Starostlivosť o kožu

Marilyn Monroe - krása, strava a makeup tajomstvo Odhalenie

Marilyn Monroe - krása, strava a makeup tajomstvo Odhalenie

Marilyn Monroe je stále počítajú ako jeden z najkrajších a úspešných žien, kedy žil na tejto planéte. Bola líši od dnešných modelov s nulovými postavu. Vtedy krivky bolo považované za krásne

Dnes budeme odhaliť niektoré z jej stravy, kozmetické a make-up tajomstvo. Viem Marilyn Monroe tajomstvo krásy spolu s diétou a make-up tajomstvo prostredníctvom nasledujúceho.

Marilyn Monroe Diet Routine

Raňajky: Podľa sprievod časopis vydávaný v priebehu roka 1952, Monroe napísala v jej vlastných slov, ktorá dávala prednosť mať jednoduchý ráno raňajky obsahujúce mlieka a vajec. Mala by sa zahriať šálka teplého mlieka a potom dal dve surové vajcia v ňom. To bolo považované za vtedy vajce obsahoval viac bielkovín, ktoré bolo dobré pre budovanie a udržiavanie. Monroe by penu až dve vajcia s vidličkou a majú túto zmes ako jej raňajkách.

load...

Obed: Ona zvyčajne používa na preskočenie obed. Avšak v týchto dňoch je to preukázané, že nie je dobrý nápad preskočiť jedla.

Večera: Použila vyzdvihnúť pečeň, steaky alebo jahňacie mäso z obchodov, grilovať ich a mať ich ako večera s 4 až 5 surovej mrkvy.

Večerné Snacks: Ona sa nezastaví pred zmrzlinu salónu a majú horúcu fudge pohár. Samozrejme Monroe mohlo pokaziť jej chuťové poháriky trochu sa to po celej diéty, ako je uvedené vyššie.

load...

Cvičením:

Hovorí sa, že ona používala zdvihnúť hmotnosť zhruba päť libier. Jej ďalšie aktivity by mali zahŕňať trochu jogging, jogu a miluje jazdu na koni taky. Nepotrebovala namáhavé cvičenie alebo hodín v posilňovni, pretože jej takmer úplne bielkovinovej diéty a nedostatok škrobu alebo sacharidov v ňom. To bolo dobré pre pani Monroe, aby jej telo v kondícii a zostať fit a krivky.

Čo sa môžeme naučiť od Marilyn Monroe diétu?

V priebehu rokov sa lekári sa domnievajú, že preskakovanie jedál nie je dobré. To jednoducho robí hlad. Avšak môžeme sledovať "viac bielkovín" a "menej škrobnatých" diéta ako Monroe robil. To vám pomôže tráviť menej času v telocvični a udržať si telo zdravé súčasne. Zahrnutie viac živočíšnych bielkovín a menej sladkých produktov obsahujúcich škrob, ako je obilie, obilniny, chlieb a pečivo je to, čo by ste mali byť v podstate robí.

Tiež zelenina a farebné zeleniny ako je mrkva sú bohatým zdrojom dobrých živín. Mať tieto ako šalát alebo zbledol môžu skutočne udržať si dobré zdravie na dlhú dobu dopredu.

Marilyn Monroe krása tajomstvo: Monroe nejaké podpis tajomstvo krásy, ktoré boli veľmi odlišné od tých ostatných.

Platinum Zámky:

Hovorí sa, že platinové zámky tiež jej kariéra stúpať. Monroe čoskoro v jej kariére farebnej jej hnedé zámky do platiny. Jej stylisti vtedy použité normálne peroxid zafarbiť vlasy. Pearl Porterfield a Jean Harlow boli jej kaderníci a kolorista.

Prírodné žiariace pleť:

Monroe mal nejaký nejasný broskyňový fúzy na tvárach. To v skutočnosti zdôrazňuje jej vzhľad so všetkými tými štúdio svetla dopadajúce na tvári. Ona nikdy navoskované. To jej dal iný žiara na jej koži.

Hydratačný je nevyhnutné:

Ona udržiavala správne hydratovaná pleť. Hovorí sa, že jej obľúbené hydratačný boli Elizabeth Arden osemhodinový krém a jej nočný krém bol Erno Laszlo Active Phelityl Cream. Erno Laszlo Phormula 3-9 Repair Balm bola na zozname tiež.

Ťažké Veká:

Milovala športu "mačacie oči" vzhľad s hustou a tmavé okrídlené pohľadom na jej horných viečok. Jej obľúbená bola Elizabeth Arden Show Zátkové ceruzky.

Falošné riasy:

Milovala používať Glorene hollywoodskych umelých rias napumpovať vzhľad riasami. Takže ak máte tenké riasy, je to v poriadku používať niektoré Falsies.

Klenuté obočie:

Ona sported Dobre upravený klenuté obočie, ktorý sa stal jej podpisom oko čelo štýl. Aj vy môžete ho športu. Ak však nie ste istí, o šklbanie sami, potom by ste mali vyhľadať odbornú pomoc od profesionálneho stylistu a získať dobre tvarované obočie.

Červené pery:

Marilyn Monroe rád Športové červené pery. Ak sa vám stále neodvážil to skúsiť, a vždy ísť na ružové, je čas vyskúšať zmenu.

Páčilo sa vám tento článok? Dúfam, že teraz všetko nastavené sledovať Marilyn Monroe make-up a strava tajomstvo a zase úžasne nádherná! Pridajte svoj názor.

load...