Starostlivosť o kožu

Najlepšie DKNY Parfumy pre ženy - naše top 10

Najlepšie DKNY Parfumy pre ženy - naše top 10

DKNY ponúka dobrú kolekciu vôní, ktoré sa páči ženám na celom svete. Tak tu dole, čítal o mojich najobľúbenejších DKNY parfumy pre ženy.

1. DKNY Be Delicious:

To je ovocná vôňa od DKNY a bola podaná okolo základne kvetinovej vône. Woody a kvetinové poznámky vytvoriť svieži a zmyselný pocit pri nosení. Hlavnou podstatou v Be Delicious sa skladá z grapefruitu a jablka.

load...

2. DKNY EDP Ženské parfém:

Ďalším úspechom z domu DKNY, EDP je jedinečná klasifikácia v rozmedzí od kvetinovej vône pre ženy. Niektoré z jeho poznámky patrí narcisy, breza a pomaranče, ktoré sú obľúbené u žien, ktoré majú rady kvetinové pocit vo svojom parfumu.

3. DKNY Golden Delicious:

Variant Golden Delicious na DKNY parfumy pre ženy zahŕňa čerstvý pomarančový, ruža, santalové drevo a Apple vône. Všetci sú veľmi brilantne zlúčené v rámci tohto druhu dáva bohatý pocit kvetinové a ovocné kombinácie. Zlatý jablko je známe, že poskytuje elegantný a magické prvok pre život parfumu.

load...

4. DKNY Delicious Night:

Jedná sa o veľmi známe vône z radu príjemných DKNY. Ponúka stále osviežujúcu vôňu noci kvitnúce orchidey, martini, jazmínu a kosatca podstaty. Je vhodný pre každodenné použitie a poskytuje celodennú sviežosť.

5. DKNY Čistý:

Táto vôňa od DKNY sa špecializuje na kvetinovými tóny tých pochádzajúcich z okvetných lístkov ruže, jazmínu, ambry a vanilky. Srdce vône je na úplnom kvetinové poznámky. DKNY Čistý má základňu orchideí a santalového dreva, ktoré ďalej zlepšuje vôňu.

6. DKNY Cashmere:

To klasifikuje dobre v dennej voľbou pre parfumy so ženami. Vonné látky, ako je vanilka, jazmínu a santalového dreva objatí podstatu kašmíru. DKNY Cashmere, rovnako ako názov napovedá, má veľmi jemný a hodvábny pocit k tomu.

7. DKNY Donna Karan Gold:

Táto vôňa od DKNY je charakterizovaná vôňou z dvoch rôznych zdrojov, z ktorých jeden z ľalie a druhý jantáru. Zvodnými vlastností ľalií a teplým nádychom jantáru je najvyhľadávanejšou voľbu v rade atraktívnych ženských parfumov.

8. DKNY Energizing: 

DKNY posilňujúci je uznávaný sada parfumov pre ženy, ktoré sa skladajú zo zmesi esenciou nektáru, figy, zelené a dokonca Grapefruit tvoriť veľmi osviežujúcu vôňu.

9. DKNY lásky:

Ide o zmes vody, kvetov a plodov, ktoré osviežia užívateľovi elixír lásky a sviežosti. Parfumy, ako sú tieto sú najviac skvele pre ich čerstvosť. Má drevité základňu, ktorá vyrovnáva kvetinová vôňa sa premení v krásneho mixe lesa.

10. DKNY Black Cashmere:

To je najviac zmyselné z dostupných typov parfumov, ktoré bude znamenať sofistikovanosť nositeľa a ženy kopať svoje poznámky o koreniny, ako je klinček, korenie a šafran.

Dalo by sa nájsť najviac DKNY parfumy v Indii.

load...