Starostlivosť o kožu

Angelina makeup, krásu a fitness tajomstvo Odhalenie

Angelina makeup, krásu a fitness tajomstvo Odhalenie

Hollywood vytvoril nejaké životné legendy v priebehu času. Angelina Jolie je určite jedným z nich. Je to človek s viacerými talenty. Ona je obdivovali všetci nielen pre jej kultový zmysel pre módu, ale aj pre jej ohromujúci eleganciu a postojom. Ona sa ukázala svoj herecký talent v mnohých film, ako je dedičný hriech, soľ, chcel atď. Jej neodolateľná prítomnosť obrazovka uchvátený každú osobu v publiku. Milý ďalšieho významného hollywoodskeho celebritou, Brad Pitt, že pár je väčšinou populárny mena, "Brangelina". Okrem herectva, sa zistilo, že diva zapojiť sa do rôznych druhov sociálnej práce, scenár a réžiu. Silou svojej bezkonkurenčnej štýlu a vzhľadu, ona je stále idol vo veku 37.

Angelina Jolie tajomstvo krásy:

1. Starostlivosť o pleť: Pleť je Jolie prvou prioritou. Ona berie všetku možnú starostlivosť o kožu. Verí, že človek vyzerá prirodzene krásne, keď jeho / jej pokožka je zdravá a žiariace. Zvyčajne sa vyhýba používaniu drsných mydiel na umývanie tváre. Vysoký SPF krém na opaľovanie je pre ňu vždy, keď vyjde. Telo hydratačný je ďalšia úloha, čo robí každý deň s časom a starostlivosťou.

2. Bez make-up vzhľad: Až sa na obrazovke a na určité udalosti, bude pre vás táto diva objavujúce sa s pohľadom bez make-upu. Nenávidia nosiť príliš veľa make-up, ktorý sa zjavil na toľkých miestach, zatiaľ čo popisujúci jej tajomstvo krásy.

load...

3. Rovnováha medzi pery farby a farba očí: Ako je popísané u diva, hlavné pokaziť ženy robiť, keď sa dotýka až nie je udržať rovnováhu medzi farbou očí a farby na pery. To v podstate znamená, že sa vyhýba použitie tmavej farby na pery Väčšina z časov, s cieľom zdôrazniť prirodzený lesk jej očí. Celebrita je veľký fanúšik dymové oči.

 [Čítajte: Angelina Jolie bez make-upu]

Makeup Secrets Angelina:

1. Cle de peau Beaute korektor: Angelina Jolie je skalným fanúšikom Cle de peau Beauté korektor. Ponúka ju žiarivú vyzerajúcu pleť. Nikdy nezabudne použiť túto korektor na kožu zakaždým, keď získa pleť opálenie.

load...

2. Laura Mercier tajné kamufláž: Ďalší produkt sa pravidelne nosí na koži je Laura Mercier tajné kamufláž. To je jeden z tých základov, ktoré nikdy nezabudne vziať so sebou.

3. Presýpacích závoj kvapalina make-up: Jedná sa o populárnej tekuté nadácie, ktorá ponúka jeden ešte posilnil pleť počas niekoľkých okamihov. Niet divu, že tento výrobok je ďalší obľúbenou voľbou Hollywood diva.

Angelina Jolie je Fitness Secrets

1. Kickboxing: Angelina Jolie je pravidelný telocvični frequenter. Medzi mnohé z týchto cvičení si radšej pracovať každý deň, kickboxing je jej najobľúbenejší. Často sa zaoberá cvičí kickbox, ktorá ponúka jej odolnosť a pružnosť.

2. Jóga: Angelina Jolie sa zúčastňuje pravidelných zasadnutí sval tónovanie jogy. Ona tiež cvičí jogu k de-zdôrazniť sám.

3. Twisted Výpad: Tajomstvo Angeliny je atraktívna bokov je skrútený výpad cvičenia. Jej osobný fitness tréner Gunnar Peterson pridal túto špeciálne cvičenia na jej pravidelné fitness program, aby jej pomohol udržať elegantný a nádherný tvar tela.

Diet Secrets Angelina Jolie

1. Stále viac a viac vody: Angelina Jolie pije vodu ako ryba. Verí, že len voda môže držať niečí systém zdravý po celý deň. Je príjem aspoň 3 litre vody denne dôležitá.

2. Nízkym obsahom sacharidov, s vysokým obsahom bielkovín strava: Angelina Jolie preferuje jesť s nízkym obsahom sacharidov a vysokým obsahom bielkovín pre stavbu jej svaly. Ona vyhýba veľké jedlá a porušil svoje jedlo do niekoľkých menších po celý deň. To jej pomáha udržať vysokú energetickú úroveň po celú dobu.

Dúfam, že sa vám páčil príspevok. Teraz, keď viete, Angelina Jolie tajomstvo krásy, make-up a fitness tipy, môžete ich skúsiť taky!

load...