Starostlivosť o kožu

Najmenej 10 čistiacich a čistiacich prostriedkov na čistenie tváre

Najmenej 10 čistiacich a čistiacich prostriedkov na čistenie tváre

Clean & Clear je slávny pre starostlivosť o pleť, liečba a značky liekmi. Majú veľa tvárovej čistiace prostriedky, aby vyhovovali všetky rôzne problémové a kožné typy. Ich tvár umýva pomôže, aby vám zdravé, čisté a žiarivú pleť. Jedná sa o sortiment výrobkov v rámci najviac pokladaný značky Johnson & Johnson.

Tu je Top 10 čisté a Face Čistiace prostriedky:

1. Clean & Clear Foaming Facial Wash:

Toto čisté a penivý Face Wash má veľmi bohatú a penivý textúru. To pomáha čistiť a odstrániť prebytočnú mastnotu a nečistoty dôkladne a tiež nerobí vaša pleť veľmi suchá. Je špeciálne formulované tak, aby sa zabránilo pupienky a vaša pleť čistá a krásne jasná.

load...

2. Clean & Clear Morning Energy Brightening Berry Face Wash:

To Clean & Clear umyť tvár vás každé ráno osviežiť vpravo hore. To je jemný, ale veľmi efektívne tvár umyť. Obsahuje prírodné ingrediencie, ako je jahoda, citrón alebo jablká. To tiež má niektoré špeciálne konštruované mäkké prasknutie guľôčky, ktoré ľahko praskne s energizujúci vône na koži.

3. Clean & Clear Pimple Clearing Face Wash:

Clean & Clear Pimple Clearing Face Wash je užitočné pre odstránenie oleja, špinu a nečistoty, ktoré vedú k pupienkov. Nevysušuje pokožku a udržuje prirodzenú kožné oleja a je formulovaný s pupienok bojového prostriedku na liečbu akné. To môže tiež zabrániť rozvoju nových pupienkov a znižuje nepohodlie spôsobené v dôsledku akné podráždenú pokožku. To je vaša pleť čistú, sviežu a hladkú.

load...

4. Clean & Clear Morning Energy Apple Wash Face:

Clean & Clear Morning Energy Apple Face Wash obsahuje jablko extraktov. To exfoliáciu pokožky a opravy jednotvárny kožu. Pravidelné používanie tohto Face Wash môže vaša pleť svetlejšie.

5. Clean & Clear Morning Energy Lemon Face Wash:

Clean & Clear Morning Energy Lemon Face Wash obsahuje citróna extraktov. To odumretej kože, aby to vyzeralo jasnejšie. To vám tiež pomôže zbaviť sa matne kože.

6. Clean & Clear Hlboké Control Action Oil Face Wash:

Clean & Clear Hlboké akcie kontrola oleja face wash vám môže dať dlhotrvajúci bez oleja vzhľad. To môže nechať vaša pleť vyzerať bez oleja po dobu až 8 hodín. Tento hlboko čistí a odstraňuje prebytočnú mastnotu a nečistoty. Takisto neupcháva póry, ktoré spôsobujú akné. To môže byť užitočné, aby sa zabránilo škvrny. To je formulovaná tak, aby vaša pleť non-sušenie pocit.

7. Clean & Clear Férovosť Face Wash:

To vám dá žiariace spravodlivosť. Clean & Clear Férovosť Face Wash je obohatený o čerešňového extraktu a multi-vitamíny. Tieto zložky okamžite rozžiari a rozveseliť kožu a dá vám krajšie pleti. To tiež obsahuje olej T Unikátny Purerice ™, ktorý sa používa na riadenie prebytočný olej. Navyše, to má UV filtre, ktoré chránia pokožku pred UV žiarením, ktoré vedie ku stmavnutie kože.

Mlieko na tvár 8. Morning Burst® Hydratačný:

Táto tvár čističi je špeciálne vyvinutý k hydratáciu, osvieženie a prebudiť vašu pokožku tváre. Obsahuje prasknutie korálky technológie. Tento obsahuje vodu a nie olej. To má jedinečnú zmes uhorky a zelené mango extrakty. Táto prírodná látka hlboko čistí a osviežuje pokožku. To tiež pridáva vlhkosť a neupcháva póry. Toto tvárovej čistiaci prostriedok je vhodný pre všetky typy pleti.

9. Advantage Oil Absorpčná Cream Cleanser:

Tento čistič je menej mastná a menej lesklé. Táto výhoda olej absorbujúce krém čistiace ich s časticami prášku ™ technológia. To môže absorbovať prebytočný olej po umývaní. Čističi pomáha vám mäkký, prachový úprava pre kontrolu oleja. Tento čistič je vhodný pre všetky typy pleti.

10. Ranná Burst® ovocných čajov ™ Facial Cleanser oživenie:

To je denná dávka zdravo vyzerajúcu pokožku. To má ovocné čaje, aby vaša pleť vyzerať živé a zdravé. Obsahuje skutočné ovocné výťažky z granátových jabĺk, mučenky a Acai. Sú naplnené mnohých vitamínov a antioxidantov, ktoré vám svieži a nádherné pleti. Čističi má ovocnú vôňu granátového jablka a mučenky osviežiť vaše zmysly. V reálnom jahody semien masírujte pokožku, aby bolo živšie a zdravá. To je najlepšie vhodný pre mastnú, normálnu typy zmiešanú pleť.

Dúfam, že ste našli tento článok zaujímavý čítať. Skúste tento top 10 čisté a tváre umýva, aby vaša pleť vyzerať zdravšie, čisté a žiarivé. Prosím, podeľte sa o svoje názory tým, že opustí vaše pripomienky vás below.Thank.

load...