Starostlivosť o kožu

7 úžasných výhod galvanickej tváre

7 úžasných výhod galvanickej tváre

Tvár nie je len o stráviť niekoľko hodín dostať hýčkať! Naše hektický životný štýl robil je nutnosťou, nie len, voľný čas 'krása voľba. Cesta ku kráse začína pravá tváre pre vašu pokožku. Áno, existuje veľa kozmetických procedúr si môžete vybrať z, a nie len obvyklé ovocie, zlato alebo diamant! Dokonca si môžete vyskúšať niektoré nekonvenčné starostlivosti o tvár, ako Galvanic tváre. Ženy majú záujem klopať na dvere svojho mladosti 20 musí čítať ďalej.

Tu je všetko, čo ste kedy chceli vedieť o výhodách mládeže oživenie magické tváre - galvanické fúzy:

Chýba vám váš mladistvý koži? Zdôraznil, o svoje rýchlo starnúcej pleti? Myslíte si, vyzerať 40 aj vo veku 30? Ak áno, potom je na čase, aby ste ísť galvanický, divy!

1. Zbohom Hlúposť:

Jednotvárnosť kože je prvou známkou starnutia. Ak máte obavy o snahe drahé chirurgické možnosti, ako získať späť svoju mladosť, zistíte, že je veľmi hodný ísť galvanický. To tváre je nový avatar tradičných tváre a zahŕňa desať minút sedieť. Zameriava sa na de-zakorenenie tuposti zvýšením obsahu kyslíka v koži.

load...

2. Podporuje pevnosť:

Koža stráca svoju elasticitu so starnutím a ktorá vedie k vráskam. Elasticita galvanického tváre obnovuje pleti tým, že prinúti nízkeho jednosmerného napätia v pokožke. To zvyšuje účinnosť kožných buniek reprodukovať a množiť sa. To robí cestu pre tvorbu čerstvých kožných buniek, ktoré nahradia staré, vráskavej a unavené bunky. A tie sú pozadu s pevným a tesným kože, ktorá vyzerá vláčnu, jemnú a mladý.

3. Detská Soft Touch:

Starnutie je nielen označené úsvitu vrások a jemných liniek; ale tiež prináša nerovnosti pokožky. Galvanické tváre uľahčuje kožné svaly a tkanivá, ktoré inak idú tuhá s vekom. Uvoľnené tkaniva sú lepšie nosiče kyslíka a krvi. Zvýšená kyslíka a krv doprava obnoviť hladinu pH pokožky, takže vaša pokožka dieťaťa mäkké sám viacerých zasadnutiach.

4. Hydratačný mánia:

Bez ohľadu na to, ako opatrní ste o výbere hydratačný krém poraziť starnutie, to ešte dostane do rúk na koži s pomstou. Zvýšenie reakcie pokožky proti starnutiu galvanicky tváre tejto sezóne. Ako už bolo spomenuté, galvanické tváre postup spúšťa produkciu kolagénu a čerstvých kožných buniek. Staré a suché kožné bunky sú nahradené zdravých kožných tkanív. To tiež zvyšuje krvný obeh v tvári. Zvýšený krvný obeh znamená zvýšenú kyslík. Kyslík je kožné bunky tesnejší a čerstvejšie, obnovenie obsah vlhkosti v koži. Tiež vám ponúka kožu, ktorá vyzerá mladšie než predtým.

load...

5. Zníženie Vrásky:

Galvanické tváre zabezpečuje predovšetkým na ošetrenie proti vráskam pre starnúcu pleť. Elektrická boost vzhľadom ku koži v Galvanická tváre je kľúčom k redukcii vrások. Chemická nerovnováha v ľudskom tele je tiež faktor pre predčasné starnutie. Elektrická boost galvanického tváre sťahuje kožné bunky. Tesný kože rovná menej vrások!

6. Zapaľovač Vek Lines:

Vek linky sú hlboké trhliny, ktoré sa vyvíjajú v dôsledku vrásky. Tieto vekové linky je ťažké ignorovať a ešte ťažšie je liečiť! Galvanické tváre je skvelý spôsob, ako znížiť jemné linky. Pravidelné zasadnutie, tento zvláštny tváre môže pomôcť znížiť jemné linky v priebehu času.

7. Zapaľovač, pevnejšia a jasnejšie pleť:

Galvanická ošetrenie tváre ponúka aj svetlejší odtieň kože spolu so zníženými príznakmi starnutia. Jedná sa o unikátny elektrický tváre, ktorý sa zameriava na zničenie škodlivých kožné toxíny (z veľkej časti zodpovedné za starnutie) prirodzene. Negatívne ióny (ktoré pasca všetky kožné toxíny a nečistoty), sú de-korene z kože s druhú fázu Galvanické tváre. Druhá fáza sa zameriava na prilákanie záporné ióny s lapačom kladného náboja od druhého konca. To má za následok čistú pokožku (čo je bez toxínov), akné bez tváre a spravodlivejší pleť.

Galvanické tváre Cítim sa ako svätý grál všetkých kozmetických snaženia! To sľubuje, že ste mladší, je to to, čo všetci chceme?

Niekedy skúšal dobrotu Galvanická tváre opäť popíjať mladosti vo svojom živote? Plánuje čoskoro objavovať vláčnu Galvanic pokožky kedykoľvek? Podeľte sa o svoj názor s nami komentár sekcii.

load...