Makeup

2 najlepšie nápady make-up pre vaše zlaté šaty

2 najlepšie nápady make-up pre vaše zlaté šaty

Vybral si si dych berúce zlaté šaty pre váš ples, ale neviete, ako na to tím s make-up? Nebojte sa. Od dramatické oči na klasickej červenej pút sme zorganizovali dva jednoduché, ale zaujímavé pohľady, ktoré nie sú prehnané. Tak, aby bolo možné koordinovať svoj zlatý šaty s bezchybnou make-up, sme rozdelené presne, čo sa deje s čím a prečo.

Čítanie napred o tom, ako zvládnuť tento make-up tutorial nižšie...

Najvyššie 2 Makeup Nápady pre Gold šaty

Idea 1: Jennifer Lopez Red Carpet Look

Singer Jennifer Lopez rezať dobrý dojem na 66. Výročnej Zlatý glóbus. Krásna herečka predviedla svoje tónovaný zbraní v zlatej, vrhať Marchesa šaty, ktoré jej spárovaný s elegantnou drdol, svieža riasy a smotanovou ružovkasté. Takže, ak ste drvenie na Jennifer Lopez je červený koberec vzhľad, postupovať podľa našich tipov nižšie zvládnuť vzhľad doma.

load...

Krok 1:

Pred použitím make-up, majster hladké, orosený základňu. Začnite s čistenia a dôkladne hydratuje vašu tvár. Pre žiariace základňu, platí dobrý náter na pokrytie jemné vrásky a rozšírené póry.

Krok 2:

Druhým krokom je vyrovnať vašej pleti. Odporúčame, aby ste sa rozhodnúť pre prírodné alebo ľahkého založenia pokrytím, než sa rozhodli pre vysokým pokrytím - ako Revlon PhotoReady make-up. Použiť dobrý plochý štetec a miešať nadáciu zvládnuť pozrieť tlejúci.

Krok 3:

Ďalej naneste Chantecaille Total Concealer na krytie škvŕn.

Krok 4:

Ak chcete znova trvalú slnka-pobozkal žiara, prach Glam Bronze Duo 102 Brunette Harmony cez vonkajší roviny vašej tvári. Môžete tiež použiť broskyňový červenať (vyskúšať Josie Maran Cream Blush v západu slnka) na jablká vašej tváre pre túto dokonalú farbu.

load...

Krok 5:

Pre dramatický vzhľad, sledovať svoje horné a dolné rias linky s Shum Uemura CALLIGRAPHY: Ink Liquid Eyeliner.

Krok 6:

Predĺži vaše riasy tým krútia v dvoch vrstvách Dolce & Gabbana Passion Eyes Mascara.

Krok 7:

Dotvárajú na svojom JLO inšpirovaný vzhľad aplikácií nahú rúž. Odporúčame Color Riche Collection Exkluzívna Akty náznak Pink: Doutzen.

Prečítajte si tiež - 7 atraktívne make-up tipy pre rôzne tvary Lip

Pozrite sa 2: Aisha v Cannes Pozrite sa

Herečka Aishwarya Rai sa zvýšil jej Cannes šatník hru znova, keď kĺzal po červenom koberci v zlatom Roberto Cavalli šiat. Nádherná hviezda uzavreté jej ohromujúci Fishtail šaty s tučným červeným okrajom, bezchybnú pleť a svieži Hollywood vĺn. Získať Aisha v Cannes Pozrite sa riadiť výukový program nižšie.

Krok 1:

Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, začnite nanesením náteru - navrhujeme presýpacích Veil Mineral Primer SPF 15. Tým bude mať hladký povrch a pomôžu udržať váš make-up na svojom mieste po celý deň.

Krok 2:

Ďalej sa bodkovanie kefa (to vám pomôže vytvoriť dokonalý efekt) a použiť plne pokrytie nadácie - ako Laura Mercier bezolejnatého Najvyššia nadácie - na vrcholkoch lícne kosti, bradu, nos a čelo.

Krok 3:

Potom, čo urobil uplatnenie svoj základ, obrys svojej tváre s Sephora Collection konturovanie 101 Palette tváre. Použite tmavší odtieň na lícne kosti a bradu a svetlejší odtieň na čele, cez most vášho nosa a lícach. Teraz, zmesového, miešať a miešať to dobre.

Krok 4:

Napodobňovať Aishwarya je úchvatný pohľad, definovať svoje horné a dolné rias linky s Superliner Gel Eyeliner-Super Liner 24 hodín Vodotesný Gel Eyeliner.

Krok 5:

Ďalej nakresliť oči otvorené s dvojitými vrstvami L'Oreal Volume Million Lashes Mascara na svojich horných a dolných rias.

Krok 6:

Nič sa nevyrovná rafinovaný make-up vzhľad skrotené s tučným červeným okrajom. Ak chcete znova Aishwarya sa pozrieť na domáce, línie a vyplňte svoje pery Lancome Le Crayon v Berry. Teraz sa malé pery štetec a svoju obľúbenú tmavo červený odtieň, ako Lancome Rouge v láske Rúže a prejdite ho cez pery.

Tak rýchlo behať a snažiť tieto dve rôzne make-up vzhľad, ktorý bude zodpovedať vašej zlaté šaty. Nami podeliť o svoj obľúbený vzhľad v sekcii Komentáre nižšie!

load...