Krása

Nové rúžy značky Clinique sú prekvapivo odvážne (a nezmiznú)

Nové rúžy značky Clinique sú prekvapivo odvážne (a nezmiznú)

Keď príde na svetlé rúže, Clinique pravdepodobne nepríde na myseľ vôbec. (#skutočný rozhovor)

Ak ste rovnako ako ja, potom je spojiť viac sa žltým hydratačné, trojstupňový slogan a bezpečné, tlmené, konzervatívny make-up, že mamičky a babičky láskou.

load...

Kto Would mysleli, že vyjsť s jedným z najpôsobivejších, a inovatívne, svetlé rúžu na trh v roku?

Ale oni robili, a to je. 

Tu sú nové Clinique Pop Lip Color + Primer rúžu, a tie by mohli byť už slinenie, ako nasýtené, že budeš:

Ak sa ma pýtate, je tu vždy priestor pre ďalšie jasnú rúž vo vašej zbierke (áno, som Enabler). Ale tu je to, čo robí to inak.

Primer! Sú formulované s vstavaným v jednom z Shea a murumuru masla, plus flexibilné polymérne zmesi. Rovnako ako hydratačný primer by platilo vašej tvári, tentoraz podmienky a vyživuje pery, čo znamená, že pigment ide o lepšie a plynulejšie.

Ešte dôležitejšie je, že primer pomáha farby zostať verný po celý deň bez zmeny, alebo vyblednutie, hovoria až osem hodín! 

To je hlavné. Neznášam, keď rúž vyzerá dobre, keď ste prvýkrát si to, len sa dostať nudné, zmizne a / alebo vyschnúť chvíľu neskôr. Tieto specimen sú nielen mega-hydratačné a pohodlné, ale vyzerajú rovnako hodiny (Neurobil som to na osem doteraz, ale verím, že je).

Tiež som si smutný, keď farby vyzerajú úžasne v metre, ale potom nechal príliš veľkú časť svojho prírodného rtu tón presvitať, čo znamená, že tieň neukáže na zafarbených perách. Až na jednu výnimku, nájdem specimen robiť skvelú prácu na vymazanie moje prirodzené ružové pery tón, takže farba v skúmavke je to, čo dostanete.

K dispozícii je 16 odtieňov, a oni mi poslali osem vyskúšať:

load...

Tu je návod, ako vyzerajú na perách:

1 Nude Pop

1 Nude Pop je popisovaný ako "nízke, perlové ružovkasté nahá." Neviem, čo je "low" časť prostriedkov, ale toto je výnimka z ostatných odtieňov v tom, že umožňuje viac zo svojej vlastnej farby na pery nahliadnuť dovnútra. Nazval by som to úplná pinky-béžovej. Nie je naozaj perleťový. Je to určite pekná a príjemná základný akt, ak nemáte jeden už.

4 Beige Pop

4 Beige Pop je popisovaný ako "ľahké, ružovkasté nahé krémom." Povedal by som, že je to presné. Ale toto je jeden z dvoch odtieňov v zbierke nie som naozaj do. Ako môžete vidieť, to vytrie oveľa mojej prirodzené pery tónu ako 1 Nude popu, ale efekt je trochu divný na okrajoch, to skoro vyzerá nesměsného pery líniové, aj keď som na sebe žiadne. (A ja by som pred nosiť viditeľné Kontúrovacia ceruzka na pery len umrieť. Haha!) Avšak, ak máte ľahší pery a fanúšik týchto über-krémová svetlo ružové-béžovej, budete pravdepodobne páčiť.

6 Poppy Pop

6 Poppy Pop je popisovaný ako "mid-tóne oranžovej krémom." A oh mah Gawd, to je len tá najlepšia vec vôbec. Ľahko môj top odtieň v celej kolekcii, ako som miloval všetky veci oranžovo v túto chvíľu. Je to jasné, ale nie typický nelichotivé žlto-oranžovo-tu je tu dosť červeno, aby sa veľmi nositeľné a mierne tlmený. To je tiež rúž odtieň Emily Blunt mal na sebe v Cannes!

8 Cherry Pop

8 Cherry Pop je popisovaný ako "bohatým, modro-červené krémom." Znie to desivejšie, než v skutočnosti vyzerá, keď je to ďalej. Milujem tento purpurovú farbu, ktorá by mala plochejšie len asi každý. Je to slabšie než červené, menej v pohode-posilnil ako fuchsie, ale menej ako slabošský bobule.

10 Punch Pop

10 Punch Pop je popisovaný ako "bohatý, bohatý fuchsie krémom." (Všimnite si, že dvojité bohatý. Nie je si istý, či je to úmyselné!) Čo sa týka Fuchsias ísť, páči sa mi to. Nie je to príliš chladno proti mojej neutrálne koži, a je to skvelý jasné pre letného alebo kedykoľvek budete chcieť zábava jasný odtieň prebudiť vašu pokožku.

12 Fab Pop

12 Fab Pop je popisovaný ako "svetlo, svetlo ružové krémom." Hovorili sme v poslednej dobe o tom, ako zlé bledoružové majú tendenciu pozerať sa na červenom koberci, takže toto nie je stále veľa lásky odo mňa (aj keď som určite videl horší o niektorých celebrít. Aspoň tento odtieň nie je sušenie). Rovnako ako u 4 Beige Pop, mal som nejaké problémy dostať sa na krytie mojej prirodzenej pery tón. Konečným výsledkom je tad príliš žuvačka-Nicki Minaj-ish pre mňa.

13 Láska Pop

13 Láska Pop je popisovaný ako "mid-tón leskom malín sa." Ja viem, že to znie druh hrozné (a presne ten typ farby by som normálne spájal s Clinique. Stará dáma-ish, etc.) ale chcem vedieť tajomstvo? Milujem to! Je to asi môj druhý najobľúbenejší po 6 Poppy popu. Nejako sa tlmené bobule s leskom cítia modernou naraz-všetko staré je opäť nová! -a to naozaj lichotí, v neskorých 80. Rokov druh cesty. Som blázon?

16 Grape Pop

16 Grape Pop je popisovaný ako "neutrálne, modro-fialové krém." Som šokovaný, že Clinique dokonca urobil taký farieb je to naozaj jedinečná a fialovej, ktorá je pomerne silný, posúva hranice trochu. Ja by som to nosiť pre bohémsky večerné príležitosti, nie každý deň. Podivne, Aj vyhýbať modré tóny, pretože v rozpore s mojou kožu, ale táto bola v poriadku. Ak uvažujete potápanie do fialovej rúže trendu, bolo by to ideálne, kto začína.

Kde kúpiť

Tu je miesto, kde nájsť Clinique Pop Lip Color + Primer:

  • Kanada: Sephora, Nordstrom, Hudson Bay, Clinique.ca
  • USA: Sephora, Nordstrom, Ulta Beauty, Neiman Marcus, Macy, Clinique.com, Amazon.com
  • UK: Selfridges, Harrods

Vyjadrite svoj názor

Už ste sa odhlásil tieto rúže? Ktorý odtieň je vaša najobľúbenejšia?

load...