Starostlivosť o kožu

4 jednoduché spôsoby, ako vytvoriť hydratačný krém na olivový olej

4 jednoduché spôsoby, ako vytvoriť hydratačný krém na olivový olej

Olivový olej je známy pre svoje hydratačné, liečebné a vlastnosti anti-aging. Od dávnych čias, Gréci a stredomorské civilizácie používali olivový olej, a to ako pre zdravie a starostlivosť o pleť. Olivový olej je bohatý na vitamíny, antioxidanty a prírodných mastných kyselín. Olivový olej je vhodný pre všetky typy pleti a málokedy spôsobí nejaké alergické reakcie. Z týchto dôvodov, olivový olej je široko používaný vo výrobkoch pre starostlivosť o pleť, najmä tie, ktoré podporujú proti starnutiu!

Ingrediencie pre olivový olej Hydratačný:

Myslíte si, že je ťažké vytvoriť svoj vlastný hydratačný doma? Samozrejme, že je to úplne jednoduché vytvoriť svoj vlastný olivový olej kože hydratačný pomocou jednoduchých surovín. Odporúča sa použiť kvalitné extra panenský olivový olej. Vonné kvetov poskytne fascinujúce vôňu vášho zvlhčovač. Tiež použiť vitamín E kapsuly do skončenia ich platnosti k lepším výsledkom. Tu je k dispozícii zoznam zložiek a ich požadované množstvo:

 • Extra panenský olivový olej - 2 šálky
 • Vitamín E kapsle - 6
 • Okvetných - ½ šálky

Recept na olivový olej Hydratačný:

Extra panenský olivový olej je úžasný krém pre vašu pokožku počas zimy. Olivový olej je úplne bezpečná a môžu byť kombinované s ďalšími zložkami pre ďalšie výhody. Olivový olej má výnimočnú schopnosť preniknúť do pokožky a uzamknúť v prirodzenej vlhkosti pokožky.

load...

Tu je niekoľko krokov, aby sa jednoduché domáce olivový olej hydratačné:

Krok 1:

Pridajte okvetné plátky vo vhodnom pohára. Pierce Vitamín E kapsle a vytlačiť kvapalinu cez lístky vo fľaši.

Krok 2:

Jemne teplo olivový olej a naliať ju na plátky a vitamín E v pohári. Kombinovať ingrediencie dohromady, premiešajte a dobre pretrepte, kým sa zložky začnú vylúhovať.

load...

Krok 3:

Nechajte olivový olej zmes k odpočinku v teplom mieste asi 2 až 3 týždne. Uistite sa, že triasť zmes každý deň, takže je zložky vylúhovať správne.

Krok 4:

Po asi 2 až 3 týždne, kmeň olivového oleja zmesi. Prenos zaliaty olivový olej v inej sklenenej nádoby alebo iného vhodného obalu.

Ostatné Olive Oil Skin hydratačné vzorca:

Na rozdiel od vyššie uvedených vzorcov, sú tu aj niekoľko ďalších spôsobov, ako zarobiť olivový olej ako zvlhčovač pleti. Stačí sa len pozrieť:

1. Priama aplikácia:

Naneste olivový olej na váš tvár a telo priamo z fľaše.

2. Olivový olej emulzie:

Urobiť emulzia zmiešaním rovnakých dielov olivového oleja a vody. Táto emulzia je ideálnu rovnováhu oleja a vody. Voda udržuje pokožku hydratovanú a olivový olej chráni pokožku pred stráca svoju prirodzenú vlhkosť.

3. Herbal Olivový olej emulzie:

Urobiť Emulzia olivového oleja kombináciou rovnakých dielov olivového oleja a vody. Pridať talianskej petržlen na emulziu oleja. Petržlen má antibiotické vlastnosti a poskytuje zvýšenú ochranu na kožu.

4. Skin Hydratačný krém s esenciálnymi olejmi a emulgátory Wax:

Olivový olej hydratačný môžu byť tiež pripravené za použitie doma emulgačný vosk, olivový olej, vodu a esenciálne oleje. To má rovnaké účinky iných olivový olej hydratačný formulou s ďalšími výhodami esenciálnych olejov.

Výhody olivového oleja:

Olivový olej pôsobí ako prírodné výživný činidlá. To udržuje pokožku hydratovanú, jemnú a vláčnu. Antioxidanty a vitamíny v olivovom oleji pomôcť zabrániť vrásky, jemné linky a starnutie pleti. To tiež chráni a omladzuje pokožku. Pozrite sa na mnohé výhody olivového oleja:

 1. Bohaté na vitamíny A a E
 2. Udržuje pokožku hydratovanú
 3. Pomáha redukovať vrásky
 4. Bohatá na antioxidanty
 5. Zabraňuje a odstraňuje strie
 6. Zabraňuje poškodeniu kože
 7. Odstraňuje voľné radikály
 8. Zaobchádza čierne bodky
 9. Zabraňuje a pochutiny lupiny
 10. Urýchľuje opravy a omladenie buniek
 11. Pomôcky hojenie odrenín, jaziev a popálenín
 12. Možno použiť ako peeling
 13. Očný odstraňovač make-up
 14. Klinec a blana starostlivosť
 15. Protizápalový

Olivový olej je tajomstvo krásy mnohých slávnych herečiek. Jeden môže zlepšiť jej štruktúru pokožky tým značne používať olivový olej na báze kozmetické výrobky. Olivový olej kúpeľa, telové mlieka, make-up odstraňovače, očné krémy a pleťové masky sú populárne spôsoby, ako používať olivový olej pre starostlivosť o pleť. Skúsiť to a podeľte sa o svoje myšlienky s nami v komentároch.

load...