Makeup

Najlepšie lesk na pery Avon - naša špička 10

Najlepšie lesk na pery Avon - naša špička 10
Avon lesk na pery - top 10

Hoci to je docela ťažké nájsť výrobky Avon, kvalita je proste úžasné a to aj za prijateľnú cenu. Dnes sa budeme prezentovať na hornej 10 lesk na pery od značky Avon a sme si istí, že budete milovať. Lesky na pery sú naozaj univerzálny; môžete ich nosiť sám, aby lesklý povrch, alebo si môžete tiež nosiť na vrchole svojej rúžu, aby si obaja lesk a farbu. Tu uvádzame desať najlepších Avon lesk na pery odtieňov.

1. Avon Goldshine Lip Gloss v Ruby Luster:

Tento lesk na pery je tmavo ružovej farby a obsahuje aj lesk, ale trblieta sa ešte neskončila napájanie vôbec. Dodáva lesk a farbu na pery v jedinom jedno zotretie čo je chvályhodné. Vzorec je krémový, a tak udržiava pery hydratovaná a hydratované aj potom, čo zmizol. Zostáva počas 3 hodín a potom odíde svetle ružový odtieň. Textúra je krémová, ale je to nelepivé a ľahký.

load...

Cena: 199 INR

2. Avon Glazúra nosí intenzívny lesk na pery v Cherry likér:

To Avon lesk na pery je tmavo ružový lesk na pery, ktorý sa chystá, aby vyhovoval všetkým pleťových tónov. Dodáva sa v peknom priehľadnom obale a aplikátor je ľahko ovládateľný. Je nelepivé a zostane po dobu 3 hodín a potom opustí odtieň pozadu. To je dobrý lesk na pery na pery pigmentované.

load...

Cena: 200 INR

3. Avon Jednoducho Pretty Swirl Lip Gloss-Very Berry:

Ak hľadáte pre jasný rudý ružové lesk na pery vám, potom pery leskom je pre vás. Dodáva sa v roztomilej obaly, ktoré sú šetrné cestovať. Vzorec je ľahký a textúra je ľahká. Zostáva po dobu 3 hodín na perách a potom odíde až ružovkastá na perách. Farba je veľa pigmentované a raz švihnúť je dosť, aby si požadovanú farbu.

Cena: 189 INR

4. Avon Perfect Wear Extra Lasting Lip Gloss-Never Ending Nude:

Ako už názov napovedá, jedná sa o celkom nahý farbu, ktorá bude dobre vyhovovať indickej dievčatá a nebude vypláchnite. Nude je najnovší trend, a ak hľadáte pre non-lepkavé, krémovú lesk na pery a potom toto je pre vás. Je lesklá a zostane po dobu 5 hodín. Dokonca aj potom, čo zmizol, ale stále udržuje pery hydratovaná a hydratovanú. Textúra je ľahká a nebude cítiť ťažký na perách.

Cena: 329 INR

5. Avon Perfect Wear Gloss Večné Rose:

Tento lesk na pery prichádza v cestovnom priateľskej balení s úžasnou aplikátora. Má veľmi príjemnú vôňu vanilky a večný ruže odtieň je krásny broskyňový ružová so svetlo blyští. Nebojte sa, že blyští nie sú robustné a nevyzerajú over-the-top. Má dobrú výdrž a nemusíte sa dotýkať-up často.

Cena: 329 INR

6. Avon Jednoducho Pretty lesk na pery:

Tento lesk na pery od Avonu je dodávaný vo farebných obaloch za prijateľnú cenu. Je k dispozícii v cherry bozk, fuchsie, túžby a fialové odtiene. Môžete si vybrať podľa svojich preferencií. Lesk na pery stále hladká a hydratovaná po dobu 4 hodín. Ret lesk obsahuje aj lesk, ale nevyzerajú over-the-top.

Cena: 189 INR

7. Avon ROLLER lesk na pery:

Tento lesk na pery je dodávaný v troch variantoch, ale je ľahko pigmentované a možno ho použiť na rúž pre lesklou povrchovou úpravou. Zostáva po dobu 3 hodín, čo je pekné. Môžete tiež nosiť sám dostať svetlú farbu a lesk. Dodáva sa v roztomilej balení, ktoré možno ľahko prenášať. Je ideálny pre vysoké školy dievčatá, ktorí majú radi svetlé farby.

Cena: 298 INR

8. Avon Smooth Mineral Lip Gloss-Natural Glow:

Tento lesk na pery je tmavo ružový odtieň, ktorý je vysoko pigmentovaná a raz švihnúť je dosť skryť tmavé pery. Textúra je hladká a ľahko kĺže po perách. Dáva pekné farby, lesk a lesklý povrch na perách. Lesk zostane po dobu 5 hodín bez vyblednutiu a tiež hydratuje pery. Prirodzené žiara je veľmi dobrý odtieň pre pigmentované pery.

Cena: 346 INR

9. Avon Extra Lasting Lip Gloss-Perpetual Pink:

Tento lesk na pery je broskyňový ružová farba, ktorá vyzerá prirodzene. Zostáva po dobu 5 hodín bez vyblednutiu a tiež udržuje pery hydratuje. Textúra je krémová a je nelepivý a ľahký. Dodáva lesk a dodáva lesklý povrch pier. Ak ste milovník ružovej potom lesk na pery, stojí za to vyskúšať.

Cena: 329 INR

10. Avon Perfect Wear Extra Lasting Lip Gloss-doznievajúcej Plum:

Tento odtieň je tmavo slivková odtieň, ktorý je vysoko pigmentovaná a stačí ju prejsť raz získať dokonalý slivkovej farby. Vzorec je krémová ešte nelepivé čo je ideálne v takej prijateľnú cenu. Tento odtieň bude vyzerať dobre na všetky typy pleti a zostane po dobu 4 hodín, čo je chvályhodné, o lesk na pery. Pokiaľ máte radi tmavé komentuje potom toto stojí za to vyskúšať.

Cena: 329 INR

Na čo čakáš? Choď tie úžasné lesky na pery od Avonu a pozdraviť nádherné pery! Nezabudnite nám zanechať komentár.

load...