Starostlivosť o kožu

Top 10 tipov na krásu žien nad 40 rokov

Top 10 tipov na krásu žien nad 40 rokov

Väčšina z nás by chcel starnúť dôstojne a stále sluší ako držíme 30 a krok do 40. Rokov. Nájdenie správnej kozmetiky spolu s výberom správneho kozmetický režime sú najdôležitejšie vecí, ktoré majte na pamäti, ako ste veku. Čo je ešte dôležitejšie je, že bez ohľadu na to, v akom veku ste mali seba a svoj vzhľad páči.

Ako som už povedal, nájsť správnu zmes kozmetiky a tipy pre starostlivosť o pleť pre ženy nad 40 rokov môže byť skľučujúca. Ale keď máte správnu kombináciu, bude robiť zázraky na koži, takže budete vyzerať nielen mladistvý, ale aj krásne.

Najlepšie Beauty tipy pre ženy nad 40 rokov:

1. Olúpať:

Zaviesť odlupovanie odumretej kože vo svojej kráse režimu. Budete musieť vybrať peeling podľa typu vašej pokožky a samozrejme sezóny príliš. Ak máte suchú pleť, možno budete chcieť použiť peeling založený na krému, ktorý bude očistiť nielen, ale aj hydratuje vašu pokožku. Ak máte mastnú pleť, použite peeling na báze gélu, ktorý pomôže riadiť sekréciu oleja a nechajte vaša tvár úplne čisté.

load...

2. Nezabudnite Hydratujú:

Ako starneme, naša koža sa stáva suchšia, pretože žľazy produkujúce ropu v našej kože sa menej aktívne. Použite ľahký hydratačný krém na báze oleja, ktorý bude udržiavať pokožku jemnú a vláčnu.

3. Použite masku:

Používajte dobrý masku hydratovať pokožku. Môžete skúsiť jednoduchý hydratačné pleťové masky, ktoré môžete urobiť doma. Tu je jednoduchá, ktorý vyhovuje takmer všetky typy pleti:

Mash jeden banán až je mäkká a zmiešajte s dvoma lyžičkami jogurtu a pol lyžičkou medu (upraviť množstvo jogurtu a medu tak, že maska ​​nie je príliš vodnatá). Aplikovať balenie po celej tvári a krku a nechajte masku úplne vyschnúť; umyť vlažnou vodou a osušte.

load...

4. Milujte svoje oči:

Jemné linky a vrásky okolo očí sú prvými oznamovače známky starnutia. Používajte dobrý pod očný gél alebo pod očný krém, ktorý bude vyživujú vaše oči a zbaviť sa jemných liniek a vrások, kým spíte.

5. Pomocou pravého tvoria:

Správne make-up tipy pre ženy nad 40 je kľúčom k pozerá mladý a ohromujúci! Udržujte svoj make up jemné a nie nahlas. Pre vaše oči, vyhnúť sa lesk a trblietavé odtiene a rozhodnúť sa pre matné odtiene miesto, ktoré doplnia farbu očí. Pre vaše pery, rozhodnúť sa pre svetlejšie odtiene, ako sú ľahké ružové, hnedé a koralov. Vyhnúť sa úmyselne vaše pery. Použite minimálny červenať a kvalitné náter.

6. Ban slnka:

Či už je potrebné vystúpiť na slnku, alebo zostať doma, nezabudnite použiť opaľovací krém. Dlhodobé vystavenie slnku môže spôsobiť nenapraviteľné škody na kožu. Používať opaľovací krém s SPF aspoň 15.

7. Zbavte sa tmavých škvŕn:

Jazvy po akné, pigmentácie, škvrny a tmavé škvrny sú iné oznamovače známky starnutia. Použitie tmavý bod korektor (ktorý s výhodou obsahuje vitamín C), a použiť na miestach pravidelne k ich slabnúť.

8. Jedzte zdravo:

Jesť vyváženú stravu. Zahŕňať veľké množstvo čerstvej zeleniny a ovocných šalátov vo vašej strave. Piť aspoň 6 - 8 pohárov vody za deň pre vyplavenie toxínov z tela. Vyvarujte sa fajčenia, alkohol a kofeínové nápoje, pretože nie sú dobré pre vás.

9. Použite nočný krém:

Použiť nočný krém pravidelne ako súčasť svojej kráse režimu. Ak používate make-up, čistenie tváre dôkladne a zaistiť, že nie sú žiadne stopy make-up vľavo. Umyte si tvár s jemným čistiacim prostriedkom a naneste hydratačný nočný krém, než spíte. Nočný krém bude hydratovať pokožku, ako spíte a budete prebúdzať k mäkšie a žiariaca pleť s pravidelným používaním.

10. Be Happy a zostať fit:

To je jeden z najdôležitejších faktorov, ktoré to pristane. Byť krásne zvnútra. Chodiť na prechádzky v blízkom parku alebo zabehať, ktoré vás udržia fit a vždy sa snažíme mať šťastné a pozitívne myšlienky. Dostane sa odráža vo vašej osobnosti!

Dúfam, že ste našiel tieto kozmetické tipy užitočné. Zanechať komentár nižšie.

load...