Starostlivosť o kožu

Krása tajomstvo rovno od kráľovnej večného mládeže: Madhuri Dixit

Krása tajomstvo rovno od kráľovnej večného mládeže: Madhuri Dixit

Ak ste vyrastal v 90. Rokoch, všetko, čo chcel byť mal byť ako ona.

Všetci sme sníval, že ju v určitom okamihu, alebo druhé. Jej mladosť, krásu, šarm, teplo a osobnosti boli niečo, čo priťahovalo muža a ženy sa k nej ako mory k plameňu.

To bolo pred 20 rokmi a teraz je vo svojich 40 rokoch. Čo sa zmenilo? Absolútne nič! Ona je stále rovnako krásny, mladistvý, očarujúce a teplé ako predtým. S pridanou dotyk elegancie a zrelosti, že sme česť svojmu materstva a staroby.

load...

Táto jednoduchosť je to, čo robí Madhuri Dixit tak roztomilý, že? Matka sa rozkošné deti, nádhernú ženou do svojho lekára manžel, dcéra a dcéra-in-law, a tiež ženy s jej vlastnou silnú osobnosť. Nie je žiadnym prekvapením, že Madhuri je idealizovaná. Jej schopnosti herectvo, tanec, rodičovstvo vykonané s dokonalým dávkou tepla a dokonalosti to, čo ju odlišuje od bling davu. Pravdepodobne to je dôvod, prečo ona má zachytil srdce zo všetkých po celom svete, a bude aj naďalej zostať na vrchole po celú dobu.

Chceli by ste vedieť, ako sa jej podarilo zostať to ohromujúce?

Kozmetické tipy zvýhodnený Madhuri Dixit

Tieto kozmetické tipy od Madhuri Dixit v taške tajomstvá sú veľmi jednoduché.

Na otázku, čo je krása jej Madhuri povedal: "Krása je v očiach toho, kto sa pozerá a čo je krásne na jednu, nemusí byť krásny na druhú. Ale človek musí pracovať vždy cítiť a vyzerať dobre. "

load...

Ak ste ju požiadať o všetky havárie diéty sa, ona hovorí, že sú to len nerobí. "Nechaj si to vyrovnané," hovorí. "Vaše telo potrebuje byť zdravý, aby to pristane," ona trvá. Ona tiež hovorí, že telo potrebuje odpočinok vyzerať nažive, takže dobre spať a pre správnu hodín, alebo vám bude vykazovať známky otupenosti vo vašej energie av žiaru taky.

Tipy, ktoré Madhuri Dixit takto pravidelne:

  • Olej vlasy pred praním. Veľmi dôležité.
  • Hydratujú, hydratujú a hydratujú trochu viac.
  • Nikdy ujsť na SPF.
  • Jesť zdravo, dobre jesť a pracovať von.
  • Celkovo možno povedať, vedú vyrovnaný život.
  • Jej rutinné cvičenie v súčasnej dobe je šesť dní plán s dostatkom spánku.

Jej voľba v kozmetických produktov je veľmi jednoduché. Jej obľúbené sú očné linky a lesk. Jej posledná láska a viera je Olay Regenerist. Prečo sa pýtaš? Ona hovorí, že ona miluje dobrú výzvu a tento výrobok v skutočnosti spochybňuje klinických metód, tým, že sa dobré výsledky. To je jeden výrobok veria dáva žiara ženy musia byť schopný vystúpiť bez mejkapu!

Teraz vieme, ako vyzerá tak prirodzenú stále, nie?

Ako sa jej dosiahnuť ohromujúci žiaru? To sa deje zvukovou cestu príliš jednoduché aby to bola pravda, ale pracoval pre ňu - zostať šťastný a robiť veci, ktoré jej radosť. Ak chce žiariť pred party, to je to, čo ona hovorí, že to -dance! Áno tanec. Tanec je veľmi duchovný, čo k nej, že jej dáva akési radosti, že nemožno nájsť inde, a tiež preto, že kardio práce outs pumpuje krv v tele a čeliť dávať to svetlo.

Nie je to ohromujúci krásu jeho jednoduchosť len potešujúce? Aký rysy of Madhuri miluješ? Aký aspekt jej dostane ju zbožňujú? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

load...