Makeup

5 tipov o tom, ako získať krásne prírodné obočie!

5 tipov o tom, ako získať krásne prírodné obočie!

Silné prirodzene tvarované obočie sú späť niekedy teraz, od dráh na striebornom plátne. Čas pre tých dokonale tvarované a ceruzkou tenké obočie sú preč. Teraz je prirodzenejšie obzerať na lepšiu komplimenty by ste zhromaždiť. Od doby Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn a Jennifer Connelly a nie opäť v dnešnom svete módy prírodné obočie robia svoju značku znova.

Dokonca aj slávni vizážisti sa domnievajú, že čím viac fyzickej ženskej obočie, tým krajšie a mladé vyzerá.

Tu sú Poskytnutím svojich niekoľko tipov, ako sa dostať krásne obočie prirodzene, ktorá môže mať drastický rozdiel svoj vzhľad, ak ste ten, kto stále nosia ceruzkou nabrúsené plastové bábiky obočie.

load...
Ako sa dostať na prírodné obočie

1. Pluck / závitov:

Dokonca aj keď sa vlákno, nie závit príliš obraz dokonale alebo slabo. Ak nie ste ten, kto má rád pomocou pinzety pre šklbanie vaše obočie chĺpky potom dovoľte mi povedať, že je to veľmi bezbolestný a jednoduchý a prirodzený spôsob vyťahovanie obočia v smere rastu chĺpkov a s bežnou praxou možno určite dosiahnuť majstrovstiev kože a nebude musieť bežať na salónoch zakaždým chceš tvar obočia nahor. Napriek tomu, ak si prajete, aby so mnou nesúhlasí potom môžete ísť na vlákno, ale nemajú vlákno príliš ceruzka naostrený a pokúsiť sa udržať normálny hrúbky obočia podľa tvaru a výšky vášho obočia kosti je.

2. Opatrne Orezávanie:

Ďalším bodom bude orezávanie s malými nožnicami, ktoré si istý, že ste videli, ako sa vykonáva v salóne po rezaní závitov, alebo tí, ktorí trhať u nich doma v pohodlí aj oni používajú malé strihanie vlasov nožnice skrátiť off obočie. Ale pamätajte, nie viac ako zastrihávať obočie vlasy a nie cez vnútorností. Držať je ako plné a prirodzené ako je to možné. Ak sa objavia nejaké zblúdilých chĺpky vychádzajúce z sem a tam potom stačí použiť pinzetu a vytrhávať im (tu si môžete povedať nie k šklbanie, a to je veľmi ťažké sa dostať von s threading, spôsobila najväčšie časov môžete skončiť s ostrým nuly so závitom na koži, nebudete skončiť s náhodných škrabance náhlymi ťahom na vlásku, ak použijete pinzetu.

load...

3. Za šklbanie alebo Over náhodnému závitu:

Ak vaše obočie sa nad trhal alebo náhodne cez závitové niekedy možno nikdy mať (v zriedkavých prípadoch však kvôli navliekanie väčšinou) chĺpky narástli v tých častiach, alebo môže skončiť s pomalým tempom rastu, takže by ste mali okamžite ísť na nejaké vlasy séra rast na trhu k dispozícii, a začať používať alebo začať jemne masírovať obočia s mandľami alebo olivový olej alebo ricínový olej dokonca pravidelne.

4. Tvar obočia:

Okrem hrúbky obočie, dokonca ich tvar záleží veľa. Ak ste už zostal na deň za dňom s viac ako brnkacie a plastových bábiky závitom obočie, potom je na čase, aby pre aspoň raz nechať dorásť do ich prirodzeného tvaru a potom sledovať tvar vašich očí a obočia kosti získať vedomosti o tom, ako silná alebo kde, aby sa čelo vysoké alebo kde, aby bolo strmé a kde skončiť to začína a kde to skončí. Môžete tiež vyhľadať odbornú a kvalitnú pomoc pre toto. Ladením čelo bráni naturlness tvaru obočia.

5. Tenké obočie:

Ak sa však vaše obočie sú tenké a vy jednoducho nemôže zvýšiť jeho hrúbka prirodzene príčinou ste sa narodil s tenké obočie sa potom ísť na očné ceruzky obočie a vyplniť medzery medzi obočie vlasy s ceruzkou v bodkovanou pohybe a zmes dobre, ak potrebné.

Tak to je, ako sa dostať prirodzene vyzerajúce obočie!

load...