Starostlivosť o kožu

Najlepšie produkty Neutrogena - Môj vrchol 10

Najlepšie produkty Neutrogena - Môj vrchol 10

Indický krása trh je zaplavený mnohých značiek, ktoré sme často diskutovali, ktorý z nich si vybrať cez druhú. Neutrogena, od Johnson & Johnson, od tej doby jeho uvedenia na trh v Indii má vyletel k úspechu prostredníctvom nám ponúka svoj inovatívny rad products.This pre starostlivosť o pleť dermatológ odporúča používať značka drogérie ponúka širokú škálu výrobkov, špeciálne určené na zamerané na rôzne druhy a obavy kože a sa ukázal ako jasný víťaz, pokiaľ ide o spokojnosť zákazníkov a popularite prostredníctvom produktov, ktorých účinnosť hovorí samo za seba.

Najlepšie Neutrogena produkty

Tu sú moje top 10 produktov z Neutrogena:

1. Neutrogena Ultra Sheer Dry Dotykový Sunblock - SPF 50:

Rýchlo nahrádzať mastné krémy, ktoré sa nepodarilo do práce skoro po svojom uvedení na trh tento revolučný formula z Neutrogena robil jeho cestu k srdciam indických žien, ktorí prisahajú na jeho Vlastnosti- vysokou ochranou proti slnku poháňaný patentovanej technológii Neutrogena je Helioplex, čistý, ľahký, bez oleja , vodotesný, nekomedogénny vzorec.

load...

2. Neutrogena Oil Free Akné Wash:

Jeden z najlepších produktov Neutrogena pre mastnú pleť a akné náchylnú pokožku, tento olej bez zloženie s salicylová hlboké čistí a zanecháva pokožku úplne čisté, že ju zbaví všetkých nečistôt a špiny vybudovať. Odstraňuje prebytočný olej, bez toho aby na koži pocit sucha alebo natiahnuté; bojuje proti akné a kontroluje pupienky a jedna fľaša trvá dlho, čím sa na cenovke vykonáva.

3. Neutrogena Oil Free hydratačné SPF 15:

Osobný favorit, ktoré som odporučil, aby veľa, tento non-comedogenic hydratačný je nemastný a bez alkoholu, poskytuje základnú ochranu pred slnkom, udržuje pokožku krásne hydratovaná dlho, vstrebáva do pokožky rýchlo a robí pokožku hebkú a vláčnu pri pravidelnom používaní , To je ideálny krém pre mastnú pleť.

4. Neutrogena Norwegian Vzorec Telo emulzie:

Ideálne pre drsné zimy a tiež pre suchú a popraskanú kožu, toto mlieko s konzistenciou, ktorá sa cíti naozaj svetlo na koži hojí a zmierňuje všetky znaky sucha, okamžite obnovuje povrch pokožky pri zachovaní vlhkosti a pri každodennom používaní je koža hladká a mäkké na dotyk.

load...

5. Neutrogena Fine Férovosť Lotion SPF 30:

To v sebe spája výhody hydratačné, bielenie / spravodlivosti krém a opaľovací krém, a preto je ideálny pre každodenné použitie. Jedná sa nelepí, dostane ľahko vstrebáva, by vyhovovali všetky typy pleti a funguje dobre pre rozjasnenie pleti, zvyšuje žiarivosť pokožky a robí to vyzerať žiariace a viditeľne spravodlivejší v priebehu času.

6. Neutrogena Norwegian Vzorec pery hydratačný:

Vôňa bez pery hydratačný krém s ochranou proti slnku je pre úžasnú kombináciu, ideálne pre každodenné použitie a určite tento produkt žije až do svojej nároky. Pomáha udržiavať pery hydratované a mäkké, účinne odstraňovať sucha a popraskanie problémy.

7. Neutrogena Hlboká Clean Jemný peeling:

So svojimi neabrazívnych mikrogranúl, tento nekomedogénny a bez oleja drhnúť je dostatočne jemný pre každodenné použitie. Betahydroxykyseliny účinne exfoliuje, odstraňovanie nečistôt vložené do kože, odhaľujúce hladšie pokožku.

8. Neutrogena Hlboká Clean Blackhead Odstránenie Daily Scrub:

Ďalšie skvelé produkty Neutrogena v Indii, že to robí na zozname Top 10 - obohatené o jedinečné, pupienok Fighting komplexom 'a jemné exfoliačný mikro korálky, tento olej-free a nekomedogénny vzorec pomáha zbaviť sa týchto nepríjemných čiernych bodiek a tiež zabraňuje ich opakovaní s každodennom používaní, a umožňuje tak zdravšiu pokožku a je tiež vhodný pre všetky typy pleti.

9. Neutrogena Norwegian Vzorec Krém na ruky:

Obohatený s hydratačný glycerín, tento koncentrovaný krém na ruky dostane ľahko vstrebáva do kože, ktoré poskytujú dlhotrvajúcu a účinnú úľavu od sucha. To zvyšuje mäkkosť a celkový vzhľad pokožky s pravidelným používaním.

10. Neutrogena Hlboká Clean Blackhead Odstránenie Toner:

Nepriateľ Blackheads, tento olej bez toner je vhodný pre každodenné použitie. Riadi veľkosť pórov cez jeho dotiahnutie akcie cíti osviežujúci pri aplikácii na kožu, odstraňuje nečistoty a bojuje proti čiernej bodky tým, že zníži ich pravidelnom používaní a bráni tie novšie z objaviť.

load...