Krása

Zoznámte sa s Rosie Jane, láskavosť parfumérie Jennifer Aniston miluje

Zoznámte sa s Rosie Jane, láskavosť parfumérie Jennifer Aniston miluje

Legrační vec, o osobnosti a vonných látok je, že sú pravdepodobne posledný ľudí, aby skutočne nosiť do bežných vôní, ktoré vidíte ich propagáciu. Myslím, že viem, že hovoria, že áno. Ale tento web nevyplýva niečo iné.

load...

Confession: Bol som známy tráviť hodiny tam, prechádzanie dlhého zoznamu celebrít-obľúbenou vôňou, a povedzme, že tam sú tony špecializovaných tie. (Ja som vlastne kúpil parfumov na základe tohto samotného podobné Apothia IF -figuring ak sú dosť dobré pre celebrít, sú dosť dobré pre mňa!)

Jeden indie značky uvidíte už bolo spomenuté, a môj posledný pokus vône, je Rosie Jane. Založený celebrity maskérka Rosie Johnston, linka sa zrodila z vône jej vytvorenej pre svoju súkromnú potrebu, keď to bolo tak dobre, že jej klienti a priatelia ju prosil, aby to pre nich taky.

Bola pokrstená Leila Lou (potom, čo jej dcéra), a bol nasledovaný niekoľko rokov neskôr druhým vôňou, Tilly (pomenovaný pre dcéru číslo dva). Obaja sú vyrobené z éterických olejov v malých dávkach, a ručne vyplniť Johnstona Kalifornia štúdiu; sú tiež paraben-, síran, phthalate- a bez fosfátov.

Som milujúci svoju jednoduchú recyklovaného hnedý papierový obal:

A tu sú sladké slová na vnútornej strane:

Obe vôňa vojdú do väčších formátov, toaletná voda, ale moja preferencie je pre tieto dlhšiu životnosť (a lacnejšie) Rollerball olejov. Veľmi užitočné pre peňaženku!

Teraz sa poďme hovoriť o jednotlivých vôní, pretože sú tak priepasť, ak ste biely kvet človek ako ja:

load...

Leila Lou má tóny hrušky, jazmínu a čerstvo pokosenej trávy. Vďaka druhej, je to určite čerstvejší / zelenšia z dvoch. Tam je dlhý zoznam Celeb fanúšikov: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Ashley Greene, Rachel Bilson, Sienna Miller, Kate Bosworth, Poppy Montgomery, Jennifer Garner, Emily VanCamp, Minka Kelly a Liv Tyler. (Wow!)

Tilly má tóny grapefruitu, ananásu a gardénie. Je to trochu viac zmyselné (hoci obaja sú dosť letné a "oblázkovitý"). Celeb fanúšikovia Tilly patrí Miley Cyrus, Rachel Zoe a Cameron Diaz.

Nie je to zlé spoločnosť byť in, že jo? Ani jeden je vôbec chemicko-voňajúce, a ja som nenašiel čas na sebe oleja pomerne dlhé (aj keď je to super-ľahko použiť znovu ohľadom na prenosné veľkosti).

Ako dlhoročný bielo-kvetinovou vôňou obsedantné, ja vlastne láska oboch týchto vôní, takže je takmer nemožné vybrať obľúbený, ale ak by som mal, tak by som asi ísť s Leila Lou, originál. Povedal by som, že sú obaja v rovnakom duchu ako Monyette Paríži a Kai, ďalšie dva faves v mojom bielo kvetinovú kolekciu.

Zrátané a podčiarknuté: ak máte radi niečo trochu unikátne, trochu prirodzenejšie, než je štandard, a nádherne Beachy a delikátna. Potom by ste mali def skontrolovať tieto von!

Kde kúpiť

Nájsť podľa Rosie Jane vône on-line na týchto predajcov:

  • Beauty.com
  • Amazon.com
  • Beauty Bridge
  • B-žiariace
  • Dermstore

Vyjadrite svoj názor

Ste nika vôňa fanúšik? Už ste vyskúšali Rosie Jane? Dostal nejaké iné biele kvetinové faves?

load...