Krása

Ošetrenie pier na báze sladkého cukru

Ošetrenie pier na báze sladkého cukru

Katrina miluje Benefit. Ale ja som Fresh dievča.

Hovorím o tom, lesk na pery, konkrétne druh môžete nájsť v miestnom Sephora. (Po celý prirodzený lesk na pery, myslím, že minerálne Fusion Sheer Moisture Lip odtiene, tu preskúmané, sú najlepšie).

load...

Ale moja Fresh Sugar Shine Lip liečby sú tiež pravidelné rotácie, a to najmä teraz, že som pridal tri nové odtiene:

Berry, Akt a Tulip -aren't oni dosť?

Jedná sa o high-shine glosy, ktoré udržujú vaše pery hydratovaná po dobu až šiestich hodín. Vždy som sa vrátiť na čerstvé výrobky na pery, pretože naozaj funguje, čo nie je prípad s mnohými prírodnými značkami, ktoré mi dávajú vločkovitých, sušené-out pery. Pár dní späť na Fresh lesku a moje pery sú opäť ako nová.

Tiež som rád tieto lesky na pery, pretože čerstvého Podpis citrón s cukrom vôňou. To je tak sladký, ja nikdy dostať z toho unavená, nikdy! 

Tie ďalej so štandardným lesk na pery aplikátora:

A povrch je lesklý, ale nie goopy lesklé. It vklady len tenká vrstva lesku, takže nikdy pocit, ťažké alebo lepkavé.

Odtiene ďalej číre, len s nádychom farby. Existuje sedem z čoho vyberať, vrátane Clear, med, ruže a čerešní. 

Pozrite sa na tri nové odtiene nižšie:

A na perách:

Nahý

Nude je úplná, teplý broskyňový nude s teens-drobné škvrnky zlata. Avšak, lesk je pomerne subtílne na pery. To je naozaj lichotivé nahá, že niekto mohol nosiť.

Bobule

load...

Berry je naprostý maliny a najodvážnejší z troch nových odtieňov. To tiež má malý kúsok lesk, ale je to ešte menej ako v Akt, a naozaj nevidím to na perách. Tento odtieň je skvelý spôsob, ako pridať trochu farby s väčšou ľahkosťou ako rúž.

Tulipán

Tulip je môj obľúbený a úplná stredná ružový. Vyzerá to, že ružová v skúmavke, ale je oveľa mäkšie, keď dáte ju. K dispozícii je v tomto jednom žiadny lesk; to ampéry svoj prirodzený peru tón a pink je super-lichotivé.

Kde kúpiť

Nájsť the Fresh Sugar Shine Lip procedúry v Sephora.

Už ste vyskúšali tieto komentuje? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia?

load...