Makeup

Top 10 Hollywoodske herečky bez make-upu

Top 10 Hollywoodske herečky bez make-upu

Ver či never!! Dokonca aj Hollywood je najviac glam divas ísť prirodzenou cestou raz za čas !! Avšak, niektorí vyzerajú mimoriadne nádherná aj bez všetkých kozmetických volániky, zatiaľ čo niektoré z nich sú jednoducho len príliš neslušný bez make-upu.

V poslednom čase sme boli svedkami mnohých populárnych celebrít vystatuje ich de-glam vzhľad s takou istotou. Či už je to cez sociálne siete alebo paparazzi tieto celebrity sú do značnej miery pohodlné s ním.

Som naozaj rád, že toľko populárne hviezdy sa rozhoduje na obdiv svoju prirodzenú krásu - dajte mi vedieť, ak budete súhlasiť!

Chceš vidieť svoje obľúbené celebrity bez make-upu? Potom poďme ste začali !!

Hollywoodskej herečky bez make-upu

Nasledujú 10 najslávnejšie hollywoodske celebrity bez make-up obrázky.

1. Jessica Alba:

Jessica Alba zverejnil toto spotené obrázok na Instagram hneď po tréningu. Tu ona predvádzala jej make-up-free a ľahko začervenaná tvár. Vyzerá úplne ohromujúca. Vážne, ona robí potenie vyzerať ako au prirodzené žiara. Chceli by ste byť nadšený vyzerať rovnako dobre ako ona po náročnom tréningu?

load...

2. Kristen Stewart:

Kristen Stewart nepotrebuje make-up, aby vyzerali dobre. Kristen je veľmi pekná herečka a vyzerá rovnako dobre, bez make-upu, keď sa robí s make-up. A ona väčšina istota dokazuje tento bod vo vyššie uvedenom obrázku. V skutočnosti, ona je často Videli na letiskách a ďalších miestach sans make-up.

3. Halle Berry:

Vo vyššie uvedenom obrazu Hollywood herečka bez make-upu, môžete vidieť, Halle Berry nevyzerá vôbec dobre bez make-upu. Viditeľné pigmentácie a sfarbenia jasne ukazujú, že ona nemá dobrú pleť. A čo je s bielou vec pod očami?

4. Eva Longoria:

Zúfalý Housewives Latina dievča chváli jej strednej tón pleti. Eva Longoria nevyzerá zle rozdiel od pigmentácie cez pery.

5. Katie Holmes:

Katie Holmes a Kristen Stewart ako vyzerajú bezchybné aj bez make-upu. As, môžete jasne vidieť v tomto snímke hore, Katie Holmes má dobré aj tón pleti, žiadne tmavé kruhy pod očami alebo pigmentácie vôbec. Nevidel som žiadne z jej filmov, ale myslím, že vyzerá pekne.

load...

6. Demi Moore:

Tento 51 rokov starý krása miznú ako ona starne. Vyzerala omnoho lepšie vo svojich mladších dňoch. Pamätať Demi Moore s chrapľavým hlasom vo filme včerajšej večer. Ale vo vyššie uvedenom obrázku, jej tvár je ovisnuté s stareckých škvŕn.

7. Mila Kunis:

Pozrite sa na Mila Kunis tady !! To nie je ani vyzerať tou istou osobou, že? Mila Kunis bez make-upu vyzerá dosť zle. Všimnite si jej bacuľaté tváre a hrbenia oči vo vyššie uvedenom obrázku. Vyzerá taky docela starý. Ale s make-up, jej črty vyzerajú Chiseled.

8. Gwyneth Paltrow:

Miloval som ju v Iron Man a Plytký Hal. Gwyneth Paltrow je dobrá herečka, o tom niet pochýb. Avšak, ona nevyzerá dobre, bez pokrývať všetky tie pehy, stareckých škvŕn a pigmentácie. Tiež jej pleť nie je tak veľký.

9. Scarlett Johansson:

Videl som len svoje dva filmy, ktoré sú Avengers a Iron muž. Scarlett Johansson nie je typická veľkosť nula Hollywoodska herečka. V skutočnosti, ona je dobre vyvinutá a dostal zadok implantáty príliš. Vo vyššie uvedenom obrázku jej kože vyzerá bezchybný a bledo bez make-upu. Rozhodne si ujsť túto diva faktorom tu.

10. Jennifer Love Hewitt:

Jennifer Love Hewitt je jedným z mojich najobľúbenejších herečiek. Miloval som jej výkon vo filme zoznamu klientov. Aj ona mala rozlišovacie znaky v porovnaní so zvyškom hollywoodskych dievčat. Vyzerá dobre, bez make-upu, ak si ju môžete ignorovať trochu nafúknuté oči.

Aký je váš názor na tieto hollywoodske celebrity bez make-upu? Kto myslíte, že vyzerá najlepšie bez make-upu? Do podeliť o svoje komentáre.

load...