Krása

Doplňte 10 nových primérov, ktoré vyriešia všetky možné textúry a tóny

Doplňte 10 nových primérov, ktoré vyriešia všetky možné textúry a tóny

"Môžete mi odporučiť nejaký dobrý náter?"

Keby som mal dolár zakaždým, keď som sa dostal na túto otázku v priebehu rokov ako kozmetický editor, dobre, mohol by som byť blogovanie pri bazéne s dáždnikom nápojom v ruke. Alebo aspoň mať možnosť získať veľmi pekný slnečné okuliare.

load...

Mimochodom, odpoveď je áno. Áno, som si konečne môžete odporučiť dobré náter. V skutočnosti, môžem odporučiť 10 z nich.

Vidíte, Make Up For Ever nedávno predstavila novú Krok 1 Skin ekvalizéry, aka konečnú líniu primery. Hovorím "konečný", pretože v podstate myšlienka všetkých možných obáv o pleť by sme mohli mať, a potom sa primer, ktorý ho rieši.

Ale poďme zálohovať trochu ako prvý. Chápete dôvod pre použitie primeru, áno? Tá pravá dokoná textúru a tón pokožky, čo vám pomôže získať viac profesionálne a dlhšie trvajúce výsledky make-up. Penetrácia sa časť tlaku z vašej nadácie urobiť všetku ťažkú ​​zdvíhacie-sakra, budete pravdepodobne ešte nájsť, čo potrebujete menej základ ak si plniace krok ako prvý.

Ja viem, prečo mnohí z nás niekedy preskočiť, hoci. Niektoré primery majú divný "slip", a pocit, že upchávanie póry. Iní dostať gumovitá, alebo hľadať príliš trblietavých, a mnohí jednoducho nefungujú.

Nie tak s kožou ekvalizérmi Krok 1. (Nie, že som prekvapený, ako viete, bol som oddaný Make Up For Ever foundation- a korektor používateľa pre roky a roky. Vedia, že ich veci, pokiaľ ide o pleť!) Sú naozaj next-gen priméry, formulované s kyselinou hyalurónovou pre hydratáciu pokožky, rastlinný cukor zvaný Regeactive zvýšiť bunkovú obnovu, a technológie nedokonalosti rozmazávaniu Acti-tensor 3D ,. 

Existuje 10 Primery v rozmedzí piatich vzorkách, aby sa zameriavajú na textúry obavy, päť vzorcov zameriavajú tónových obavy-a môžete kombinovať im prispôsobiť podľa potreby. 

Primery pre textúry Obavy

Tu je textúra skupiny:

load...

To je to, čo každý z nich robiť:

  • Zmatňujúci Primer: Riadi nežiaduci lesk, bojuje prebytočný olej a minimalizuje veľkosť pórov. Tie by mohli byť prekvapení, toto je formulovaný s oxidom kremičitým, nie silikón!
  • Vyhladenie Primer: Vypĺňa a stiera nedostatky, ako sú vrásky, jemné linky a póry pre hladšie a dokonca aj textúry.
  • Hydratačný Primer: hydratuje dehydrovanú pleť vytvoriť pružnú, kypré povrch.
  • Výživný Primer: doplňuje hydratuje a obnovuje pružnosť v suchom, dehydrovanú pleť. Tento je bohatší a krémovejšia než Hydratačný Primer.
  • Začervenanie Korekcia Primer: Neutralizuje a vyrovnáva červené tóny s farebnými korekciu pigmentov.

Tu je to, čo vyzerajú na koži:

Ako vidíte, nie je nič mastná o nich. Hydratačné a Výživné Primery sú smotanovo ale ľahké, zatiaľ čo Vyhladenie jedna je trochu silnejší, aby vyplniť nedokonalosti. Neboj sa, ako zelený začervenanie Opravujem Primer je! Vyhladil a nosiť pod make-up, je to celkom jemný, ale maskuje červená naozaj dobre. A ten Matujúci má najlepší štruktúru akýchkoľvek priméry ropu konania som sa snažil.

Primery pre Tone Obavy

Ďalších päť priméry v rade, sálavého Primery, pomoc farebne správne otázky akýkoľvek tón pre vzhľad zdokonalený holej koži. Oni tiež dodať lesk a hydratáciu pomáha pleť vyzerať menej jednotvárny:

Tu je lowdown o farbách:

  • Pohode Pink: Pridáva žiaru na svetlou pleťou so žltými tónmi. 
  • Modrá: Pridáva žiaru na svetlou pleťou s ružovými tónmi. Ak máte veľmi svetlú pleť, môžete tiež pridať do svojho tekutého základu pomôcť uľahčiť vyrezaním nejaké oranžové tóny. 
  • Peach: Pridáva žiaru na opálenej pokožke.
  • Žltá: Pridáva žiaru na svetlo až stredne kožu s ružovými tónmi.
  • Karamel: Pridáva žiaru na tmavou pleťou. Ak zistíte, že vaša nadácia vyzerá trochu príliš ľahké, suché alebo popolavý, nosiť naspodku alebo bodkovaný hore (alebo miešať dohromady) tak, aby teplo späť k hlbšiemu pleti.

To je to, čo vyzerajú na koži:

Zábava, že jo? V závislosti na vašej pleti a vzhľad ste po, môžete použiť tieto po celej tvári, alebo ako bodové zvýraznenie na vysokých rovinách na tvári, kde by svetlo prirodzene zasiahnutý.

Ako použiť Krok 1 Skin Kompenzátory

1: Začnite s čistou, hydratovanú pleť. Ak používate hydratačný alebo Vyživujúce Primer, potom použiť jednu z tých skôr. Squeeze out o sumu štvrť veľkosti a hladký to celé svojej koži, pomocou klesajúci pohyb s prstami alebo hubkou. 

2: korekcia Tone by mal byť váš prvý krok, ak nepoužívate hydratačný alebo Vyživujúce Primer. Alebo, ak ste použiť jednu z hydratačný priméry, potom si môžete urobiť tento tón krok na vrchole. To je miesto, kde sa používajú buď zelenou začervenanie Korekcia Primer, alebo niektorý z Radiant Pôdy: studená ružová, modrá, broskyňa, žltý alebo karamelu. Opäť použite sumu štvrť veľkosti pre celú tvár, hladenie ho ďalej dole pohyby s prstami alebo hubkou.

3: Ak používate zmatňujúci Primer alebo vyhladzovanie Primer, mali by ísť o posledný, po vlhkosti a / alebo korekciu tónu, a to vždy pred založením. 

4: Voliteľný dokreslenie ich používať žiarivé Primer ako bodové zvýraznenie, ak je to žiaduce.

Tak ako som sa darí s nimi? 

To je môj pred a po použití hydratačný, začervenanie, ktorým sa opravuje a zmatňujúci Primer, spolu s modrou Radiant Primer ako zlatý klinec. Moje hlavné kožné problémy sú kontrolné lesk v T-zóny, zníženie začervenanie a hydratácie (aspoň pod očami), a tieto primery naozaj presne to, čo hovoria, že budú. Plus, milujem svietivosť vytvorený nádychom modrého pigmentu. 

A konečne, priméry, že dosiahnutie konkrétnych vecí-a cítiť sa skvele na koži rovnako! 

Kde kúpiť

Nájsť Make Up For Ever Krok 1 Skin Kompenzátory v Sephora, Sephora.ca a make-up na veky butiky.

Vyjadrite svoj názor

Už ste odhlásil Kompenzátory Krok 1 kože ešte? Ktoré z nich sa vám najviac nadšení?

load...