Krása

Mám rád toľké sikkim dievčatá, skoro som ti to nechcel povedať

Mám rád toľké sikkim dievčatá, skoro som ti to nechcel povedať

Rovnako ako mám rád zdieľať všetky Moji must-vlastné so sebou. Tam je proste niečo o vôňa, ktorá je odlišná od všetkých ostatných kategórií krásy. Trvalo mi roky, než vzdať sa tovar na dieťa, po všetkom. (To je ten, ktorý robí muži doslova zastaviť na ulici. Viackrát, prisahám.)

load...

Ale cítim veľkorysý dnes, a tiež som naozaj potreba povedať niekomu o tom, ako dobre toto je-so budem úniku. (Musíš mi sľúbiť, že či sa niekedy stretnúť, mám byť ten, kto ho nosí. Deal?)

Hovorí sa tomu Sikkim Girls a to od Lush. Lush!

Vonku za 19 € -69,95 CDN pri vybraných Lush miestach a na lush.ca.

Neviem presne, ako to nazvať, pretože to je označený ani ako toaletné vody ani eau de parfum, to jednoducho hovorí, že "jemné vône ručne mieša s jemnými esenciálnych olejov." To nie je mastný, myslí si; je to proste ako normálny parfum. Okrem oveľa lepšie. (A dlhšiu životnosť. Píšem tento príspevok celých 13 hodín, pretože som ju aplikovať, a môžem ešte odhaliť vôňu na mojom zápästí).

Ale skôr, než sa dostanem do poznámkami, dovoľte mi ustúpiť trochu. To je jeden z deviatich vôní v novej kolekcii bujnú je Gorilla parfumérie, ktoré-get this-je určená ako protijed k tomu, čo spoločnosť nazýva "nudné" masový trh vône. (HELLO bolo tak urobené pre mňa.) Vytvoril spoluzakladateľ Mark Constantine a jeho syn Simon (ktorí nie sú vo všetkých svojich typických vymysleného profesionálnymi perfumers), každý z nich má byť jeho vlastné umelecké dielo: zapamätateľné, inšpirujúce a schopné tvorby ľudí nadšení kvalitnými parfumy.

Miluješ, že? Milujem to. Ale slovo varovania. Ak ste dlhoročný tradičný vôňa nositeľmi, potom je šanca, mohli by spočiatku cítiť divné. To preto, že z esenciálnych olejov, ktoré sú nahradili syntetické chemikálie. Heck, dokonca aj so mnou, veľký-time vôňa hippie, polovica vôňou v zbierke zdalo príliš "zelené", keď som vzorky je na vône Blotters. Vtip je v tom, keď ich vyskúšať na koži. Potom oni sú úplne premenil amazingness.

load...

Stále nič v kolekcii blíži Sikkim dievčatá pre mňa. Zrejme meno je poctou týmto kurčiat v Darjeeling v Indii, ktorí boli známe, že sú celkom seductresses (nie v skutočnosti). Boli pokryté hlavy až k päte v tradičnom odeve, ale mohla by zrejme kúzlo a zviesť ľudí, len s hojdať ich tiel. A myslím, že ich vôňa! Kto by nechcel mať niečo s týmto druhom moci nad opačného pohlavia? Má kríky, jazmín, vanilka a tuberózy. A výsledok je sladký, exotický, ženský a absolútne unikátny (aj v porovnaní so všetkými mojimi ďalšími bielymi kvetmi). Veľkú parfum expert a biofyzik Luca Turin dokonca povedal cez Twitter: "Veľké parfumérie životy: gorila parfémů,Sikkim Girls'a,The Voice of Reason'jsou toho dôkazom."

Takže tam. Prisahám, že keď sa to vyčerpá, kupujem viac. (A vieme, že krása editor "kupovať viac" je vzácny a výnimočný výskyt).

Už ste vyskúšali Gorilla parfumy? Myslíte si, že tradičné vône sú nudné? Aký je váš obľúbený "zvádzanie" vône?

load...