Makeup

Najlepšie svadobné makeup Umelci - náš top 11

Najlepšie svadobné makeup Umelci - náš top 11

Pre nás dievčat, svadba je asi jedna udalosť života plánujeme, čo sa zdá ako večnosť. Počnúc päťročných ktorí závesy sárí mamičke a kladie na rúž, keď sme cez naše dospievajúce, plánujeme za všetko až do kvety pre príjem.

Najlepšie Svadobné vizážisti v Indii

Make-up je samozrejme nevyhnutnou súčasťou toho všetkého, a to všetko závisí na svadobné maskérka v poriadku? Tu som výpis najlepší make-up umelcov Indie zo všetkých kútov.

load...

1. Vidya Tikari:

Keď už hovoríme o indickej svadobné make-up umelcov, ona je jedným z najvyhľadávanejších sa maskérka a nevesty prisahajú na ňu. Ona bola vo svete make-up dlho a urobil celebrity make-up v rozmedzí od Madhuri Dixit do Bipasha Basu.

Jeden z jej diel: '

2. Ambika Pillai:

Ešte ďalší veľmi populárny meno je Ambika Pillai v svadobné maskérka okruh veľmi dobre známy. Získala veľmi veľa ocenení za jej make-up zručnosti.

load...

Jeden z jej diel:

3.Shalini Singh:

Shalini Singh je talentovaný maskérka so sídlom v Dillí a jej štúdio sa nazýva štýl Studio. Ona vedie tvorí tried a tiež dobre známy názov pre svadobný make-up a podobne.

Jeden z jej diel:

4. Chandni Singh:

Ešte ďalšie rozprávkové maskérka, Chandan Singh robí skvelú prácu s jej nevesty. Ona je ideálny pre nevesty, ktoré majú radi jemný make-up, ktorá z nich robí žiara a nenávidí všetko, čo je cez vrchol. Ona je super ústretový a pozná svoju prácu.

Jeden z jej diel:

5. Sanjib Majumder:

Sanjib Majumder je Mumbai založené maskérka, populárno známy pre jeho make-up zručnosti pre reklamy a Bollywood. Je priateľský a ľahko sa vysporiadať s, súdim.

Jeden z jej diel:

6. Anu Kaushik:

Anu Kaushik je ďalším Delhi založené maskérka. Ona bola v oblasti od dlhej. Vytvára ľahké a decentné make-up pre odvážne a krásne make-up s rovnakou ľahkosťou.

Jeden z jej diel:

7. Shruti Bajpai:

Pre vás všetky dievčatá, ktoré absolútne nenávidí make-up, ale chcú stále vyzerať čo najlepšie so všetkými svojimi rozprávkové rysy žiariace, Shruti je tvoje dievča. Ona vie, ako zaobchádzať s nevesty, ktoré sa stanú absolútnou bridezillas keď make-up prichádza do obrazu.

Jeden z jej diel:

8. Maya R Mehta:

Veriť Maya s zvýraznenie svojej funkcie a prináša to najlepšie z vás. Maya je Mumbai založené maskérka a je báječný jeden na to. Ona transformuje nevesty do nádhernej bábiky.

Jeden z jej diel:

9. Michelle Montes:

Koniec pre umelcov, ktorý je jemný s jej make-up tu končí. Michele je ísť k maskérka pre všetky potreby ľahko na očiach mäkké make-up. Ona so sídlom v Dillí, a je stále obľúbenejšie deň. Nevesty, ktoré chcú typický svadobné vzhľad jej mohol nájsť Lil príliš subtílne, ale pre koktaily, rokovaní a akcií, ako je to, Michele je vaša žena.

Jeden z jej diel:

10. Ashmeen Munjal:

Ak sa vám páči veľa trblietania a jazzu v make-up, Ashmeen je ideálnou voľbou maskérka. Ona je ústretový a môže obsahovať druh make-up, ktorý chcete.

Jeden z jej diel:

11. Daniel Bauer:

Práca s asi 20 nevesty ročne, Daniel Bauer je jedným z Indie najvyhľadávanejších umelcov. V poslednej dobe uznané ako líder v oblasti podnikania prostredníctvom špičkových módnych časopisov ako Vogue, Harper bazár, Noblesse a L'Officiel, Daniel vďačí za svoju povesť a úspech na jeho vynikajúcu prácu pre bollywoodských hercov ako Aishwarya Rai, Katrina Kaif, Priyanka Chopra, Deepika Padukone a Kareena Kapoor. V minulom roku bol muž za kúzlo a nádhera z Arpit Kkan na svadbu, ktorá sa stane byť najväčšie v Bollywoodu. Kľúčom k zabezpečeniu Daniel je rezervácia 6 mesiacov vopred.

Tak dievčatá, dajte mi vedieť, ako sa vám páčil článok. Dať do vašich návrhov prostredníctvom pripomienok; nikdy neviete, kto bude ťažiť z toho!

Zostaňte nádherný!

Zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

load...