Makeup

Najlepšie základy pre suchú pokožku - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie základy pre suchú pokožku - naše 10 najlepších výberov

Najviditeľnejšie make-up omylov sú tí, čo do činenia s kožou. Základové pruhy, nepravidelný tónovacie, zle nadácie tón, otvorené póry, začervenanie okolo nosa, over-práškovanie, olejové T-zóny lesknúce sa - make-up omylov môže zlomiť, alebo oblečenie. Celebrity maskérka a zakladateľ krása značka, Napoleon Perdis, prisahá nanesením primeru opraviť všetky tieto omylov. "Nie náteru je zločin! Je to moja kariéra-dlhá mantra, pretože pomáha jemnosť svoj základ, pomáha pokožke zostať bezchybné dlhšie," hovorí Perdis.

Nižšie sú uvedené prvej desiatke najlepších priméry pre pleť, ktoré vám pomôžu v boji proti suchej pleti. Budú dávať vaša pleť na bezchybnosť túžite!

Najlepšie Primery pre suchú pleť

Nasledujúce 10 sú top Primery pre suchú pleť.

1. Clinique Superprimer tváre Primer:

Kúpiť Clinique Superprimer tváre primer pre ₹ 5,099.00 @ www.amazon.in/clinique-superprimer-face-primer

Clinique Superprimer tváre Primer pracuje pre ovládanie suchú pokožku. Ak máte suchú pleť so sklonom k ​​vločiek, potom tento produkt je ideálny, pretože má základňu oleja a pomáha vyhladiť pokožku. Nevysušuje pokožku ďalej alebo spôsobiť akné vypuknúť.

load...

2. Mary Kay Foundation Primer:

Kúpiť Mary Kay Foundation primer pre ₹ 2,264.15 @ www.amazon.in/mary-kay-foundation-primer

Tento výrobok vám dá ten správny množstvo farby. To nikdy slabne a rozjasní niečí oči nahor. Je vodotesný a rozmazaniu dôkaz a zostane svietiť po dobu dlhšiu ako dvanásť hodín. Tiež, množstvo potrebné pre použitie pri každom je tiež veľmi málo, takže to trvá dlhšiu dobu.

load...

3. L'Oreal Professional tváre Primer:

Tento produkt je najlepšie používať pred nanesením základ a tvárenka a robí pleť terrific.This tvár primer pre suchú pleť má olejovú voľnú báze a je ideálny pre všetky typy pleti. Hydratuje a hydratuje pokožku, bez toho by to vyzerať mastný. Dáva pokožke ideálne základňu a udržuje pokožku hydratovanú a čisté.

4. Make-up Forever HD- Micro Obojstranný Primer:

Kúpiť Make-up Forever HD- Micro Perfecting Primer @ www.amazon.in/Make-up-forever-hd-micro-perfecting-primer

Tento produkt je jedným z najlepších primérov pre suchú pokožku. Iba je potreba malé množstvo, ktoré pokryje celú tvár a má základňu bez oleja, ktorý pracuje dať pleti jemnú štruktúru. To pomáha kontrolovať nadmerné vysychanie prirodzene suchej pokožky a pomáha udržať make-up omnoho dlhšie. To môže byť zmiešaný s korektor urobiť dobrý očné tiene základne.

5. Smashbox Photo Finish Luminizing Foundation Primer:

Kúpiť Smashbox Photo Finish Luminizing Foundation primer pre ₹ 2,379.00 @ www.amazon.in/smashbox-photo-finish-luminizing-foundation-primer

Tento primer vám fotografický povrch sľubuje a pomáha zakryť póry. Nespôsobuje akné a je úplne bez oleja. Má tiež antioxidanty a dodáva pleti veľmi čistý a hladký základňu. To dáva čistý a iskrivý skončiť na make-up.

6. Mac Prep + predseda Face Protect SPF 50:

Buy Mac Prep + predseda Face Protect SPF 50 Pre ₹ 4,621.38 @ www.amazon.in/mac-prep-+-prime-face-protect-spf - 50

Ak sa chcete ešte matný hľadať tvoju tvár, potom je tento primer pre suchú pleť je pre vás. Udržuje make-up rovnomerne a oveľa dlhšie, než je obvyklé. To dáva žiara na kožu pri použití a činí tvár pocit mäkké a hladké. SPF faktorom je 50, takže nie je nutné používať ďalšiu ochranu pred slnečným žiarením.

7. Chanel Le Blanc De Chanel Sheer Osvetľovacie sústava:

Kúpiť Chanel Le Blanc De Chanel Sheer Illuminating základňa pre ₹ 5,548.80 @ www.amazon.in/chanel-le-blanc-de-chanel-sheer-illuminating-base

Tento je na drahé strane, ale stojí za každý cent. Chanel Le Blanc De Chanel Sheer Illuminating základňa dodáva lesk na koži a zároveň hydratuje a vyhladzovanie ju. Pozrite sa na to orosený vzhľad.

8. Dior Skinflash Primer:

Buy Dior Skinflash Primer @ www.amazon.in/dior-skinflash-primer

Tento primer pomáha eliminovať očné tiene pokrčenia. Je to perfektne hodí do vášho viečka. Udržuje vaše očné tiene na svojom mieste a zlepšuje farby.

 [Čítajte: Cheek Make-up tipy a triky]

9. Maybelline Dream Smooth Primer:

Kúpiť Maybelline Dream Hladký Primer @ www.amazon.in/maybelline -dream hladký primeru

Je ľahký a priesvitný a je aplikovaný pred použitím nadácie. To vyrovnáva tón pleti a pomáha zakryť póry. To dáva pleti matný a GLOW cieľovú. Istý hlava sústružník!

10. Revlon PhotoReady Primer:

Kúpiť Revlon PhotoReady primer pre ₹ 1,464.00 @ www.amazon.in/revlon-photoready-primer

Revlon PhotoReady Primerhas výhod primeru a sérové ​​preliate stabilizovaného vitamínu C. Znižuje výskyt jemných rýh a vrások. Postupne vyhladzuje sa koža, pomáha zakryť póry a robí pleť vyzerať skvele. Iba je potreba veľmi málo množstvo na jednu žiadosť a pomáha opraviť poškodené kože príliš. Dobrá hodnota za vaše peniaze naozaj.

Takže starosti nič viac o tých otravných otázok pleti. Vyberte si niektorý z týchto Prímom dať vaše suchá koža na rozmaznávanie, ktorú si zaslúži!

load...