Starostlivosť o kožu

Najlepšie Britney Spears Parfumy pre ženy - naša top 10

Najlepšie Britney Spears Parfumy pre ženy - naša top 10

Popovou senzáciou Britney Spears previedol jej slávu na fľašu číre bohatej vône. Rozsah Britney Spears parfumov cítite ako superstar.

Tu sú moje obľúbené od Britney Spears Parfumy rozsah:

1. Island Fantasy:

Najnovším z parfumov Britney, Island Fantasy je kvôli štartu tento rok v apríli 2017. Jedná sa o rozšírenie jej radu sladkých vôní. Tento parfum má všetky dobroty tropických vôní, ktoré mu dávajú ovocný a kvetinový pocit. Vôňa začína citrusov koktailov, Clementine, mandarínky, melóna a červené bobule a neskôr sa transformuje do vôní fialky, jazmínu, cukrovej trstiny, pižma a frézie.

load...

2. Verte:

Britney Spears Believe parfum sa začal v roku 2007 a má veľmi ovocnú odvolanie k nemu. Veriť v podstate pozostáva z vôní mandarínky a guava. Lipa kvet a zimolez vône možno vysledovať do jeho srdca poznámky. Základom tejto vône zahŕňa sladké pralinky, jantár a pačuli.

3. Circus Fantasy:

Začal v roku 2009 v spolupráci s Elizabeth Arden, Circus Fantasy je brankár. Tento parfum má opojné vône krémové pižmo a exotických kvetín. Kombinácia orchidey, Lotus, modrá pivonka, marhuľa kvet, malina, fialová cukrovinky a vanilky je cítiť.

load...

4. Cosmic Radiance:

Začala v spolupráci s Elizabeth Arden, Cosmic Radiance je jedinečný parfum začal v roku 2016. Parfém začína s čerstvým citrusy a hlboké kvetinové vône vo svojich poznámkach srdce spolu s krémovou jantáru, santalového dreva a vanilky základne.

5. Curious Britney:

Curious Britney má veľmi zaujímavú podstatu k nemu, rovnako ako názov napovedá. Parfém má základňu bielych kvetov, ktoré sú serenaded s pižma a vanilky nuansy. Kombinácia hrušiek, magnólie a lotosu spolu s vanilkou, jazmínu, tuberózy a vzácnych driev je cítiť v tomto parfumu.

6. Fantasy Britney:

Začal v roku 2005, Fantasy Britney bola druhá vôňa od Britney Rozsah parfumov. To je tiež považovaný za nápoj lásky v magické fľaše. Fantasy Britney je zmes z bielej čokolády, jazmínu, zlatá dula, liči, kivi, orrris koreň, dreva a pižma.

7. Midnight Fantasy:

Midnight Fantasy sa začal najmä pre mladú generáciu divákov. Má veľmi svieži nádych k nemu a je zložený z vôní, ktoré obsahujú čierne čerešne, slivky a Framboise. Frézie, kosatca a nočné orchidea spolu s pižma, jantáru a vanilky vôňa môže byť pocit, priamo v srdci Midnight Fantasy.

8. In Control Curious:

Sexy napriek tomu sladká kombinácia vôní, ktorá skutočne ospravedlňuje názov parfumu. Kombinácia pižma a vanilky môže byť viditeľný v každom spreji tohto parfumu. Vôňa je na poznámku nočné orchidea, crème brûlée, tonka kryštálov, čierne vanilky na báze pižma a santalového dreva.

9. Hidden Fantasy:

Vôňa, ktorá je úplne na ovocnú a Gourmand notu, Hidden Fantasy sa začal v roku 2008. Tento parfum má kombinácie vôní, ktoré obsahujú grapefruit kvet, klinček, verbeny, sladký pomaranč, Napolitano tortu, sambac jazmín, ľalia Stargazer, jantár , vanilka, Jacaranda drevo a santalové drevo.

10. Radiance:

To je dlhodobý a zvodná vôňa. Radiance je zmes vonných látok z pomarančových kvetov, jazmínu, kosatca, tuberózy, jahody a pižma.

Tak ktorý je vaša obľúbená Britney Spears parfum medzi nimi?

load...