Krása

Lady Gaga, pred a po

Lady Gaga, pred a po

"Nikdy som nemal plastickú operáciu, a existuje veľa pop speváci, ktorí majú. Myslím, že pomoc neistotu v podobe plastickej chirurgie je nekonečne škodlivejšie ako umelecké vyjadrenie týkajúce sa modifikácie tela."

load...

To je citát z Stefani Germanotta alias Lady Gaga, v 1998 rozhovore pre Harperův bazár. To je zaujímavé, aby takéto vyhlásenie tam, keď sa fotografie dôkaz hovorí inak!

Problém je, že jej šatník je tak neuveriteľné, že nemáte naozaj všimnete zmeny v tvári v priebehu rokov. Na rozdiel od iných celebrít, ktorí musia spoliehať na make-up a účesy odvrátiť ľudí od ich vylepšenia, Gaga sa vždy bol známy pre svoje výstredné kostýmy. Tiež je oveľa ťažšie zistiť, čo sa zmenilo, keď polovicu času, keď sa deje okolo takhle:

Alebo to (!!!):

Jo, to sú tvárové rohy, a trvala na tom, že sú prírodné. "Nikdy som nemal plastickú operáciu. [Výstupky sú] nie sú protetika, že sú moje kosti." Správny. Je jasné, že nič, čo hovorí na túto tému sa dá veriť!

Ale dám vám rozhodnúť, poďme sa pozrieť na jej krásu evolúcia:

Lady Gaga v roku 2004

To je Lady Gaga, keď bola ešte Stefani, na vysokej škole semi-formálne. Človek by nikdy hádať, že sa chystá stať sa ikonou pop len o niekoľko rokov neskôr!

Lady Gaga v roku 2005

V roku 2005, ona začala jej hudobnú kariéru a mal Katy Perry-spĺňa-Ashlee Simpson-čo sa deje. Zdá sa, že to bol pohľad pre začínajúcich hudobníkov ženské vtedy. Ale vzhľadom k tomu, že ostatné už tento štýl uzamknuté, Stefani sa rozhodla premeniť Lady Gaga. (Každá popová hviezda potrebuje trik, nie?) 

load...

Lady Gaga v roku 2008

Ach, to je skôr ako Lady Gaga poznáme! Tento snímok vám naozaj dáva dobré pozrieť sa na jej prirodzenú nosa a pier. Jej koža je tiež super-zarobené v tomto bode. Myslím, že neskôr mal kozmetické zubné prácu, pretože tam je trochu nerovností na dne jej dva predné zuby. Nie, že by ste si všimnúť s týmito riasami!

Pamätať tento kostým Červenej čiapočke? Tiež sa, dlhý pohľad na nose dobre, pretože veci sa čoskoro zmení.

Lady Gaga v roku 2009

Do roku 2009 Gaga nos hľadal trochu užšia. Mohol by to byť uhol, alebo by to mohlo byť jej prvý postup. Stále pracuje falošné pálením a ťažkých rán. Okrem tých, vlastne sa mi páčila táto éra, jej štýl bol tak zábavné vtedy!

Lady Gaga v roku 1991

Veci sa do zákruty pre divadelné štartu v roku 1991. Vlasy sú parochňa, samozrejme, a Gaga má na sebe toľko make-up, ktorý naozaj nemôžeme povedať, čo sa zmenilo, ak vôbec niečo, o jej tvár. Jej jedno obočie je na tom, že "Spocking" vec, ktorá je obvykle od Botox, ale možno je to len make-up. Bolo jej až 24 v tomto okamihu.

Lady Gaga v roku 1998

Tu sa dostávame vidieť bočný profil nosa, ktorý vyzerá tak podobne 2008. K dispozícii je aj rovnaký malý hrbolček! Takže keby si už kozmetické práce, to bolo super-jemné a mieru. Prípadne i NON-chirurgické (injekciami), čo by vysvetľovalo, prečo je tvar stále mení.

Ale potom, Lady Gaga išiel MIA na chvíľu zmizol z očí verejnosti, len sa objaviť o rok neskôr.

Lady Gaga v roku 2004

Je to úplne nový Lady Gaga! Docela Gaga. Čím tmavšia farba na vlasy a prepracovaný make-up jej dať dramatický nový vzhľad. Ale ona má zbrusu nový nos rovnako? Ďalšie snímok ukazuje, že áno.

Lady Gaga v roku 2009

Pozrite sa na jej profil. Bump je preč, a jej nos je dokonale rovná teraz! Opäť platí, že by to mohlo byť nosa. Je však tiež možné dosiahnuť dočasné výsledky, ako je to s injekciami.

Spredu, Lady Gaga tiež vyzerá inak rovnako. Úžasné kože, v prvom rade, čo naozaj si všimnúť, že sa na rozdiel od tmavej parochni a bez falošné opálenie. Špička nosa vyzerá rozhodne vyzerá jemnejšie a jej oči sú otvorenejší (hoci to by mohlo byť jednoducho z toho, že má falošné riasy ďalej).

Počkať, je to Heidi Montag? O MÔJ BOŽE! Zrazu Gaga je platinová blondína, s tým, čo vyzerá ako plnivo do tváre (a možno pery). Keby išiel po, Girls Next Door 'Pozrite, sa jej to podarilo! Na tomto obrázku je tiež veľmi jasné, že ona má drobnejšie nos. Dokonca by som mohol robiť veci po bradu implantát alebo výplne, pretože táto oblasť je teraz vystupujúce. 

Aktualizovať: Lady Gaga v roku 2009

Lady Gaga prijal sofistikované identitu 2009. Táto drdol a mäkké make-up sú takáto odchýlka pre ňu! Pozrite sa pozorne na jej obočie, a všimnite si, že majú neprirodzený výťah na vonkajších okrajoch. Botox, alebo len make-up?

Aktualizovať: Lady Gaga v roku 2016

Jeden z mojich najobľúbenejších vyzerá to šedivé vlasy a zelené očné tiene combo od roku 2016, kedy Lady Gaga bola 29. Jej štýl je stále "tam vonku", ale má eleganciu, ktorá tam predtým nebol, vieš? Všimnite si, ako krehké nos teraz vyzerá, a ako zuby sú belšie a rovnejšie.

Aktualizovať: Lady Gaga v roku 2018

Nasledujúci rok videl Lady Gaga prejsť Marilyn Monroe v štýle fáze, často na sebe platinová blondína v historických vlnách. Jej koža je tak dokonalá! Opäť si myslím, že je to asi výplň v tvárach, takže jej tvár vyzerať úplne vyrezával. To isté platí aj pre nos.

Aktualizovať: Lady Gaga v roku 2019

Gaga štýl bol oveľa uvoľnenejšie v poslednej dobe, sa mi to páči! Tu sú tmavé obočie a špinavá vlasy jej úplne novú atmosféru a jej črty majú pekný zostatok (vďaka nosa práce). Ale je tu šanca ZERO by som ju uznať ako tej istej osobe z doby pred 10 rokmi!

Takže ona 'Born This Way?' Ja hovorím nie! Dôkazy sú jasné, minimálne, Lady Gaga má kozmetické práce na nose. 

"Lady Gaga vyzerá, ako by ju mohol mať nechirurgické nosa," povedal Dr. McCoy Moretz Hollywood Life. "To by znamenalo plniva, ako Juvéderm alebo Radiesse a Botox. Botox možno nadvihnúť špičku nosa, a plniva môžu byť použité k hladkému nepravidelné kontúry. Celkovo možno povedať, nos vyzerá lepšie."

Ale to nie je všetko. "[Pred] Lady Gaga brada vyzerá recesívne," dodal. "[Teraz], sa zdá byť plnšie a viac proporcií k tvári bradu. To by mohlo byť urobené s výplňou. Tváre tiež vyzerajú plnšie, ktoré by mohli byť výsledkom plnív rovnako. Celkovo si myslím, že vyzerá lepšie ako predtým."

Takže Gaga by v skutočnosti mohli byť hovorí pravdu, keď hovorí, že ona nikdy nemala plastickú operáciu. Ale Injectables, ktoré menia svoje tvárové črty ešte nie sú také, aké by ste očakávali od gurua "sebaprijatia." Súhlasíš?

Ako sa cítite o krásu vývoji Lady Gaga? Ktorý z týchto pohľadov je vaša obľúbená? Čo "krása práce" Myslíš, že to urobil?

load...