Starostlivosť o kožu

5 vecí, ktoré poškodia vašu pokožku

5 vecí, ktoré poškodia vašu pokožku

Milovať kožu, ktorú ste sa! Je to staré nadužívaniu čiara, ale môže mať toľko zmysel. Vaša pokožka bude vaše telo je najväčším orgánom. Áno, je to orgán! To vás chráni pred vonkajšími silami, ako sú infekcie a krutých slnečných lúčov. Je prístrešok vaše telo je, aby som tak povedal, ale vy ste liečenie dobre? Vaša pokožka môže trvať trest, ale s tým, že dostane slabší. Vieme, že prevencia je najlepší liek, takže tu sú 5 vecí, ktoré sú škodlivé pre vašu pokožku, pamätať si ich a vaša pleť bude ďakujem vám za to!

Príčiny poškodenia kože

1. Fajčenie a pitie:

No, toto bolo jasné, že jo? Tieto dva zveráky môžu zničiť vaša pleť rýchlejšie než čokoľvek iné na tomto zozname. Iste, nemusíte vystrihnúť alkoholu úplne, ale snažte sa, aby flámu pitie. Alkohol je vaša pleť suchá a podráždená a robí všetky žily prísť k povrchu. Fajčenie vyzeráš žltkastú i staré. A to nie je dobrý vzhľad pre každého.

2. To, čo jete:

Tam sú niektoré potraviny, ako sú oleje, ktoré sú skutočne dobré pre vašu pokožku v moderovanie ale dostali zlú reputáciu! Skutočnými vinníkov sú soľ a spracovaných potravín. V dnešnom svete sa jedná o ťažké sa vyhnúť, ale umiernenosť je kľúčom! Soľ môže vaša pleť sa naplní zadržiavanie vody v tele, a aby to vyzeralo, nafúknuté. Spracované potraviny majú vysoké množstvo soli a konzervačných látok. Sú nudné vaša pokožka von a získať všetku vlhkosť z nej.

load...

3. Popping ty zits:

Fuj, pupienok? No nie sú to pop! Stláčanie a zber na pupienky nelieči je rýchlejší, to spôsobí, že všetky baktérie, že hrubý ísť ešte hlbšie a hlbšie do vašej pokožky, čo spôsobuje väčšie poškodenie kože. Nehovoriac o tom, že zanechá vašu pokožku zapálené a spôsobiť zjazvenie rovnako.

4. Niektoré ošetrenie kože:

Uvedomujem si, že dermabrasion je liečba, ale je to naozaj pre vás? Získať čo najviac posudkami môžete pred vyskúšanie dermabrasion na poškodenú kožu. To môže nechať s tmavšou farbou pleti s nerovnomernou pigmentáciou, a ak vaše sú na riziko vzniku keloidy, rozhodne zostať preč! Ak si myslíte, že užívanie vitamínu A je dobré pre vašu pokožku, je to. Ale nepreháňajte to! Akné je zlé, ale Vitamín A sa hromadí v pečeni nadčasov a môže spôsobiť veľa problémov. Lokálna aplikácia je lepšie riešenie.

5. Vyhnite sa spätných zrkadiel:

No, myslím, že o tom. Zrkadlá sú zlé pre vás! Čím viac sa na ne pozeráte, tým horšie sa cítite ako všetky nedostatky pleti sú zväčšené. Každý pupienok, každý pupienok vyzerá obrovský! To je môj obľúbený tip, najmä ak ste prechádzajú ošetrenie pleti. Všetci očakávame, cez noc zázraky, ale liek má svoj vlastný čas. Sa cítite zle, že to nefunguje a rozhodne sa vziať veci do vlastných rúk. Všetky rôzne kožné lektvary a krémy vyjsť, začnete objavovať a zber a čoskoro sa vaša pokožka vyzerá horšie ako predtým! Takže prestať hľadať v zrkadle tak dlho.

load...

Byť šťastný a rád kožu, ktorú ste sa!

load...