne nad svojimi smiech liniek.
 2. Pristúpiť k tak široko, ako môžete svojimi perami oddelených usmievať.
 3. Držte túto pozíciu po dobu piatich sekúnd. Relax a opakujte cvičenie 30-krát.

Ako to funguje?

Cvičenie pomáha posilňovať svoje lícne svaly a minimalizuje kožné záhyby. Pomáha aj výťah kožu a zabraňuje ďalšie vrásky okolo úst.

Cvičenie 3: Palec Ďalšie oči:

 1. Toto cvičenie bolo ohodnotené ako jeden z najúčinnejších. Podľa tváre Fitness Carolyn, umiestnenie palca u očných kútov, s prstami spočívajúci na hornej časti hlavy, pomáha viditeľne redukovať vrásky smiechu.
 2. Ak chcete vykonať toto cvičenie, zavri oči a posunutím palca čo najďalej od očí smerom chrámov.
 3. Držte túto pozíciu po dobu cca 5 sekúnd. Opakujte 10 krát.

Ako to funguje?

load...

Cvičenie pomáha čerpať kútiky vašich očí navonok, čo pomáha bojovať za následok, že sa smiechom príčiny; keď vaše tváre prirodzene tlačiť hore a koža okolo očí vrásky.

Na rozdiel od týchto smiech linky cvičení, tam sú niektoré ďalšie kroky, ktorými môžete pre zníženie vrásky smiechu okolo úst.

1. Vyhnite The Sun:

To je pravdepodobne oone o najlepší spôsob, ako bojovať proti rastu vrások a vrásky okolo úst. Keď sa obmedziť na slnku; nielen vyhnúť sa šanca na získanie vrásky a ovisnuté kože, ale tiež môže znížiť úsmev linky. Nosiť klobúk, aby sa zabránilo expozícii slnečnému žiareniu, alebo používať krém na opaľovanie (1).

2. Antioxidanty:

Antioxidanty liečiť všetky druhy chorôb od rakoviny k iným chorobám. Majú tiež mnoho potenciálnych výhod pre kožu. Sú aktívni anti-aging látky, ktoré zabraňujú rastu vrások okolo úst. Antioxidačné-bohaté diéty, ktoré sa skladajú z vitamínu C, spolu s mnohých druhov ovocia a zeleniny pomáhajú udržiavať zdravú pokožku a elastická dlhší (2).

3. Piť vodu:

Jedným z najlepších spôsobov, ako zabrániť vrásky, je piť veľa vody. Voda pomáha hydratujú a robí pružnejšie pleti a pružnejšie. Pitná 8 - 10 pohárov vody denne môže vás vyzerať mladšie dlhšie. Pitná voda spomaľuje rozvoj čerstvých vrások okolo úst (3).

4. Konzumácia Omega - 3 mastné kyseliny:

Konzumáciou omega - 3 mastné kyseliny, sa uistiť, že budete držať hľadá mladých dlho. Je to preto, tučné ryby a rybí olej doplnky pomáhajú predchádzať tvorbe vrások a vrásky okolo úst a horných pyskov. Rybí olej je nabitý omega - 3 mastné kyseliny, ktoré znižujú poškodenie kože ako vrások okolo očí, úst a smiech vedenie (4).

Tieto cvičenia a ďalšie zmeny diéta vám pomôže zabrániť týmto nepríjemný smiech linky. Teraz, keď viete, ako sa zbaviť vrásky smiechu, dajte nám vedieť, ak sa pokúsim tieto domáce založené na nápravy a jednoduché cvičenie dnes. Povedzte nám niečo o akýchkoľvek iných potravín alebo cvičenie, ktoré sa používajú na prevenciu tvorby vrások tu. Zanechať komentár nižšie.

load...