Makeup

Top 10 návrhov Eid Mehndi by ste mali vyskúšať

Top 10 návrhov Eid Mehndi by ste mali vyskúšať

Eid je jedným z najviac očakávaných slávnostné príležitosti po celom svete. V deň, keď si pripomíname koniec mesiaca dlhú úsvitu do západu slnka pôst počas mesiaca ramadánu. V deň, kedy je prvý deň v mesiaci Shawwal a je do značnej miery oslavuje moslimovia po celom svete. V deň, keď prináša komunitu dohromady a všetko dopriať slávností. Takže keď sa slávnostné sezóna je hneď za rohom, predstavujeme Eid Mehndi vzory pre vás vyskúšať:

Najlepšie Eid Mehndi Designs

1. Ten je krásny arabský štýl mehndi. Čierny mehndi používa robí návrhy výraznejšie a zložité vzory sú úhľadne hotovo. Kvetinové vzory, rovnako ako listovej vzory sú prítomné v Mehndi.

load...

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

2. Táto krásna kvetinový henna Mehndi pre EID vyzerá krásne s jednoduchými vzormi, ktoré neobsahujú veľa detailov či drobné vzory. Konštrukcia vychádza z prstov až do strednej časti ruky. K dispozícii sú kvetinové motívy prítomné v rôznych veľkostiach a celá mehndi vyzerá celkom jednoduché, ale práve pre túto príležitosť.

load...

[Čítať: Mehandi Designs]

3. Jednoduché, ale krásny dizajn mehndi v ruke na Eid je tu zobrazený. Konštrukcia má kruhový pôdorys v stredu. Špičky prstov sú zatienené a naplnená. Kruhová konštrukcia uprostred sa skladá z malých a zložité vzory vypracovaných v ňom. To je jednoduché a menej časovo náročné.

4. Tento tu je ďalší príklad jednoduché vzory a vzory pre Eid. Kvetinové vzory boli vždy obľúbené u žien po celom svete.

5. Tento návrh vyplní ruka ešte vyzerá celkom sofistikovaná bez toho aby sa stala preplnená. Kvetinové vzory sú určite hlavným lákadlom tohto návrhu.

6. Táto konštrukcia je pomerne veľká s návrhmi od lakťa a rozšírenia do prstov. Kvetinové vzory sú robené špirálovito do dlane, ako keby bolo zabalené stuha.

Teraz Get 50% Off On Our najpredávanejším Mehndi Course - "Majster umenie Mehndi len za 4 hodiny"

[Čítajte: Krásne arabskom štýle Mehndi]

7. Jednoduché vzory na vrchole rukách sluší v každom ročnom období. Táto špeciálna konštrukcia s použitím čiernej mehndi ukazuje detailné dizajn s kvetinovými a geometrickými tvarmi sa používa na vyplnenie veľkú časť ruky. Konštrukcia vychádza z oblasti zápästia a hlavná časť je vykonaná až do indexu a prostredný prst. Všetky prsty sú zdobené malými vzormi. Ukazovák bol najviac zdobený prst sem.

8. Kvetinové vzory sú viditeľne použité pre tento návrh, ktorý začína zo strany dlane a pokračuje až do končekov prstov. Veľké kvetinové motívy a listovej vzory sú robené tu a špičky prstov sú zdobené malými vzory, ktoré sú pomerne zložito urobil. Celá konštrukcia je vykonaná s čiernym mehndi.

[Read: Floral mehndi vyzerá]

9. Monotones sú niekedy dosť nudná, ale dnes existuje milión možnosti mehndi. Jedna z týchto možností dizajnu zostávajú nový vek trblietky mehndi. Tento nový systém vyžaduje Mehndi trblietky z tuby alebo obyčajný trblietky, ktoré sa použijú na konštrukciu Mehndi alebo v zmesi s vlastným mehndi. To vytvára farebný vzhľad. Tu bolo použité modré trblietky zaplniť kvetinové vzory a zelenej mehndi bol používaný naplniť vzory listovej.

10. Nohy Mehndi je tiež populárne trend teraz. To Eid Mehndi konštrukcia ukazuje niektoré nádherné vzory a zložité detaily deje na nohách. Tento dizajn je vhodný pre svadobné príležitostiach príliš. Zodpovedajúce nechty sklovinu celkom iste zvyšuje jeho krásu, ako je vidieť tu.

Pozrite sa na video z StylecrazeTV - A Konštrukcia jednoduché & Easy Mehndi, ktoré môžete urobiť doma

Páčilo sa vám tieto henna vzorov pre EID? Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...