Starostlivosť o kožu

7 Ayurvédske tvárové obaly pre žiariacu pokožku

7 Ayurvédske tvárové obaly pre žiariacu pokožku

Pokiaľ ide o starostlivosť o pleť, často venovať väčší dôraz na našej tvári v porovnaní s ostatnými regiónmi. My všetci prajeme pre zdravú pokožku tváre, pretože pomáha zvýšiť niečí dôveru.

Ayurveda je najužitočnejšie a úspešný prostriedok na dosiahnutie tohto cieľa. Budete sa diviť, nájsť hojnosť tajomstvo krásy v podobe tvárových masiek a ďalších médií. Všetci liečiť a liečiť tupé a poškodenými kože, aby sa do žiariace a zdravú kožu.

Tu je niekoľko úžasných spôsobov, ako si tvár pack pre žiariacu pleť doma.

Domáce ajurvédskej pleťové masky pre Glowing Skin

1. Marigold Face Pack pre Glowing Skin:

Niekedy skúšal masky s kvetinami?

Je na čase si to výstrel dať. Genda alebo Kvety nechtíka sú ľahko dostupné. Takže len chytiť málo a podať novú kvetinovú pastu s nejakým surového mlieka a 1 polievková lyžica. Medu. Použiť túto pastu na tvár a nechajte ju po dobu 10 - 15 minút, než ju opláchnite vlažnou vodou.

load...

Okrem úžasné vône, balenie má tiež antibakteriálne a antiseptické vlastnosti, ktoré liečia zhoršujúce pupienky alebo zits. Pritom najmenej raz alebo dvakrát týždenne pomáha dotiahnuť póry a vedie k úžasné žiariaca pleť. Jedná sa o pefect Ajurvédske pleťová maska ​​pre mastnú pleť.

Alternatíva: - Môžete použiť lístky absolútnych červených ruží rovnakým spôsobom.

2. Kurkuma a besan balenia:

Jedná sa o najbežnejšie domáce Ajurvédske pleťová maska ​​pre žiariace pleť používané hlavne počas svadobnej sezóny, pretože pomáha zlepšiť pokožku určenú k mocenskej nevesta je.

load...

Zmiešajte 4 lyžice. Of besan pol lyžice. Kurkumy prášku a aby pastu. Môžete tiež pridať nejaké surové mlieko alebo Malai pre väčšiu plynulosť. Použite minimálne raz týždenne po dobu 10 - 15 minút sa dostanete jasnú a žiariaca pleť.

Tip:

 • Ihneď umyte si tvár, akonáhle vidíte pleťová maska ​​praskanie.
 • Suché pleťové masky by nemala zostať na koži dlho, ako to môže zrodiť jemné linky a vrásky.

3. Chandan alebo Sandalwood Mask:

Ak chcete túto masku, môžete použiť ľahko dostupné santalovou prášok miesto chytí santalovou palicu a leští to na kameni. Obe alternatívy robiť rovné spravodlivosti. Bez ohľadu na to, čo používate, mix santalového dreva s trochou vody alebo ružovej vody a aplikovať na tvár po dobu 15 minút a umyte. To patrí medzi najpopulárnejšie pleťové masky pre žiariace pleť.

Výhody tejto rúška je, že redukuje pupienky, zvyšuje jas a robí pleť jemnú. Použite ho 5 - 6 krát týždenne pre lepšie výsledky.

4. Aromatický facemask:

Môžete dosiahnuť tento aromatický tvárovú masku zmiešaním nasledujúcich ingrediencií.

 • Jedna malá lyžica. Zo santalového dreva pasty
 • 2 kvapky ružového oleja
 • 1 kvapka levanduľovej silice
 • 2tbsp of besan
 • Štipka kurkumy prášku
 • Zmiešajte to všetko s niektorými malá alebo cmar

Uistite sa, že nechať pastu počas aspoň 10 - 15 minút a pri použití aspoň raz týždenne, to zmierňuje stres, čím dáva pleti mladistvý lesk.

5. Ayurvedic Scrub:

Urobte si peeling s 1 polievková lyžica jemnej ryžovej múky a santalového dreva prášku. K nej sa pridá ulita shell prášok (voliteľné -Veľká pre liečbu akné), pol lyžice. Sušeného mlieka a 1 polievková lyžica z besan spolu s ružovou vodou. Použitie tohto Ajurvédske peeling raz až dvakrát týždenne po dobu kúpele, ako drhnutie zážitok.

6. Med a Citrón Mask:

To domáci Ajurvédske pleťová maska ​​obsahuje antioxidačné a hydratačné vlastnosti, ktoré vám pomôže dosiahnuť čisté a svetlé kožu. Vezmite 1 polievková lyžica ekologického medu a pridajte 3 - 5 kvapiek čerstvou citrónovou šťavou a potom aplikovať na tvár. Uistite sa, že pokrývajú všetky oblasti tváre s výnimkou očného okolia. Ho opláchnite čistou vodou po 10 - 15 minút. Tento balík vám pomôže dosiahnuť mäkký, žiariaca pleť v žiadnom momente.

7. Bylinné balenie:

Trvať aj niekoľko besan, štipku kurkumy a niekoľko kvapiek citróna spolu so surovým mliekom alebo ružovú vodu, aby sa hladké balenie. Naneste na dôkladne vyčistenú tvár a nechajte ju po dobu 10 minút. Ho opláchnite studenou vodou, aby mäkkú, hladkú a žiariaca pleť. Rovnako tvrdí, že zmizne na vady spolu s odstránením pálením a odumretých kožných buniek.

Dôležité tipy:

 1. Aby vaše telo hydratované. Piť veľa vody vyčistiť pleť zvnútra von.
 2. Vyhnúť sa roamingu na slnku príliš veľa. Ak je to potrebné, uistite sa, že riadne pokryť seba s ochranu proti slnečnému žiareniu a slnečníky.
 3. Vyhnúť sa mastný jedlo.
 4. Nasledovať dôkladné každodennú starostlivosť o pleť.

Nezabudnite k pokladni nášho konečného vodítko pre kozmetické tipy na tvári. Do podeliť o svoje tipy a nápady s nami komentáre časti nižšie.

load...