Krása

Nové a vzrušujúce spôsoby nosenia očného tieňa

Nové a vzrušujúce spôsoby nosenia očného tieňa

Musím sa priznať, pre niekoho, kto píše strašne moc o nových techník, ktoré môžete použiť s vašou očné tiene, som jedným z najviac unadventurous ľudí na planéte, pokiaľ ide o danej tvárovej časti hlavy. Vždy som vinu moje ťažké viečka, ktoré sú niečo ako Bermudský trojuholník očný make-up. Pod bránkoviska, všetko zmizne uložiť riasenku a očné linky. Z tohto dôvodu moja posadnutosť obloženie vodovody a zdôrazňovať riasy. Na viečka, som zvyčajne len udrieť na moje obľúbené Dior smotanovej tieňa (teraz skončený-vzlyk!) A nazývať to deň.

load...

Ale to naozaj potrebuje zmeniť. Vždy som mal čo robiť s nosiť očné tiene nad bránkoviska (to bolo príliš veľa), ale niekoľko vecí, ktoré sa stalo v poslednej dobe. Ako si možno spomínate, v minulej sezóne sme začali vidieť mini-trend očné tiene zobrať celú cestu až k obočiu. Potom ju Emma Stone sebe a vyzeralo to úžasné. Potom som sa dostal môj make-up urobil v piatok (o tom viac čoskoro) a viditeľný očné tiene v skutočnosti nebol tak over-the-top ako som si myslel. A potom som videl veľa fotiek z jarného týždňa módy a človekom vecí, robia sa očné tiene v týchto dňoch! Takže ak ste stále robí dymové oči (zívanie), zvážiť prechod veci s niekoľkými z nich vyzerá.

Prvý na rade je lomka fialovej tesne nad bránkoviska na Peter Som (hore a tu):

Aké vzrušujúce! Ako dramatické! Zatiaľ v skutočnosti celkom nositeľné, že jo? Kľúčom k tomuto pohľadu je horizontálny koncentráciu farby vytvoriť falošnú zaniknúť, takže skutočné viečka holá. Je to určite dostal 1960, Twiggy štýlu chuť, vidieť? Maskérka Tom Pecheux opísal to "silný, ale pastel." Tieto výrobky sú všetky MAC: Ak chcete zdôrazniť bránkoviska s tuš a obr 1 tiene zmiešané dohromady a potom pod spodné riasy je Chromagraphic Pencil Rich Purple..

Môžete trochu vidieť rovnakú tému sa deje cez u Creatures vetra:

Opäť je to, že pruh farby nad bránkoviska, tentoraz v pastelovo modrá. (Je to NARS ale zatiaľ nie sú k dispozícii, takže sa snažia svoje očné tiene v Heart of Glass.) Všetko ostatné je naozaj čistý, bez ťažkých riasenka, červenať alebo rúž odvrátiť. Asi by som preskočiť kriedovou ružovej pod očami (vlastne líp ceruzka), ktorá by mohla urobiť vyzeráš ako ste trpia chrípkou.

load...

Ak je zemitý paleta je vaša vec, tu je možnosť od Timo Weiland:

Pamätať pri ceste späť na Chanel couture prehliadky a my sme diskutovali o očné tiene nosí vysoko na spánkoch? No, to je ďalší variácií na to, a ja som rád, ako sa farba očné tiene je miešanie hladko priamo do farby tvári. Ten pohľad bol "slnko-spálené tváre" (dermatológovia by nebol pobavilo) a produkty boli použité NARS Zen Blush a bengálsky a Edie Jednotlivé očné tiene. Môžete tiež skúsiť to s niečím, ako viacnásobného, ​​ktorý je určený pre oči, líca a pery.

Potom posledný zo všetkého máme svoj obľúbený vzhľad deň, pravdepodobne zo všetkých relácií tak ďaleko, ale je to začiatky. To je nasledovanie Krista:

Chcem skopírovať celý tento tvár práve teraz! Milujem, ako sa sivý tieň sústreďuje predovšetkým vložky-prečo nie ja myslel robiť, že skôr? Výrobky sú presýpacích: Visionaire Eye Shadow Duo v Prism a Script Precision Liner pozdĺž línie rias. Milujem, ako čistý to vyzerá a ako dobre vyrovnáva škvrnu pery (Aura Sheer Lip Stain v Flush).

Daj mi vedieť čo si myslíš:

Myslíte si, ustúpiť až príliš často na dymové oči? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Ktorý z nich (y) by ste vlastne nosiť na verejnosti? (Ste dosť odvahy, aby sa pokúsili tvormi vetra modré?)

load...