Starostlivosť o kožu

7 jednoduchých ayurvedických tipov krásy tváre

7 jednoduchých ayurvedických tipov krásy tváre

Žiariace pleť nie je zvyšuje len naše sebavedomie, ale je tiež indikátorom nášho zdravia. Hoci trh je zaplavený výrobky, ktoré tvrdia, že riešiť každý problém kože, väčšina z nich sú načítané s chemickými látkami, ktoré nie sú dobré pre našu kožu v dlhodobom horizonte. Pri dlhodobom používaní, prvé známky starnutia môže nastaviť.

Matka príroda má vo svojom obchode niektoré z najlepších riešení pre všetky druhy otázok kozmetické účely. Všetko, čo musíme urobiť, je preniknúť do obrovského potenciálu prírody, aby naša pleť krásna po celý rok, rovnako ako sa zabránilo predčasnému starnutiu. Ayurveda, naše vlastné science medicíny, pochádzať z dávnych čias, je zásobárňou radu bylinných, ktoré môžu prirodzene zvýšiť krásu našej pokožky, prevencia a skoncovanie s niekoľkými bežných kožných problémov, ako je pupienky, akné, škvrny, tmavé kruhy, jazvy, vrásky atď. Aj keď lacné, účinnosť ajurvédske opravných prostriedkov je obrovský.

Pozrime sa na niektoré jednoduché Ajurvédske kozmetické tipy na tvári, ktoré vám môžu pomôcť získať prirodzene žiariace, bezproblémovú pleť:

Ajurvédske Kozmetické tipy na tvár:

Očistiť kožu a póry: surové mlieko

Jedným zo známych základných Ajurvédske tipov tváre žiara používa surové mlieko. Surové mlieko pomáha odstrániť neviditeľnú špinu a nečistoty z povrchu, ako aj póry kože. To tiež dodáva jemný lesk a pôsobí ako prírodný zvlhčovač. Používať surové mlieko s vatový tampón jemne čistí pokožku. Môžete dokonca miešať trochu citrónovej šťavy surového mlieka na tento účel.

load...

Ak chcete získať hladkú pleť: oranžová

Uplatnenie čerstvý pomarančový džús na tvár na dennej báze pomôže priniesť zlepšenie textúry pleti, rovnako ako pleti. Toto ovocie je bohaté na vitamín C, čo umožňuje naše telo bojovať proti starnutiu, a to tiež sa chová ako dobrý kožné tonera, a to najmä pre mastnú pleť.

Ak chcete ovládať akné:

Pack 1: santalové drevo a kurkuma

Make pasta pomocou 1 čajová lyžička každý zo santalového dreva prášku a kurkuma s vodou. Naneste na tvár a nechajte to na dobu 15 - 20 minút, nasleduje opláchnutie vlažnou vodou. Urob to každý deň.

Pack 2: Aloe Vera

Aloe Vera je jedným z divov prírody, ktorá má celý rad kožných a zdravotných výhod. Rozbiť otvoriť list, vyberte čerstvý gél naneste na tvár a masáže v. Po vysušení, zmyte vlažnou vodou. Aloe Vera nemôže presne liečiť akné, ale má úžasné protizápalové vlastnosti, a tým pomáha znížiť opuch a začervenanie pupienkov a akné. Znateľné výsledky možno vidieť za týždeň času. Okrem toho pitie Aloe Vera džús môže zvýšiť vitalitu pokožky a tiež byť užitočné v prípade žalúdočných ochorení.

load...

Na zníženie pigmentácie škvrny a tmavé škvrny: zemiaky

Potato je veľmi dobré prírodné zosvetľovač kože a jeden z najlepších Ajurvédske prostriedky pre žiariace tvár. Rub plátok surové zemiaky denne na kožu k zosvetlenie pigmentácie, škvrny a tmavé škvrny. Alternatívne, cibuľa, vápno alebo uhorka šťavy môžu byť použité pre rovnaký účel.

 [Čítajte: ajurvédskej pleťové masky pre Glowing Skin]

Prirodzene hydratuje pokožku, aby sa zabránilo vrásky a jemné linky:

Pack 1: Olivový olej

Olivový olej je nádherné prírodné hydratačné naložené antioxidanty a mastných kyselín. Hladký na tenkú vrstvu to na kožu pred spaním každý večer omladiť pokožku a zabrániť tvorbe jemných liniek a vrások.

Pack 2: Honey

Med, vynikajúce prírodné zvlhčujúce látka (látka, ktorá podporuje retenciu vlhkosti), môže pomôcť získať jemnú a vláčnu pokožku. To je veľmi užitočné pre zamedzenie vrásky, šupinatosť a suchosť.

Ajurvédske kozmetické tipy na tvári boli používané už po mnoho storočí, aby si prirodzene krásnu pleť. Preto, aj vy môžete začať ešte dnes!

load...