Makeup

Najlepšie odtiene rúžov ​​Loreal a Swatches - náš top 10

Najlepšie odtiene rúžov ​​Loreal a Swatches - náš top 10

L'Oreal Paris je veľmi dobre známa značka, ktorá ponúka najvyššej akosti kozmetika, krása a prípravky pre starostlivosť o vlasy. Dnes sa pozrime na najlepší Loreal rúž odtiene, ktoré sú k dispozícii v indickom trhu a sú absolútne stojí za to uchopiť.

Tu sú naše top 10 možností pre Loreal rúž odtieňov v Indii:

Tento zoznam je kombináciou najlepších Loreal rúž odtieňov a ich vzorkovníky.

1. L'Oreal Paris Color Riche rúž - Béžová Crème:

Kúpiť L'Oreal Paris Color Riche rúž - béžová Crème @ www.amazon.in/l'oreal-paris-color-riche-lipstick-beige-crème

To je béžová odtieň Loréal rúžu, ktorá je ľahká a hladká textúra. Ak sa vám nepáči, tmavých alebo výrazné farby a ako ísť na jemné odtiene, potom toto je práve tou správnou voľbou pre vás. Môžete nosiť s ľahkosťou a komfortom zladená s vašimi svetlých letných šatách. To je pekný voľbou pre kancelárske ísť aj ženy.

load...

2. L'Oreal Paris Color Riche rúž - prírody Blush:

Kúpiť L'Oreal Paris Color Riche rúž - Príroda rumenec Pre ₹ 634,00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-color-riche-lipstick-nature's-blush

To je ďalší sladké odtieň od L'Oreal Paris Color Riche rúž. Je to má mierny červenkastý nádych k nemu. Takže ak budete chcieť ísť celú do červena, potom toto je tá pravá voľba pre vás. Nie je to tmavo červenej farby, ale len trochu odtieň červenej zmiešané s ružovkastými odtieňmi.

load...

3. L'Oreal Color Riche rúž - Peach Fuzz:

Kúpiť L'Oreal Colour Riche rúž - Peach Fuzz Pre ₹ 1,858.00 @ www.amazon.in/L'oreal-color-riche-lipstick-peach-fuzz

To je veľmi mäkké a svetlé farby a zvlášť vhodná pre letné mesiace. Môžete skúsiť tento takmer nahý mäkký tón rúžu a použiť trochu trblietavé lesk cez to, aby to vyzeralo vynikajúce.

4. L'Oreal Paris Color Riche Lip Color - Volcanic 410:

To bola populárna výber z mnohých žien po celom svete. Jedná sa o sladkej červenej farbe rúžu. Je to na svetlejší odtieň červenej a nie je naozaj príliš tmavý. Takže, ak hľadáte pre ľahké jasne červený rúž, aby táto vyskúšať.

5. L'Oreal Paris Color Riche rúž - najférovejšie Nude:

Kúpiť L'Oréal Paris Color Riche rúž - najkrajšie nahá pre ₹ 1,170.00 @ www.amazon.in/L'oreal-paris-color-riche-lipstick-fairest-nude

Úplne nahá jahodové odtieň rúžu, mohlo by to byť práve to, čo hľadajú, ak sa vám páči na sebe nahé odtiene. Most office ísť ženy ako sebe nahé odtiene, môžete tiež dať tento jeden vyskúšať, ale nezabudnite nosiť tmavé vložku s ním.

6. L'Oreal Paris Color Riche rúž - Urob mi Blush:

Jedná sa o trblietavých tieň z domu L'Oréal Paris s nádychom ružovej. Budete zamilujete s týmto.

7. L'Oreal Paris Color Riche rúž - Sparkling Amethyst:

Kúpiť L'Oréal Paris Color Riche rúž - Sparkling Amethyst @ www.amazon.in/l'oreal-paris-color-riche-lipstick-sparkling-amethyst

Bol to jasný Amethyst odtieň s množstvom leskom, ktoré ste hľadali celú tú dobu? Hľadať nič viac, pretože to rúž môže byť len odpoveďou na vaše sny a nikdy nekončiaci hľadanie. Skúste toto von.

8. L'Oreal Paris Color Riche rúž - Magnetic Coral:

Ste fanúšik koralových tieni? Ak áno, potom skúste tohle von. To vám bude lietať neba vysoký svojimi svetelnými pomaranča ružový odtieň.

9. L'Oreal Paris Color Riche rúž - Horiaci západ slnka:

Kúpiť L'Oréal Paris Color Riche rúž - Horiaci západ slnka @ www.amazon.in/l'oreal-paris-color-riche-lipstick-burning-sunset

Tmavá trblietavých zápalné červenú farbu. To je jeden z tých rúžu odtieňov, ktoré by ste radi nosiť na svadobné party alebo náboženského obradu, alebo spolu s vašou malé čierne šaty.

10. L'Oreal Paris Color Riche rúž - Intense Fuchsia:

Kúpiť L'Oréal Paris Color Riche rúž - Intenzívny Fuchsia Pre ₹ 719,00 @ www.amazon.in/l'oreal-paris-color-riche-lipstick-intense-fuchsia

Máloktorá dievča môže odolať fuchsie odtieň. Ten má ľahký trblietanie v tom taky. Budete milovať tento jeden.

Takže aký je váš názor na tieto rúž odtiene Loreal? Vyskúšať tie, ktoré milovala a urobiť hlavy obrátiť. A nezabudnite nám povedať, ktoré z nich sa snažil! Komentár nižšie.

load...