Starostlivosť o kožu

Najlepšie telové mlieka pre suchú pokožku - naša top 10

Najlepšie telové mlieka pre suchú pokožku - naša top 10

Suchá koža môže byť spôsobená v dôsledku zaťaženia faktorov od teplými sprchami, zimou alebo použitím mydla a sprchové gély, ktoré sú odizolovanie koži jej vlhkosti. Aby sa zabránilo svrbenie a vyrážky, ktoré prichádzajú so suchou kožou, je dôležité, aby ho hydratovaná. Bez ohľadu na to, čo používate, zlaté pravidlo je aplikovať krémy a pleťové vody v noci tak, že udržuje vaše pleť hydratovaná a hydratovaná, kým spíte. Nižšie sú uvedené niektoré z najlepších telových mliek pre suchú pleť, ktorý pracoval zázraky pre mňa.

Zoznam: telové mlieko pre suchú pleť

1. Telo Butters:

Ideálnou alternatívou pre suchú pleť, telová masla sú úplne krémová a vyživujúce a môže byť použitý po celý rok. Aj s najsuchšie kože, nemusí byť potrebné aplikovať viac ako dvakrát alebo trikrát za deň.

2. Spacie anjeli podľa Nourish:

K dispozícii vo vybraných e-maloobchodné predajne, toto je úžasné. Nielen to, aby sa vaša pleť hydratovaná a hydratovanú, má tiež úžasné vône, ktorá trvá ďalej a ďalej a ďalej! Odporúčané, ak ste sa pokúsili toto!

load...

3. Lush telové maslo Bars:

Ako už názov napovedá, jedná sa o pevné tyče a nie krémy, ktoré môžete vydlabať zo pohárov. Ľahko skladovať a aplikovať ich Aqua Mirabilis a Nápoj lásky je moje najobľúbenejšie. Umiestnite ju medzi dlaňami a naneste na pokožku pre niektoré úžasné vône a hydratáciu pokožky.

4. Omved Daily Telové hydratačný krém:

Prírodné a ekologické, tento udržuje svoju pleť hydratovaná hodiny. To nemá príťažlivú vôňu, ale dobrota zložiek v ňom udržuje vaše pleť v bezpečí.

5. Body Shop kakaové maslo mlieko:

Použil som toto všetko cez moje tehotenstva a po pôrode príliš, pretože moja pleť má veľmi suchá a svrbí celú dobu. Na rozdiel od vône úžasné, ale aj kŕmi a chová moja pleť hydratovaná na dlhé hodiny. To je bezpochyby najlepší telové mlieko pre suchú pleť!

load...

6. Rustic Art Detská Lotion:

Áno, čítate toto právo. Táto skvele bohatý hydratačný krém dieťa je príliš dobré odolať a ja ju používať príliš! Zistil som to ideálne na použitie v zime, kedy má pokožka dostane do sucha. Ak máte veľmi suchú pleť, použite to po celý rok.

7. Vazelína Rozsah:

Vazelína má nejaké naozaj dobré intenzívne hydratačné pleťové vody, ktoré udržujú pokožku hydratovanú za takmer 10 hodín. To prichádza ako spása pre ľudí, ktorí majú úplne suchú pokožku. Úplne odporúčané nich.

8. Dove hydratačný krém pre suchú pleť:

Tento krém vyživuje pokožku a udržuje jemnosť a pružnosť potrebnú pre pokožku. Majú celý rad, aby vyhovoval každý typ pleti a intenzívnu krémy udržiavať pokožku hydratovanú po takmer 8 hodín v kuse, takže toto robí divy na suchú pokožku.

9. Padáku Advansed Hlboká živené Lotion:

Úprimne povedané, som sa snažil to len vzorka na svojom stánku a našiel to úplne úžasné, voňavá a dokonale hydratuje. Ten je na zozname, akonáhle som skončil s telovým maslom!

10. Himalaya Intenzívne hydratačné telové mlieko:

Tento krém je vhodný pre tých, ktorí majú suchú a šupinatá koža, pretože upokojuje pokožku post žiadosť. Organická vzorec, olivový olej, olej z hroznových jadier a krémové zloženie udržuje pokožku vyživenú po dlhú dobu.

load...