Krása

Scarlett Johansson sa s ňou spojila s fialovým očné tiene

Scarlett Johansson sa s ňou spojila s fialovým očné tiene

Scarlett Johansson sa pozeral tak bomba-like na TIFF premiére pod kožu, že to nie je divu, že toľko pánske hlavy boli explodovala, keď som išiel do Princess of Wales Theatre v Toronte v pondelok večer. Myslím, že sa na ňu pozrel:

load...

Mám pocit, že toto je jeden z tých prípadov, kedy "chlap horúci" a "dievča hot" trochu sa pretínajú. Tam je bez ramienok, cleavagey šaty sa jemne zvlnené vlasy, sú dymové oči a nahé, pillow pery-všetky typické "kotevné Pleasers" pre istotu. Ale ja som skôr zaujíma, ako sa vlasy bol zastrčený za jedným uchom tam a snáď rozišli na opačnej strane, takže sa dostane, že elegantný, 80. V štýle výška vpredu. (Myslíš, že vinobranie Christie Brinkley). A zo všetkého najviac, mám záujem o očný make-up.

Je to biť niekoľko trendov tu. Po prvé, je to dymové oči, ale nie v očakávanom šedej, hnedej alebo čiernej. Je to fialovo a ako viete, boli sme svedkami, že určitá farba vzlietnuť ako blázon v poslednej dobe (pozri: Keira Knightley a Rose Byrne).

Tiež je to absolútne match-match do šiat:

To je dôvod, prečo si proste nikdy nehovor nikdy v tomto odbore. Len to, čo štyri, pred piatimi rokmi? -OO oveľa zodpovedajúce býval hlavným Móda a krása zločin. Ale teraz je to vlastne vec. Ja to povzbudivé. Nie je fialová dymový oblek toto oblečenie lepšie ako akýkoľvek iný farebne či dokonca make-up look-by mal? Myslím si, že farebné oko je oveľa "aktuálna" vzhľad, než priame neutrálne. (Nie že neutrálne sú niekedy chyba, nevadí vám, ale to je naozaj na trend.)

Čo je extra veľký je to, že fialová sa chová takmer ako neutrálny, pretože to je tak hlboká a ľahko hnedú. Takže je to skôr len mini makeup riziko miesto hlavnej druhom, ako by to bolo v prípade, že šaty boli jasne modré alebo zelené. Myslím, že úplne ktokoľvek mohol nosiť tento odtieň fialovej.

load...

Tu je close-up:

Make-up artist za tým bolo Mai Quynh znova. (Ona tiež urobila Reese Witherspoon vo formáte TIFF, ktorého mega-čerstvý, "Pracuje kdekoľvek" mandarínky a bronzový vzhľad sme práve hovorili minulý týždeň.) Mai bol taký láskavý a zdieľať so mnou produktov tu použité, všetko Dolce & Gabbana, pretože ScarJo je ich tvár.

Zamerajme sa na oči ako prvý. Sú to nie je tak zložité, ako som si myslel, pretože tieň myslím, že je len mono farba, jemne mieša až nad bránkoviska a pod dolné riasy. Mai používal túto paletu -I myslieť len farbu v ľavom dolnom rohu.

V záujme udržania veci mäkké, ona používala hnedú, nie čiernu, líniové celú cestu okolo očí.

Všimnite si, že nedostatok falošné riasy-práve tento tryskový čierne maskary:

Na jej koži, ona má na sebe tento základ:

Dotyk tohto prášku bráni lesk:

A to broskyňový odtieň na lícach

A konečne, tento hybridný rúž / lesk na pery:

Neskúšal som žiadnu Dolce & Gabbana make-up ešte, ale OMG to vyzerá rokliny. A prisahám, že nabudúce budem musieť kúpiť šaty, imma kúpim fialová len tak môžem zopakovať to.

Získať produkty

Vyjadrite svoj názor

Čo si myslíte o ScarJo make-up tu? By ste zodpovedali vašim tieň do svojho oblečenia, alebo by ste radšej fialový Smoky samo o sebe? Skúšali ste žiadne produkty Dolce & Gabbana?

load...