Krása

3 skvelé make-up triky od profesionálneho make-upu Grace Leeho

3 skvelé make-up triky od profesionálneho make-upu Grace Leeho

Keď som sa zúčastnil v Toronte Fashion Week v minulej sezóne, som dostal šancu sa porozprávať s Maybelline New York je kľúčovou maskérka, Grace Lee. A ukradnúť jej triky, ako na rock trendy si myslí, že bude veľká na jar 2019.

load...

Áno, ja viem, že to nie je na jar doteraz a áno, ja viem, že všetko asi nenávidí, že som ti práve pripomenul tejto skutočnosti. Avšak, tieto tipy sú tak v pohode, že som si myslela, že im chcete trochu čoskoro! Tu ide:

Ako sa dostať tmavé rúže, aby zostali

Jeden pohľad, ktorý sa neustále boli vyskakovanie (rovnako ako Michelle je uvedené v horných kozmetických trendov roka 2018) a bude zostať silná pružina je tma, super tučné pery.

Problém: Nikdy som sa cítil nútený nosiť von zo strachu, že bude rýchlo trieť preč a ja budem odišiel s týmto podivným rúž-osnovy len vec.

Grace tip, aby sa tmavé rúže zostať na mieste je vyplniť pery s čiernym očné linky ceruzky prvý (ako Maybelline New York Definovať-A-Line Eye Liner):

Humor me: Premýšľajte o tom, ako často budete musieť použiť znovu očné linky v jednom dni. Zvyčajne, vy nie. SO, keď vrstva rúž na hornej strane vložky, farba lip "lipnú" na fóliu, takže vám bohatší tmavým okrajom, ktorý bude trvať rovnako dlho ako očné linky!

Milosť Lee použil túto techniku ​​na niektoré z modelov pre UNTTLD S / S '13 relácii (obr vyššie) pod ich tmavých čerešní pery.

Ako zvýrazniť lícne kosti (žiadne nové produkty potrebné!)

load...

Teraz, nechal nás všetky sa snažia pozrieť sa za hranice tejto úžasnej peru a všimnite si rovnako úžasné, jemný, orosený, a bezchybný lesk že modely Arthur Mendonca nosil na S / S '13 dráhy.

Milosť mi povedal, že orosený, lesknúce sa pleť je jedným z up-and-nadchádzajúce trendy, ktoré je "len tak jednoduché a tak nositeľné." A musím povedať, že som 100 percent súhlasiť. Zvlášť, keď nemám ani vychádzať von ku kúpe nového výrobku!

Pre orosené žiara: Môžete použiť akýkoľvek jasný balzam na pery (ako Maybelline New York Detská Lips SPF 20 Lip Hydratačný balzam na zastavená) priamo na lícne kosti.

Pre problikávajícímu highlight: naneste číry balzam na lícne kosti a potom, pomocou prstov, ktoré kombinujú trblietavé očné tiene šampanské (ako Maybelline New York Eye Studio Color Tattoo 24HR krémový gél tieň Barely značkové) do balzam na pery.

Bočné mizine-študent ma miluje tento.

(Poznámka redakcie: Pre ďalšie zlý príklad svetelného, ​​zvýraznené kožu, pozrite sa na Hayden Panettiere tu!)

Ako na rock farebné očné linky. Dve cesty

Pastelové očný make-up odtiene sú jarné sponiek, ale v tejto sezóne máte na výber ísť tučné alebo subtílne.

Milosť hovorí, že prvým krokom pri výbere správnej farby je spoznať farbu očí. (Wow! To je jednoduché!) Nie, vážne. Najlepší spôsob, ako sa uistiť, že nie sú na sebe "off" farba je jednoducho sledovať farebné koliesko a zvoľte odtieň opak, aby svoju farbu očí. To znamená:

  • Modré oči: Orange, medi alebo bronzu liner
  • Zelené oči: fialová, levandule alebo slivka liner
  • Hnedé oči: Či už je sakra ya chcú, Cuz hnedé nie je na štandardnom šiestich farebným kolieskom! (Go Team hnedé oči! Ospravedlňujeme sa všetkým ostatným.)

To znamená, že tam naozaj nie sú pravidlá akákoľvek farba v týchto dňoch. Ale ak ste farebný parník nováčik, nasledujúce kolo je spôsob, ako ísť.

Druhým krokom je rozhodnúť, či chcete oveľa dramatickejší a moderný vzhľad.

Liner na vrchole je oveľa dramatickejší. Na Melissa Nepton S / S '13 prehliadky (pozri vyššie), modely boli super-stretu s dvojitou čiarou farby na hornom rias jediný riadok.

Liner na dne je modernejší. (Poznámka vydavateľa :!, Je pravda Stále častejšie sme svedkami čoraz väčší dôraz na spodnej línie rias.) Môže ísť tučné alebo subtílne. Názorný príklad: Mackage S / S '13:

A tu to máte: tip každý na pery, líca a oči! Budem experimentovať s týmito looonnnggg pred jar.

Rikki Ciminsky je študentkou na Ryerson University v Toronte. Sledovať ju na Twitteri: @rikki_see.

Už ste niekedy skúšali jeden z týchto make-up triky? Ktorý z týchto jarných pohľadov je váš obľúbený? Myslíte si, sledovať všetky farebné pravidlá, pokiaľ ide o váš očný make-up?

load...