Starostlivosť o kožu

Najlepšie prípustné účinky na mastnú pleť - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie prípustné účinky na mastnú pleť - naše 10 najlepších výberov

Otvorené póry, akné, pupienky a škvrny sú nočnou morou pre ľudí, ktorí chcú mať krásnu a zdravú pokožku. Tieto nebezpečenstvo je známe, že obťažovať ľudí s mastnú pleť častejšie ako ostatné typy pleti. Nadbytok oleja na kožu pozýva mikrobiálne útokov a podporovať upchatiu pórov nahromadené nečistoty, kožný maz a mŕtve bunka vybudovať. Tie vedú k rozširovaniu pórov, čo je vidieť na koži a podnecovanie akné ohnísk, ktoré zanechávajú nežiaduce škvrny na tvári. To, čo človek potrebuje na zmiernenie týchto problémov pleti je silný sťahujúci.

Zvieravý je chemická látka, ktorá spôsobuje zmrštenie telesných tkanivách, ako sú kožné póry. Uhorka, hamamelu, vápno atď. Sú dobre známe prírodné adstringens. Existujú kozmetické zvieravé a tonery, ľahko dostupné na trhu, ktoré pomáhajú vyčistiť, dotiahnuť a upokojuje pokožku. Zdravá starostlivosť o pleť režim, ktorý zahŕňa pravidelný čistiace, tonizujúce a hydratačné vám môže pomôcť dosiahnuť zdravú pokožku snov, ktorý je bezchybný, žiarivý, hladký a krásny. Niekoľko tonery, ktoré sú veľmi účinné pri liečbe kože sú nasledovné:

1. Neutrogena Clear Pore Oil Odstránenie zvieravý:

Tento známy adstringentné, s obsahom 2% kyseliny salicylovej je ideálny pre liečbu mastnú pleť. Odstraňuje prebytočný maz blokovanie kožné póry a čistí pokožku dôkladne. Non-kožné podráždenie s antimikrobiálne a protizápalové vlastnosti, pomáha zmierniť koži zápaly, akné breakouts a tiež obmedzuje ich opakovanie.

load...

 [Čítajte: domáce tonery pre mastnú pleť]

2. Kaya Čistiace Spot Corrector:

Toto pero v tvare sťahujúce je ideálnym riešením pre mastnú a akné náchylné kože. Pomáha olúpať póry pokožky tým, že odstráni nahromadený olej, nečistoty a odumreté kože vybudovať efektívne. Prispieva tak k boju problémy s akné a jej nočné aplikácie upokojuje pokožku, vysychá a miznú škvrny od dermis.

load...

3. Himalaya Čistiace Neem Očista zvieravý Toner:

Tento toner, obohatené o neem, Lodha a citróna extraktov je ideálny liek riešiť nebezpečenstvo, ktorým čelia mastnú pleť, ako je akné, vyrážky, zápaly atď poburujúce vlastnosti a upokojujúci účinok citróna a Lodha pomáhajú upokojiť kožu zápalov a koži hrbole a dotiahnuť póry. Neem extrakty čistí a účinne čistí pokožku.

4. Clinique Clarifying Lotion:

Tento dermatológ formulovaná, non-sušenie, non-bodania, na báze alkoholu toner má mnoho výhod pre mastnú pleť. To pomáha čistiť vaša pleť póry off znečisťujúcich látok, otupenie vločky a prebytočný maz, a tiež znižuje ich veľkosť. Pomáha blokovať škvrny vytvoriť čistejšie, zdravšie a bezchybnú pleť.

5. Garnier Pore Čistiaca zvieravý:

Tento sťahujúce, obohatený zinkom a ďalšími čistiacich prostriedkov, je ideálnym riešením tónovanie pre mastnú pleť. Pravidelné používanie tohto klinicky testovaný sťahujúce pomáha očistiť a dotiahnuť kožné póry na vytvorenie hladkého, bezchybné a žiarivú pleť s ľahkosťou. To tiež pomáha pri sušení škvrny a vyrovnáva tón pleti.

6. VLCC Skin Defense Punarnava zvieravý:

Tento zvieravý vytvoril VLCC pomáha očistiť, tón, upokojí a osviežiť pokožku. Vhodné pre mastnú pleť typu, tento výrobok má antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú udržať kožné infekcie, ako je akné na uzde. Pomáha dotiahnuť kožné póry, vyhladzuje pokožku a robí to vyzerať jasné, dokonca aj mladistvý.

7. Body Shop Nutriganics osviežujúci Toner:

Obohatený o organické babassu, tento non-sušenie sťahujúce pomáha čistiť pleť dôkladne. To je 98% prírodné zloženie pomáha odstrániť nečistoty, nečistoty, prebytočný maz a doplní sa úplne z kože. Je to omladzuje a revitalizuje Derma a vytvára zdravšie, čistejšie a žiarivú pleť.

8. Lotus herbára ROSETON Skin Toner:

Tento produkt od produktu Lotus herbára obsahuje prírodné astringents ako listy bazalky a účinnými látkami, ako je ruža, ktoré pomáhajú čistiť, spresniť a upravujú kožné póry. Oni tiež poskytnúť antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú, aby sa zabránilo kožné infekcie a akné. Aloe vera gél a vetiver prítomný v ňom majú liečivé vlastnosti, ktoré pomáhajú, aby hydratujú, oživiť a omladiť pokožku, takže to pristane.

9. Biotique Uhorka Pore Uťahovací Osviežovač:

Vital uhorky extraktov v tomto výrobku majú objasňujúce a chladivý účinok na kožu. Uhorka, prirodzený sťahujúce, spolu s koriandrom, mäta pieporná oleja, orechových hálok etc mať viac výhod na koži. Pomáhajú obnoviť, upokojiť, vyčistiť a utiahnuť póry a odstrániť prebytočnú hromadenie mazu na koži s cieľom zvýšiť ochranu zdravia a vzhľad kože.

10. Lakmat Základy kože Balancing Toner:

Tento zvieravý obsahuje prísady, ako sú levanduľa a hamamelu extraktov, ktoré sú prirodzené tonery. Pomáhajú udržať úroveň pH rovnováhu a hydratáciu pokožky a zároveň čistí a sprísnenie kožné póry. Čistí kožu nečistôt, prebytočný maz a nečistoty, a tým je účinný tónovací liečba pre ľudí s mastnou pleť.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov? Ešte s nami podeliť prostredníctvom komentárov nižšie.

load...