Fitness ženy

10 úžasných výhod trampolínskych cvičení na vašom tele

10 úžasných výhod trampolínskych cvičení na vašom tele

Ak ste si mysleli, že trampolína bola len pre deti, boli ste úplne zle! Trampolína nie je len ďalší podpera pre deti počas oslavy narodenín, ale funguje ako efektívne zariadenie, ktoré vám pomôžu schudnúť a formovať svoje telo v krátkom časovom období.

Ak ste sa nudí so súčasnými chudnutie cvičenie ste robil, s použitím trampolínu určite pridať veľa zábavy do vášho tréningu režimu. A keď sa vám niečo, máte tendenciu vidieť lepšie výsledky. Rovnako ako akýkoľvek iný kardio a aeróbne cvičenie, trampolína cvičenie vám pomôže posilniť svoje orgány a zvýšiť svoju tepovú frekvenciu, ako nikdy predtým. Ako si pobyt v neustálom pohybe pri skákaní na trampolíne, budete zlepší krvný obeh v tele, zvyšuje vytrvalosť a zbaviť sa tých úporných vrstvami tuku, ktorý rastie na tvojej roky. Constant jumping je tiež skvelý pre vaše nohy a stehná. Pridajte paže pohyby a nebude len pridať trochu viac zábavy do vášho tréningu, ale tiež robiť to viac vzrušujúce. Ak by ste chceli, aby vaše cvičenie náročné použiť členku váhy! Môžem zaručiť, budete vidieť efektívne výsledky skôr, než si predstavoval.

Prečo by ste mali cvičenie na trampolíne?

Existuje mnoho spôsobov, ako cvičenie, ale to, čo je tak osobitného na trampolína cvičenie? Poďme zistiť!

load...

Cvičenie na trampolíne vám pomôže schudnúť, ako nikdy predtým. Vzhľadom k tomu, väčšinu času trampolína cvičenia vyžadujú, aby ste odraziť, ste určite spáliť, že tuk v žiadnom okamihu. To bude stimulovať váš metabolizmus a pomôže vám stráviť jedlo rýchlejšie. Míňať len 5 až 10 minút na trampolíne je takmer zhodná s beží míle? Neznie to skvelé? Ak nemáte dostatok miesta ísť si zabehať alebo jog alebo dokonca perlivých prechádzky, zvážte trampolíny konečná zariadenia pre chudnutie. Môžete tón niekoľko oblastí tela, ako sú nohy, stehná a brucho, ak ste dostatočne usilovní.

Základná Trampolína Cvičenie:

Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o práci s použitím trampolíny:

1. Bounce A Stretch:

Pred začatím cvičenia, je to vždy lepšie pretiahnuť. Lekári a odborníci vždy odporúča ľuďom, aby pretiahnuť pred prácou von, pretože vás chráni pred akýmkoľvek druhom zranenia počas cvičenia. Jediné, čo musíte urobiť, je to, natiahnuť obe paže súčasne, zatiaľ čo odrážanie. Môžete upraviť úseky, ak sa vám páči taky. Skúste robiť nejaké réžii a ďalšie priamo pred vami. Udržujte svoje nohy rovno a opakujte toľkokrát, koľkokrát je to možné pre vás bez odpočinku.

load...

2. Základná naťahovacie cvičenia:

Môžete tiež skúsiť zopár zaujímavých naťahovacie cvičenia s pomocou trampolíny. K tomu, nebudete používať trampolínu presne, ale určite ako rekvizita, aby vás po celú dobu podporujú. Jediné, čo musíte urobiť, je ľahnúť si na zem s nohami siahajúci až na trampolíne. Potom by sa mal zdvihnúť nohy vysoko a potom priviesť späť dole jemne na trampolíne. Tieto úseky sú pomerne jednoduché a môže byť upravený rovnako. Tiež si pamätám, natiahnuť niekoľkokrát.

3. Základné Jog:

Najjednoduchšie cvičenie na trampolíne je behať na to. Budete musieť začať tým, že zdvíhanie každú nohu na zem alternatívne a jog pomaly. Vychovávať každý z opačného ramena, keď ste jogging. To umožní, aby cvičenie oveľa efektívnejšie. Nielen, že vaša tepová frekvencia je zvýšená, ale aj vám veľkú aeróbne cvičenie. Ak chcete začať off, môžete behať po dobu 3 minút a vziať si jedna minúta odpočinku. Urobiť ďalšie 3 minút jogging, po ktorom sa môžete presunúť na ďalšie cvičenia.

4. Základná Bounce:

Základná Bounce je jednoduchá rovnako ako jeho meno a je ideálny pre všetkých začiatočníkov. Za týmto účelom sa tento správny spôsob, všetko, čo musíte urobiť, je dostať na trampolínu a začať poskakovanie! Naozaj, je to tak jednoduché! To je nielen pomôže spáliť kalórie, ale aj stratiť váhu navyše. Zakaždým, keď sa odrazí, a pokúsiť sa dostať na rovnakú výšku. Robí opakovanie zatiaľ čo skákacie je skvelý spôsob, ako vykonávať svoje telo. Napríklad si odskočiť 30 krát na trampolíne, trvať 10 sekúnd oddýchnuť a vrátiť sa na ďalší 30. Týmto spôsobom sa vám bude páčiť nielen tréningu, ale tiež dať si čas na zotavenie.

5. Bounce a kopy:

Až budete hotoví so základným odraziť pohybu, je čas vziať veci do ďalšej úrovne! Áno, hovorím o kombinovanie skákacie s kopanie. Jediné, čo musíte urobiť, je vybrať si pravú nohu a kopať, keď si odskočiť. Striedajú tie nohy zakaždým, keď budete strieľať do vzduchu. Priveďte ho, akonáhle sa pristáť. Toto cvičenie nie je tak jednoduché, pretože to môže skutočne zvýšiť svoju tepovú frekvenciu a vyčerpať vás úplne. To je dôvod, prečo je to lepšie, aby to s intervaloch. Toto cvičenie opakovať toľkokrát, koľkokrát, ako môžete aj opakovať opakovanie rovnako. Tým sa nielen pomôže rozvinúť silu a pružnosť, ale tiež spáliť veľa kalórií.

6. Jump Off:

Budúci cvičenie sa nazýva skok off! Toto je super zábava robiť! Jediné, čo musíte urobiť, je dostať na trampolíne a skákať hore a dole toľkokrát, koľkokrát, ako je libo. To bude mať veľký vplyv na vaše telo a môže naozaj pomôcť stratíte všetky nežiaduce váhu rýchlejšie, než ste si predstavovali. Dalo by sa to 20 skokov, 10 špica dotyky a opakujte celú vec. Aj napriek tomu, že tieto kroky nemusia prísť veľmi prirodzene na vás, s trochou času, prax a trpezlivosti, budete určite lepšie a lepšie.

7. Rôzne zakrútenie:

Kto povedal, že nemôžete tón svaly a fungujú vaše ABS pomocou trampolíny? Je možné tak urobiť tým, že pridá nejaké zvraty do odrazy. Jediné, čo musíte urobiť, je pre tento účel Twist s kolenom dotkne. Obvykle pohybujú ruky, aby sa dotknúť kolená, ale môžete robiť niečo iné tým, že točí vášho trupu a prináša opačný lakeť smerom k kolená, ako budete pokračovať v odrážanie. Môžete tiež skúsiť skákať vysoko do vzduchu a krútenie celé vaše telo. Aby sa to najlepšie z tohto cvičenia, navrhujem vám jadro pohybu.

8. Circle vaše zbrane:

Ak ste niekedy sledovali malé deti a deti odraziť na trampolíne, potom musíte vidieť je skok s rukami vytvoria kruh, ako je tvar. Jedná sa o hádzanie pohyb, ktorý im pomáha odraziť o niečo vyššia. To bude určite pomôže spáliť veľa kalórií v krátkom čase. Jediné, čo musíte urobiť, je zvýšiť opakovanie. Pohrajte si a užiť si to, rovnako ako je to možné. Čím viac sa vám bude páčiť, tým lepšie pre vás a vaše telo.

9. Dotyk týchto Toes:

Jedným z najlepších spôsobov, ako cvičenie na trampolíne je dotknúť prstami. Skákať vysoko do vzduchu, zatiaľ čo vy sa na to. Uistite sa, že skok vysoký. Ako vy, že tlačiť nohy a rozšíriť je priamo pred vami. Aj keď to urobíte, dotknúť prstami končeky prstov naraz. Môžete striedať a menia strany v budúcom odraziť. Udržujte svoje nohy rovno, keď sa dostanete na zem. Urobte to toľkokrát, koľkokrát je to možné, a pokúsiť sa odpočívať v stredu.

10. Jumping Jack Bounce:

Tí, ktorí majú radi trochu výzva, skákanie zdvihák bounce je to, čo bude pracovať pre vás. Jediné, čo musíte urobiť, je dostať sa na tomto trampolíne a vykonávať bežné tajtrlíci. Keď tak urobíte, budete si uvedomiť, aké ťažké to je v porovnaní s normálnymi tajtrlíci. Pamätajte však, že je potrebné, aby zostali v stredu trampolíny v celom texte. Ako ste odraziť hore, roztiahnuť ruky do vzduchu a vrátiť sa na prvú pozíciu. Urobte to toľkokrát, koľkokrát, ako môžete. Jedným z najlepších spôsobov, ako sa jumping jack odraziť je skočiť 30krát, dajte si pauzu a opakujte. Predstavovať celkom 4 - 5 kôl a je hotovo!

Výhody trampolíny cvičenia:

Trampolína cvičenia sú plné výhod. Ak hľadáte z dôvodov, prečo by ste sa mali pokúsiť toto zariadenie, dovoľte mi uviesť niekoľko trampolína cvičenia výhody.

  1. Trampolína cvičenia sú lepšie ako iné fyzické cvičenie, ako je jogging a aerobiku. Majú schopnosť spáliť nežiaduce tuk vo veľmi krátkom čase.
  2. Posilňuje Vaše kosti, svaly a bunky. Vaša kondícia sa zlepšila a cítite pod napätím na konci tréningu.
  3. Nevyžaduje, aby ste išli do posilňovne a nie je tak drahé, ako by ste mohli očakávať, že to bude.
  4. To vám umožní pracovať spolu so svojimi deťmi. Povedz im, že by chceli pobaviť a pohrajte sa trochu a potom si na trampolíne a odraziť preč.
  5. To zvyšuje váš metabolizmus, zvyšuje krvný obeh a vám umožní vychutnať si život, ktorý je zdravý a fit.
  6. Ak ste niekoho, kto trpí cukrovkou alebo vysokým krvným tlakom, za cvičenie na trampolíne ako váš konečný liek. Ak používate každý deň, budete určite vidieť niektoré pozitívne zmeny čoskoro.
  7. Ľudia, ktorí by sa chceli zvýšiť svoju kapacitu pľúc alebo vyvážiť svoje telo v lepšom spôsobom by mal určite vyskúšať trampolínu cvičenia.
  8. Trampolína cvičenie môže pomôcť pri znižovaní stresu. To je dôvod, prečo väčšina lekárov a odborníci sa domnievajú, ľudia pracujúci v kanceláriách alebo po hektickej plány vyskúšať trampolínu cvičenia. To im pomôže stať sa uvoľnene a zníženie známky stresu a depresie v dlhodobom horizonte.
  9. Ďalším prínosom trampolína cvičenia je detoxikácia. Lymfatický systém musí byť stimulované v procese. Zdravie budú zachované v procese a šanca na starnutie sa spomalí.
  10. Trampolína cvičenia sú tiež skvelé pre posilnenie kĺby a väzy. Ľudia, ktorí trpia artritídou mali určite skúsiť toto zariadenie. To môže tiež pomôcť pri prevencii osteoporózy a zlomenín.

Trampolína cvičenia sú plné zdravotné výhody. Niekoľko lekári tiež spomenul, že používanie trampolíny a zároveň cvičiť môže zlepšiť svoje zdravie výrazne v priebehu času. Päť minút trampolíne každý deň môže posilniť vaše svaly a zvýšiť vašu aeróbne kapacitu. Toto zariadenie môže určite byť odpoveďou na všetkých tých, ktorí bojovali s ich váhou.

Čo je zábavný spôsob, ako zostať fit! Tak nech vaše vnútorné dieťa oslobodiť a užiť si nejaký čas na trampolíne.

Je tento článok užitočný? Podeľte sa o svoj názor s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...